Zawierciańscy policjanci przejęli 5 tys. porcji amfetaminy

Stróże prawa "zabezpieczyli" amfetaminę, z której można było przygotować prawie 5 tysięcy porcji dilerskich.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Śląska

Odsłony

391

Policjanci z Zawiercia zatrzymali 37-letniego dilera narkotyków. Stróże prawa zabezpieczyli też amfetaminę, z której można było przygotować prawie 5 tysięcy porcji dilerskich. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Za posiadanie takiej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego zawierciańskiej komendy ustalili, że 37- letni mieszkaniec Zawiercia posiada środki odurzające oraz może nimi handlować. Podczas przeszukania jego mieszkania śledczy znaleźli foliowy worek wypełniony białym proszkiem. Po zbadaniu narkotesterem okazało się, że zabezpieczona substancja, to amfetamina. Można z niej było przygotować 5 tysięcy działek dilerskich. Zabezpieczone narkotyki nie trafią już na rynek. W sobotę mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlu nimi. Na wniosek prokuratury, sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za takie przestępstwa może grozić kara do 10 lat więzienia.

Narkotyki są przyczyną wielu rodzinnych tragedii. Zażywaniu amfetaminy często towarzyszy agresja oraz depresje psychiczne. Osoby uzależnione mogą dokonywać włamań i kradzieży aby zdobyć środki na zakup narkotyku. Również kierujący pojazdami pod wpływem środka odurzającego, stwarzają realne zagrożenie dla zdrowia i życia innych użytkowników dróg.

Oceń treść:

Average: 3.5 (4 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • 3-MMC
  • alfa-PVP
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Pozytywne przeżycie

Miasto, pks, dom, strych, łazienka w galerii, park.

Siemanko :)

Będzie to połączenie trip raportu wraz z przemyśleniami do jakich doszłem.

  • Marihuana
  • Szałwia Wieszcza

Set & Setting: Ekstrakt 1g Salvia Divinorum 10x ,1g Marihuana, piwko.

Spotkanie ze znajomymi około 5 osób biorących udział w tripie.

Waga: 80kg

Wiek: 28lat

Doświadczenie: MJ,Gałka,Salvia,Kodeina,Benzo.

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Oczekiwania: Ogromne Nastrój: Mój pokój lekko przyciemnione światło Stan psychiczny: Źle, chęć pocieszenia się DXM po kłótni z bliską osobą

Zacznijmy od tego, że brałem DXM na pocieszenie. Tego dnia ostro pokłóciłem się z ważną w moim życiu osobą. Nie myśląc zbyt wiele udałem się do apteki w której kupiłem dwa opakowania acodinów. Oczywiście nie obyło się bez tego, że farmaceutka wyleciała z pytaniem do koleżanki z branży - "Zdzisia, ACODIN?! To już trzeci raz!!!" no ale cóż to chyba już nie jest rzadkość. O godzinie 19:30 byłem w domu, przygotowywałem się do tripa (sprzątnąłem pokój, pościeliłem łóżko, wykąpałem się) i kiedy byłem gotowy już o godzinie 20:00 zacząłem zarzucać DXM.

  • 4-HO-MET
  • Przeżycie mistyczne

Pogoda: Pierwszy naprawdę słoneczny i ciepły dzień roku Miejsce: środek lasu Nastawienie: raczej dobre, niewielki stres spowodowany oczekiwaniami i podnieceniem Ludzie: z przyjacielem

Prolog

Z G. Spotykam się wieczorem nad rzeką. Odpalamy jointa aby lepiej nam się planowało jutrzejszy wyjazd.

- Las? – pyta G.

Od dłuższego czasu obiecaliśmy sobie hometa w lesie. W sumie to ja zawsze na to naciskałem bo obawiam się psychodelików w mieście. Miasto jest królestwem paranoi, hałas, smród, zamknięci, smutni ludzie – samo w sobie jest złym set and settings. Co innego las – natura, miliony bodźców, miliony kolorów.

randomness