Zabezpieczyli kilka kilogramów „królewskiego dopalacza”

Otwoccy kryminalni w jednym z wynajmowanych mieszkań w Józefowie namierzyli magazyn substancji odurzających. W tej sprawie zatrzymali 29-letniego mieszkańca Józefowa. Mężczyzna przechowywał kilka kilogramów narkotyków, z których można było wyprodukować kilkadziesiąt tysięcy działek wartych na czarnym rynku ponad 270 tys. zł. Policjanci zabezpieczyli m.in. pięć kilogramów mefedronu, tzw. królewskiego dopalacza. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków 29-latkowi grozi do 10 lat więzienia

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

linia.com.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

108

Otwoccy kryminalni w jednym z wynajmowanych mieszkań w Józefowie namierzyli magazyn substancji odurzających. W tej sprawie zatrzymali 29-letniego mieszkańca Józefowa. Mężczyzna przechowywał kilka kilogramów narkotyków, z których można było wyprodukować kilkadziesiąt tysięcy działek wartych na czarnym rynku ponad 270 tys. zł. Policjanci zabezpieczyli m.in. pięć kilogramów mefedronu, tzw. królewskiego dopalacza. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków 29-latkowi grozi do 10 lat więzienia.

Kryminalni skutecznie walczą z handlem narkotykami w powiecie otwockim. Ostatnio jeden z tropów doprowadził ich do wynajmowanego mieszkania w Józefowie. – Doświadczeni policjanci wzięli na celownik lokal, gdzie – jak się okazało – były magazynowane znaczne ilości narkotyków rozprowadzane w wielu miejscach w powiecie otwockim – tłumaczy mł. asp. Paulina Harabin, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Trop doprowadził policjantów również do 29-letniego mieszkańca Józefowa, który wynajmował lokal.

Kilka dni temu otwoccy kryminalni zorganizowali nalot na mieszkanie w Józefowie i dokładnie przeszukali pomieszczenia. – Policjanci zabezpieczyli wagę elektroniczną wykorzystywaną do porcjowania narkotyków oraz 690 zł w gotówce, ale przede wszystkim kilka kilogramów narkotyków – podkreśla mł. asp. Harabin. Kryminalni zabezpieczyli również pięć kilogramów mefedronu, zwanego królewskim dopalaczem, oraz kilogram marihuany. – W tej sprawie zatrzymano 29-letniego mieszkańca Józefowa, który wynajmował dom, gdzie znajdował się magazyn narkotyków – zaznacza mł. asp. Harabin. I dodaje, że zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie 29-latkowi zarzutu z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat więzienia. Na wniosek prokuratury sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 29-latka na trzy miesiące.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Wszystko w domowym zaciszu, posprzątane, brak obowiązków na głowie i spraw do nagłego rozwiązania - chwila dla siebie.

Tak.. dziwnie to opisywać, coś na co brakuje słów. Dzień po znacznie mniej się pamięta, efekt pierwszy raz w zyciu powaliły, coś kompletnie niespodziewanego, innego, abstrakcyjnego. Postaram się podjąć wyzwania i skrobnąć co nie co, dzieląc się doświadczeniem. Lat 24, delikatne oderwane dwa drobne kawałeczki od zbitej trojki g. Wszystko w domowym zaciszu, posprzątane, brak obowiązków na głowie i spraw do nagłego rozwiazania - chwila dla siebie. Czas jest względny, nie będę go tutaj podawał, ale będzie się pojawiał dośc intuicyjnie, w słowach.

  • Muchomor czerwony
  • Tripraport

Nastawienie bojowe. Chęć przeżycia czegoś ekscytującego za wszelką cenę. Dom,sobotnie popołudnie,zero zmartwień i problemów.

 

Muszę przyznać że miałem wątpliwości co do tych muchomorków, czy dobrze je ususzyłem itp.. Ciekawość jednak zwyciężyła. Wysuszone kapelusze położyłem na chlebek i popite sokiem z cz. porzeczki wszamałem. Na efekty czekałem w parku, razem z moją przyjaciółką.

  • Gałka muszkatołowa

  • Dekstrometorfan
  • Retrospekcja

Nastawienie zawsze było pozytywne, mój pokój, z dala od ludzi, miejskiej dziczy, pośród cudownej muzyki, drgań wszelkiej maści dźwięków.

Error 404