Zabezpieczyli kilka kilogramów „królewskiego dopalacza”

Otwoccy kryminalni w jednym z wynajmowanych mieszkań w Józefowie namierzyli magazyn substancji odurzających. W tej sprawie zatrzymali 29-letniego mieszkańca Józefowa. Mężczyzna przechowywał kilka kilogramów narkotyków, z których można było wyprodukować kilkadziesiąt tysięcy działek wartych na czarnym rynku ponad 270 tys. zł. Policjanci zabezpieczyli m.in. pięć kilogramów mefedronu, tzw. królewskiego dopalacza. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków 29-latkowi grozi do 10 lat więzienia

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

linia.com.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

118

Otwoccy kryminalni w jednym z wynajmowanych mieszkań w Józefowie namierzyli magazyn substancji odurzających. W tej sprawie zatrzymali 29-letniego mieszkańca Józefowa. Mężczyzna przechowywał kilka kilogramów narkotyków, z których można było wyprodukować kilkadziesiąt tysięcy działek wartych na czarnym rynku ponad 270 tys. zł. Policjanci zabezpieczyli m.in. pięć kilogramów mefedronu, tzw. królewskiego dopalacza. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków 29-latkowi grozi do 10 lat więzienia.

Kryminalni skutecznie walczą z handlem narkotykami w powiecie otwockim. Ostatnio jeden z tropów doprowadził ich do wynajmowanego mieszkania w Józefowie. – Doświadczeni policjanci wzięli na celownik lokal, gdzie – jak się okazało – były magazynowane znaczne ilości narkotyków rozprowadzane w wielu miejscach w powiecie otwockim – tłumaczy mł. asp. Paulina Harabin, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Trop doprowadził policjantów również do 29-letniego mieszkańca Józefowa, który wynajmował lokal.

Kilka dni temu otwoccy kryminalni zorganizowali nalot na mieszkanie w Józefowie i dokładnie przeszukali pomieszczenia. – Policjanci zabezpieczyli wagę elektroniczną wykorzystywaną do porcjowania narkotyków oraz 690 zł w gotówce, ale przede wszystkim kilka kilogramów narkotyków – podkreśla mł. asp. Harabin. Kryminalni zabezpieczyli również pięć kilogramów mefedronu, zwanego królewskim dopalaczem, oraz kilogram marihuany. – W tej sprawie zatrzymano 29-letniego mieszkańca Józefowa, który wynajmował dom, gdzie znajdował się magazyn narkotyków – zaznacza mł. asp. Harabin. I dodaje, że zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie 29-latkowi zarzutu z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat więzienia. Na wniosek prokuratury sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 29-latka na trzy miesiące.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina


Doświadczenie: alkohol (praktycznie codziennie jestem pijany chyba, że cos łykam), marihuana (bardzo wiele razy), aviomarin (2 razy), gałka muszkatałowa (2 razy), DXM (1 raz), benzydamina (poniżej opisywany pierwszy raz).Set&Setting: we własnym domu, prawie cały czas sam, żadnych zagrożeń w stylu rodzice, ciotki, wujki itp. ogólny brak stresu i totalnie odprężenie.Nastawienie: jak najbardziej pozytywne.Oczekiwania: halucynacje.


  • DPT

Set & Setting: Wieczór, dobre nastawienie. Najpierw impreza u kumpla, potem przez chwile dwór, na koniec własne łóżko.

Dawkowanie: Mniej więcej 3 x 33,(3)mg "Dipropyltryptamine" wciągane do nosa, średnio co 1-1.5h od pierwszego zarzucenia (gdy schodził peak).

Wiek i doświadczenie: 21 lat, z psychodelików to: Alkohol, MJ, Gałka, DXM, Benzydamina, 2C-E, jakieś piperazyny/dopalacze i teraz DPT.

  • Grzyby halucynogenne
  • Szałwia Wieszcza
  • Tripraport

Spotkanie z przyjacielem w moim domu. Nastrój miałem przedni. Czułem lekki strach pre

Witam, opiszę tutaj dwa tripy. Jeden na Szałwii Wieszczej, a drugi na grzybkach.
Postaram się, aby opisy były w miarę wyczerpujące. Nie będzie to łatwe, ze względu na substancje
i ich dawki. W szczególności grzybków. Ekstrakt Szałwii x20, natomiast porcja kosmitów wyniosła dokładnie 6,35 gramów po zważeniu.

  • MDMA (Ecstasy)

Nazwa substancji: drops, pigula, ecstasy, MDMA(raczey nie czyste) ze znaczkiem przyjaznego zółwika


Poziom dosw: ganja prawie codziennie, jeden raz feta i pierwszy raz drops


Dawka: 1 tableta podjezykowo

randomness