REKLAMA
Z narkotykami uciekał przed policjantami

Policjanci z bydgoskiego Błonia zatrzymali 22-latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków oraz kierowanie pojazdem pod ich wpływem. Mężczyzna podczas ucieczki autem próbował pozbyć się nielegalnego towaru.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Kujawsko-Pomorska
podkom. Przemysław Słomski

Odsłony

251

Policjanci z bydgoskiego Błonia zatrzymali 22-latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków oraz kierowanie pojazdem pod ich wpływem. Mężczyzna podczas ucieczki autem próbował pozbyć się nielegalnego towaru. O jego dalszym losie zadecydują już badania laboratoryjne.

Wczoraj (19.02.2017) w nocy policjanci z bydgoskiego Błonia, patrolując ulicę Kolbego, postanowili sprawdzić trzeźwość, jadącego w kierunku ulicy Wielorybiej, kierującego pojazdem marki Seat Ibiza. Kierowca, mimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych do zatrzymania, nie reagował. Zaczął się pościg w trakcie, którego mężczyzna wyrzucił coś przez okno. Kilka ulic dalej został zatrzymany.

Funkcjonariusze zabezpieczyli pojazd, a następnie wyciągnęli go z samochodu. Wtedy zobaczyli, że z kieszeni wypadł mu woreczek z białym proszkiem. Okazało się również, że podczas ucieczki wyrzucił pudełko, w którym znajdował się susz roślinny oraz woreczek z białą substancją.

Wstępne badania narkotesterem wykazały, że jest to marihuana oraz amfetamina. W samochodzie mundurowi znaleźli także wagę elektroniczną, tzw. „dilerówkę” oraz lufkę. Badanie trzeźwości 22-latka wykazało, że nie spożywał alkoholu. Jednak wstępne badanie na zwartość zakazanych substancji psychoaktywnych w organizmie wykazało, że znajduje się pod wpływem marihuany oraz kokainy. Do badań została pobrana mu krew. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy i zholowali pojazd.

Teraz o jego dalszym losie zadecydują już badania laboratoryjne. Jeśli ekspertyza potwierdzi wstępne wyniki, wówczas 22-latek będzie odpowiadać za posiadanie narkotyków oraz kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających.

Oceń treść:

Average: 1 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Ketamina

drug:ketamina + pure mdma

doświadczenie:mj,#,magic shrmzz,amph,E,tramadol+mj(...!),coke!,MDMA czyste(yeah!)
set n\' setting:
london, electro club, christmas time:D (it\'s christmas time in hell..)
..a bylo to tak:mieszkajac w LND, postanowilem ze zostane na swieta b.n., bo nie chcialem powtarzac schematu wigilia w domu itd po raz 21 w zyciu...decyzja jak najbardziej udana...
  • Inne
  • Pentedron

Różne.

Uwaga! Od dnia 1 lipca 2015 roku substancja w Polsce NIELEGALNA.

Pierwszą z opisywanych przeze mnie substancji będzie Pentedron, znany również jako 1-fenylo-2-metyloaminopentan-1-on / alfa-metyloamino-walerofenon.

  • Dekstrometorfan

Set & Setting - Wakacje, piękna pogoda, około 19:00 kiedy zarzuciłem z kumplami, nastawienie jak najbardziej pozytywne, sceneria piękna las nieopodal rzeki ;p

Dawkowanie - nie pamiętam zbyt dobrze, ale wiem, że 60 tabsów aco, a ważę 68 kilo i miałem wtedy 16 lat, 2 co dwie minuty

Doświadczenie - MJ, hasz, amfa, %, DXM ale nie w tak kolosalnej dawce ;)

- Ej, a co po tym będziemy mieli??

- HAHA, zobaczycie xD

  • Pierwszy raz
  • Pseudoefedryna

Nastawienie pozytywne, wieczorne zamulanie przy komputerze.

Witam, pierwszy raporcik więc trochę wyrozumiałości jeśli można prosić ;).

Trochę chory więc było trzeba wybrać się do apteki, zafundowałem sobie paczkę boxagrippalu ( nie wiem czy w Polsce jest dostępny ). Jedna sztuka zawiera 200 mg ibuprofenu i 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny. 

21:30 - Biorę 10 tabsów i popijam mocną kawką.

Siedzę, skroluje facebooka, na słuchawkach grają rapsy i kończę palić fajkę. 

22:30 - No coś tam niby się dzieję lekkie pobudzenie, serducho zaczęło szybciej pikać pozatym nic ciekawego.

randomness