REKLAMA
Wpadli z narkotykami podczas kontroli drogowej

Wrocławscy policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Podejrzani jechali samochodem jedną z ulic dzielnicy Psie Pole, gdy zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

st. asp. Łukasz Dutkowiak
www.dolnoslaska.policja.gov.pl
Komentarz [H]yperreala: 
A nauka z tego płynie dla nas taka: uniwersalnej, każdemu przez rodziców i dziadków wpajanej zasady "nie wierć się" zapominać i lekceważyć nie wolno..

Odsłony

493

Wrocławscy policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Podejrzani jechali samochodem jedną z ulic dzielnicy Psie Pole, gdy zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy. W pojeździe przewozili amfetaminę i tabletki ecstazy. Łącznie w tej sprawie policjanci zabezpieczyli już blisko 5.5 tysiąca porcji środków odurzających i 850 tabletek ecstasy. Wszyscy zatrzymani usłyszeli już zarzuty za naruszenie przepisów ustawy o narkomanii. Grozić im może teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Oddziału Prewencji z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Zatrzymani to mężczyźni w wieku 29 i 39 lat oraz podróżująca z nimi 17-latka.

Do zatrzymania doszło przed godziną 16.30 na jednej z ulic Psiego Pola. Policjanci postanowili skontrolować osoby jadące osobowym Volkswagenem po tym jak zauważyli, że na widok patrolu zaczęły coś wewnątrz pojazdu gwałtownie chować. Funkcjonariusze podjęli interwencję, podczas której w samochodzie ujawnili blisko 500 porcji amfetaminy i tabletki ecstasy. Następnie zatrzymali osoby podejrzane o ich posiadanie. Okazało się również, że kierowca nie ma aktualnej polisy OC pojazdu i nie posiada innych wymaganych prawem dokumentów.

Realizując dalsze czynności w tej sprawie policjanci podczas przeszukań pomieszczeń zajmowanych przez zatrzymanych ujawnili jeszcze znaczne ilości metamfetaminy, amfetaminy i kolejne tabletki ecstasy. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 5.5 tysiąca porcji środków odurzających i ponad 850 tabletek ecstasy.

Wszystkie osoby zatrzymane trafiły do policyjnego aresztu.

Prowadzone przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji Psie Pole we Wrocławiu czynności procesowe i zgromadzony materiał dowodowy pozwoliły na przedstawienie osobom zarzutów dotyczących posiadania oraz udostępniania znacznej ilości środków odurzających. Wobec jednego z zatrzymanych sąd zastosował już środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy, a pozostałe dwie osoby zostały objęte dozorem policyjnym.

Za czyny, o które są podejrzani w świetle przepisów ustawy o narkomanii grozić im może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Grzyby halucynogenne

 • Alprazolam
 • Dekstrometorfan
 • Dimenhydrynat
 • Gałka muszkatołowa
 • Pozytywne przeżycie
 • Tytoń

Pokój/sklep/dwór Nastawienie jak zawsze pozytywne Łącznie 2 muszkieterów

Zanim czas się zatrzymał
Budzimy się koło 11 i po kilku godzinach przygotowań, grania i ogarniania ruszamy z druidem do apteki gdzie czekają zamówione 2 opakowania tussidexu. Odebraliśmy co mieliśmy odebrać i kierujemy się do kolejnych aptek żeby się dozbroić.
Przygotowani wracamy do mieszkania potocznie zwanego ćpalnią i decydujemy się że mimo młodej godziny wrzucamy teraz.

 • 25B-NBOMe
 • Etanol (alkohol)
 • Pierwszy raz

Ciemny pokój, do którego wpada trochę światła przez okno od latarni z ulicy. Nastawienie bardziej na "nic ciekawego", przez co kop był naprawdę miły ;)

Witam.Nie dawno postanowiłem zacząć przygode z RC. Chciałem doświadczyć nowych doznań, padło na 25-NBOMe. Zamówiłem więc 0,25g, nie miałem zielonego pojęcia jak podzielić to na chociaż by 1mg (boltterów nie potrafię zrobić), więc  po tygodniu szperania po hypku, i innych forach postanowiłem nasączyć tabake, rozpuszczonym 25B w spirytusie. Tabake wybrałem winogronową (słodka, nie ścieka szybko). Po całej szopce i przygotowaniem i nasączaniem, postanowiłem na następny dzień spróbować 1mg przed spaniem. Wieczorem byłem ze znajomymi więc poszły 4 piwka.

 • LSD-25
 • Pozytywne przeżycie

Nigdy nie przywiązywałem dużej wagi do przygotowania psychicznego przed podróżą. Zadbałem tylko jak zwykle - o dobre nastawienie, bo kwas i tak pokaże mi to co on chce, nie co ja chcę. Ostatnio układało mi się w życiu, także tzw. set miałem zapewniony. Natomiast setting przygotowałem z jak największą dokładnością i dbałością o szczegóły. Wybrałem swoje mieszkanie, gdzie miałem spędzić samotnie peak, a potem wyjść na miasto i spotkać się z kumplami.

Witam wszystkich serdecznie!

Chciałbym podzielić się z wami moim ostatnim doświadczeniem wywołanym przez magiczną molekułę zwaną dietyloamidem kwasu D-lizergowego lub jak kto woli LSD. 

Pragnę zaznaczyć, że jest to mój pierwszy tripraport, a ja jestem osobnikiem nieposiadającym nadzwyczajnych zdolności pisarskich ani rozbudowanego słownictwa, jednak postanowiłem że spróbuję swoich sił. W końcu musi być ten pierwszy raz. Tyle ze słów wstępu, teraz lecimy z właściwą częścią opowiastki :).

 

Przygotowanie do tripa: