Wynajęli dom i produkowali narkotyki

POWIAT LEGNICKI. Prokuratura Rejonowa w Złotoryi nadzoruje prowadzone przez Komendę Miejską Policji w Legnicy śledztwo wszczęte w związku z ujawnieniem pod Chojnowem laboratorium służącego do produkcji metamfetaminy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

e-legnickie.pl | pas
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

187

POWIAT LEGNICKI. Prokuratura Rejonowa w Złotoryi nadzoruje prowadzone przez Komendę Miejską Policji w Legnicy śledztwo wszczęte w związku z ujawnieniem pod Chojnowem laboratorium służącego do produkcji metamfetaminy.

7 października 2021 roku funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, w domu jednorodzinnym położonym w Rokitkach, ujawnili i zabezpieczyli działającą linię służącą do produkcji narkotyków, substancje chemiczne używane do ich wytwarzania oraz wyprodukowany środek psychotropowy w postaci metamfetaminy o wadze ponad 0,7 kg.

Zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy po przybyciu policji na teren tej posesji, w celu zatarcia śladów i dowodów przestępstwa, usiłowali podpalić budynek mieszkalny, w którym produkowano metamfetaminę oraz przylegający do tego budynku budynek gospodarczy. Dzięki interwencji policji oraz wezwanej Straży Pożarnej, sprawcy nie zdołali zniszczyć dowodów przestępstwa.

Zarzuty przedstawione podejrzanym

Prokurator przedstawił zatrzymanym Marcinowi J. oraz Kamilowi Ż. zarzut wytwarzania wbrew przepisom Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii wspólnie i w porozumieniu oraz w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, znacznej ilości środków psychotropowych w postaci metamfetaminy o wadze nie mniejszej niż 0,728 kg. Podejrzani nie przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów.

W związku z ujawnieniem na miejscu zdarzenia marihuany, prokurator przedstawił podejrzanym drugi zarzut posiadania wbrew przepisom Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii tego środka odurzającego.

Tymczasowe aresztowanie podejrzanych

Po przesłuchaniu w charakterze podejrzanych prokurator skierował wobec obydwóch sprawców wnioski do Sądu Rejonowego w Złotoryi o ich tymczasowe aresztowanie. Sąd uwzględnił wnioski prokuratora i tymczasowo aresztował podejrzanych na trzy miesiące.

Obydwaj podejrzani byli wielokrotnie karani, a w tym za przestępstwa narkotykowe.

Wytwarzanie znacznej ilości narkotyków stanowi zbrodnię zagrożoną karą pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. Śledztwo jest w toku.

Oceń treść:

Average: 1 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Spokojnie i cicho- noc, pierwszy śnieg za oknem, w pokoju ciepłe łóżko czeka na mnie.

OPIS ZMIANY I TEGO, CO MI DAŁA

(Pomiń jeśli interesuje Cię tylko część "właściwa" opisu i leć do nagłówka "zaczynajmy ;)"

 

Przeżywszy ostatnią banię na cannabis, począłem zastanawiać się, jak można odmienić los moich faz. Zaniepokoiło mnie lekko, że niegdyś każda, dosłownie każda przbierała zupełnie inny obrót, a im więcej palę, tym więcej następne tripy mają elementów wspólnych. Tak samo z deksem.

  • Kodeina
  • Pierwszy raz

W samotnosci, przed komputerem. Z relaksujaca muzyka w tle. Nastrojowe nagranie ognia z ogniska odpalone na TV. Wygaszone swiatla.

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Na wstepie chcialbym zaznaczyc, ze czasami zazywam Thiocodin w leczniczych ilosciach w celu zlagodzenia kaszlu. W zeszlym tygodniu cos mnie tknelo i zazylem wieksza ilosc. Bylo to okolo 300mg, pogryzione tabletki i popite woda. Chyba nie udalo mi wczuc sie w faze. Nastepnym razem, wczoraj zrobilem ekstrakcje z Antidolu 15 w ilosci 2 opakowania. Niestety rowniez nie bardzo poczulem, nie mialem reakcji histaminowej ani za pierszym ani za drugim razem.

  • Grzyby halucynogenne

Set&Settings: Dom, las wieczorową porą, początek września 2009

Wiek: 20 lat, 87kg

Doświadczenie: MJ, Hash, amfetamina, met amfetamina, kokaina, xtc, LSD, brown sugar, Psilocybe Semilanceata, gałka muszkatołowa, efedryna, kofeina, alkohol

  • Bromo-DragonFLY
  • Marihuana

Wiek: 21

Doświadczenie: 7 i chyba ostatni raz z tym izomerem DF'a; mj i browar niezliczona ilość razy; ponadto wiele innych dziwnych substancji psychoaktywnych w ilości około 50 w tym z RC z grupy fenyloetyloamin: DOC, DF prawo i lewoskrętny, 2C-E, 2C-I, 2C-P i 2C-T-7 co najmniej dwa razy każda substancja (poza DOCem)

Substancje biorące udział w doświadczeniu: 1,5 kartonu "Hoffman" Bromo-DragonFly izomer prawoskrętny + parę buchów mj + całonocne oglądanie TV.

randomness