REKLAMA
Zapalisz marihuanę w sklepie tytoniowym?

Marihuanę będzie można palić w przyszłym roku w Chicago w sklepach tytoniowych, w pubach z fajkami wodnymi (hookah) i innych podobnych miejscach, jeżeli te propozycje burmistrz Lori Lightfoot zatwierdzi rada miasta.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Dziennik Związkowy
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

182

Marihuanę będzie można palić w przyszłym roku w Chicago w sklepach tytoniowych, w pubach z fajkami wodnymi (hookah) i innych podobnych miejscach, jeżeli te propozycje burmistrz Lori Lightfoot zatwierdzi rada miasta.

Palenie, w tym marihuany, byłoby dozwolone w sklepach, które osiągają 80 procent swoich dochodów z produktów związanych z tytoniem, i w specjalnych lokalach znajdujących się w samodzielnych budynkach z odpowiednimi systemami wentylacyjnymi – zapisano w projekcie przedstawionym przez burmistrz.

Produkty z konopi indyjskich nie byłyby dostępne w rejonach śródmieścia, gdzie legalna sprzedaż marihuany nie jest dozwolona.

Jak podało biuro burmistrz, licencjonowane biznesy, w których palenie i konsumpcja marihuany byłaby dozwolona, nie mogłyby prowadzić sprzedaży alkoholu ani oferować opcji BYOB (ang. bring your own bottle) czyli „przynieś własną butelkę”.

Muszą również znajdować się co najmniej 500 stóp od szkół i innych licencjonowanych biznesów z marihuaną. Plan Lightfoot wejdzie w życie, jeżeli zostanie zatwierdzony w głosowaniu w Radzie Miasta Chicago.

Marihuana do celów rekreacyjnych w Chicago, podobnie jak w całym w Illinois, stanie się legalna od nowego roku. Władze miasta wciąż pracują nad kształtem lokalnych przepisów dotyczących jej sprzedaży i spożycia.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Wszystko, co zostanie napisane poniżej to wytwory mojej, będącej "pod wpływem" wyobraźni. Proszę o wyrozumiałość :-)

Zjadłem 20 grzybków. Może dla Was to mało, ale to moje pierwsze doświadczenie z halucunogenami. Jest po prostu zajebiście (boże, jakie to piękne słowo - zawsze oddaje całą głębię sprawy ;-) Jak sobie pomyślę, co by się stało, gdybym zjadł więcej... ech...

  • Marihuana
  • Tripraport

Rzecz działa się na imprezie urodzinowej kolegi, także nastawienie bardzo dobre. Liczyłem na jakiś grubszy lot ale się przeliczyłem :)

Czuję się jakbym zapominał słów w języku polskim. A jeśli w polskim to pewnie w jakimkolwiek innym tymbardziej. Trochę jakbym wracał, cofał się w rozwoju do dzieciństwa. Niewinnego przekręcania, pacholęcego słowotwórstwa. Kurwa mać, nie było mi do śmiechu. Czułem się jakbym z minuty na minutę coraz bardziej głupiał. Myśli rozjeżdżają się we wszystkie strony, przekraczam wcześniej nie zdobyte przeszkody, choć chyba tego nie chcę. Starczy. Już bardziej czuję niż myślę. A czuję że jest grubo bo nawet nie umiem podnieść dobrze głowy.

  • Benzydamina

Autor: Barysh

Substancja: Benzydamina z Tantum Rosa

Set And Settings: WWesoło, hęć przeżycia czegoś nowego, nastawienie mega pozytywne, wieczór, godzina 19.

Dawkowanie: Roztwór z dwóch saszetek Tantum Rosa, wypity duszkiem, przy zamkniętym nosie.

Doświadczenie: 18 lat. THC, Benzydamina [mój pierwszy raz tutaj opisany], Dimenhydrynat, Bromowodorek Dekstrometorfanu, Kodeina, Efedryna, Klonazepam, Gałka [ostatnio doszła]