REKLAMA
Wjeżdżał w radiowozy, o mało nie potrącił policjanta, a przez okno samochodu wyrzucał marihuanę

Na ulicach Krakowa rozegrały się sceny niczym z filmowego pościgu. Wszystko za sprawą 31-letniego kierującego samochodem marki Seat Ibiza, którego lista przewinień jest wyjątkowo długa.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

iln24.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

249

Na ulicach Krakowa rozegrały się sceny niczym z filmowego pościgu. Wszystko za sprawą 31-letniego kierującego samochodem marki Seat Ibiza, którego lista przewinień jest wyjątkowo długa. Młody mężczyzna nie tylko nie zatrzymał się do policyjnej kontroli, o mało nie potrącił policjanta, wjeżdżał w nieoznakowane radiowozy. Na dodatek jechał samochodem mimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, a za kierownicę wsiadł będąc pod wpływem narkotyków oraz po spożyciu alkoholu. Ponadto młody mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, w chwili zatrzymania miał przy sobie prawie 328 gram marihuany, które wcześniej próbował wyrzucić przez okno samochodu. Sąd zastosował wobec 31-latka areszt tymczasowy.

W miniony piątek, w godzinach wieczornych, na terenie Podgórza policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu oraz Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Krakowie prowadzili czynności operacyjne. Funkcjonariusze posiadali informacje, iż ulicami miasta przejeżdżać ma kierujący samochodem osobowym marki Seat Ibiza, który może być w posiadaniu znacznej ilości środków odurzających. Kiedy policjanci zauważyli, że po jednej z ulic na terenie Podgórza porusza się wytypowany pojazd natychmiast przystąpili do działania.

Funkcjonariusze dali kierującemu Seatem sygnał do zatrzymania, który ten zignorował i próbując ucieczki najechał na stojący nieopodal nieoznakowany radiowóz. Następnie 31-latek o mało nie potrącił próbującego go zatrzymać policjanta oraz bagatelizując polecenia wydawane przez kolejny patrol kontynuował jazdę. Kierujący Seatem zatrzymał się dopiero kiedy doprowadził do zderzenia z drugim radiowozem, w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w znak drogowy.

Jak się okazało zatrzymany mężczyzna zanim wsiadł za kierownicę spożywał alkohol, został poddany badaniu, które wykazało 0,2 promila alkoholu we krwi. Policjanci przebadali młodego mężczyznę również pod kątem obecności narkotyków, także to badanie dało wynik pozytywny i wskazało, że 31-latek znajduje się pod wpływem amfetaminy. Ponadto mężczyzna kierował samochodem marki Seat, mimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna przed zatrzymaniem wyrzucał przez okno susz roślinny, który następnie zabezpieczono. Policjanci w wyniku przeszukania 31-latka oraz pojazdu, którym się poruszał ujawnili prawie 328 gram marihuany.

W samochodzie osobowym marki Seat Ibiza oprócz 31-latka znajdował się 17-letni pasażer. Mężczyźni zostali zatrzymani i przesłuchani. 17-latek ostatecznie został zwolniony i ma status świadka. Natomiast 31-latek odpowie karnie za szereg przewinień, których się dopuścił (m.in. niezatrzymanie do kontroli, stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym, kierowanie po wpływem narkotyków, posiadanie ich znacznej ilości). 24 sierpnia sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowaniana okres trzech miesięcy. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

Wczoraj z Joruusem walnelismy po raz pierwszy kwacha. O kurwa, jakiego to mialo kopa :-))) Najpierw chacialo mi sie tanczyc, ale to po jakims czasie minelo. Pozniej mialem uczucie, jakby moje cialo rozpadalo sie na komorki, a potem na jeszcze mniejsze czesci. Nastepnie mialem wrazenie, ze znam wszystkie zagadki wszechswiata, ze wiem jak powstal swiat. Myslalem, ze jestem geniuszem, poznalem wszystkie tajemnice medycyny. I to bylo O.K. Gorzej zrobilo sie, kiedy zaczelismy wpieprzac paluszki. Kiedy je gryzlem, one zaczely zamieniac sie w trojwymiarowe figurki, ktorych nie moglem przelknac.

  • Ayahuasca

nazwa substancji: Ayahuasca.

poziom doświadczenia użytkownika: Ayahuasca pierwszy raz poza tym Absynt, Grzybki, Marihuana, Pejotl, Aviomarin, Kodeina, Tussipect, Amfetamina, Kokaina, Extasy, Lsd.

dawka, metoda zażycia: 8g Mimosa hostilis kora + 3,5g Pegaum harmala. Gotowane osobno 3x po godzinie w wodzie ph 2 (ok. pół cytryny na szklanke wody). Doustnie.

  • Inne
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Tripraport

Całkowity spontan, Nastawienie w miarę pospolite gdyż byłem świadomy jak ów narkotyk działa

Witam już po raz drugi zacnych forumowiczów, dzisiaj chciałbym wam opowiedzieć o swoim doświadczeniu z dopalaczami 

(w tym konkretnym przypadku chodzi mi o syntetyki czytaj: Mocarz etc.)

Jak wspomniałem w poprzednim TR mieszkam w uk. Jeszcze jak mieszkałem w PL miałem sporadyczne doświadczenia z tym syfem ale co dopiero w uk popadłem w to troszke mocniej.

 

  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

Nastawiony odkrywczo na osiągnięcie 3 plateau. Do południa czułem się niewyraźnie, na szczęście przeszło mi kiedy wyszedłem w drogę do domu K, gdzie mieliśmy nocować razem z T. Miejsce pobytu przygotowane odpowiednio na łóżkowe tripowanie pod opieką odpowiedzialnych ludzi.

20:55 - zarzucane 4 paski w odstepach 10 min między każdym podczas spaceru po starym grodzie (świetny klimat, wielkie drzewa, zero oświetlenia, teren pokryty wieloma wzniesieniami i wypukłościami oraz pozostałościami po starym grodzie)

21:47 - zacząłem odczuwać pierwsze efekty - pisk w uszach, ciepło i zmniejszone czucie przede wszystkim w opuszkach palców.

randomness