Zatrzymano dwóch 25-latków z Grudziądza. Przemycali 25 kilogramów marihuany!

Do udaremnienia przemytu doszło w Zgorzelcu (woj. dolnośląskie).

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Gazeta Pomorska
PA

Odsłony

222

Wartość zabezpieczonych narkotyków to ponad 1 milion złotych! Do udaremnienia przemytu doszło w Zgorzelcu (woj. dolnośląskie). Wobec jednego z mężczyzn sąd na wniosek prokuratora zastosował tymczasowy areszt na trzy miesiące.

Dzięki kryminalnych z Grudziądza i Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy oraz funkcjonariuszom Straży Granicznej ze Zgorzelca, na rynek nie trafi ponad 50 tysięcy porcji narkotyków!

Marihuana była ukryta w samochodzie dostawczym, którym podróżowała dwójka 25-latków z Grudziądza. Auto zostało zatrzymane przez patrol Straży Granicznej. - W czasie kontroli przewożonego ładunku, na jednej z palet wśród opakowań z ciastkami znaleziono skrzynię, w której były dwa duże pakunki, owinięte w czarną folię - relacjonuje Marzena Solochewicz - Kostrzewska, oficer prasowy grudziądzkiej policji. - Okazało się, że w każdym z pakunków były duże worki foliowe wypełnione suszem roślinnym.

Jak wynika z szacunków kryminalnych wartość czarnorynkowa zabezpieczonej marihuany wynosi ok 1.250.000 tys. z.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za przemyt znacznej ilości narkotyków karę pozbawienia wolności nie krótszą od 3 lat.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Ciekawość spróbowania nowej substancji, bez przejmowania się problemami, dobry kontakt z kumplem

Lek zakupiłem internetowo ;D W mieszkaniu byłem z dobrym kolegą. Obiad zjadłem ok. 14:00 i zaraz po tym zabrałem się do ekstrakcji 3 saszetek(najpierw wsypać, potem zalać zimną wodą, delikatnie przemieszać, przelać przez chusteczkę). Następnie suszyłem na kaloryferze.

 

T+0  18:00- Zeskrobałem co zostało i wrzuciłem do resztki soku pomarańczowego, chusteczke też dodatkowo opłukałem. 3-4 łyki paskudztwa i nie ma. Czekałem na efekty słuchając muzyki. 

  • Grzyby halucynogenne

z adnotacja TRIP PANA Georga Müllera


wlasciciela strony http://www.pilzepilze.de/


tlumaczone przez Jaguara


wynalezione i dostarczone przez Rapatanga.  • Grzyby halucynogenne


Zaznaczam, że tekst ten nie ma na celu namawiania nikogo do zażywania narkotyków ani instruowania jak to robić. Tekst ten służy wyłacznie celom edukacyjnym i doinformowaniu.


  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa

idealne!

Trip raport ma bardziej charakter edukacyjny, zgadza się ćpaczki, uczcie się na czyjejś głupocie a nie na swojej wątrobie!

randomness