Wisconsin chce zalegalizować marihuanę rekreacyjną

Gubernator stanu Wisconsin Tony Evers twierdzi, że jego plan budżetowy będzie zawierał propozycję legalizacji marihuany rekreacyjnej. Pomysł ten prawdopodobnie jednak zostanie zablokowany przez ustawodawcę kontrolowanego przez Republikanów.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

tygodnikprogram.com
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

26

Gubernator stanu Wisconsin Tony Evers twierdzi, że jego plan budżetowy będzie zawierał propozycję legalizacji marihuany rekreacyjnej. Pomysł ten prawdopodobnie jednak zostanie zablokowany przez ustawodawcę kontrolowanego przez Republikanów.

Evers powiedział, że legalizacja rekreacyjnej marihuany może przynieść 166 milionów dolarów dochodu, który zostałby wykorzystany do finansowania wiejskich szkół i programów dla społeczności z tak zwanego marginesu. „Legalizacja i opodatkowanie marihuany w stanie Wisconsin – tak jak robimy to już w przypadku alkoholu – zapewnia kontrolowany rynek i bezpieczny produkt zarówno dla użytkowników rekreacyjnych, jak i medycznych oraz może otworzyć nam drzwi dla niezliczonych możliwości ponownego inwestowania w nasze społeczności”- twierdzi gubernator Evers.

Wisconsin należy do mniejszości stanów, które nie zalegalizowały używania marihuany w jakiejś formie, pomimo niedawnych sondaży, które wykazały, że ponad połowa ankietowanych ją popiera. Trzydzieści sześć stanów ma programy dotyczące medycznej marihuany, w tym stany graniczące z Wisconsin. Piętnaście stanów zalegalizowało w ostatnich latach rekreacyjną marihuanę, w tym Illinois i Michigan.

W stanie Wisconsin rośnie poparcie dla jednej lub obu propozycji propozycji. W wyborach w 2018 roku 16 powiatów i dwa miasta głosowały za poparciem medycznej lub rekreacyjnej marihuany w referendach. Ankieta przeprowadzona w 2019 roku przez Marquette University Law School wykazała, że ​​59% wyborców w stanie Wisconsin poparło legalizację rekreacyjnej marihuany, a 83% – legalizację medycznej marihuany.

Zgodnie z planem Evers’a, kupujący musieliby mieć ukończone 21 lat, aby móc kupić lek do celów rekreacyjnych i 18 lub więcej lat do użytku medycznego. Mieszkańcy stanu Wisconsin mogliby nabyć co najwyżej 2 uncje. Mieszkańcy spoza stanu mogliby kupić najwyżej 0,25 uncji.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Bad trip
 • Marihuana

Uwięzienie we własnym umyśle, szybkie bicie serca, gorąco, dezorientacja, zmiana postrzegania świata

Swój raport rozpocznę od krótkiego przedstawienia się i opisania swoich doświadczeń. Jestem małym 19 letnim człowieczkiem. Niekoniecznie doświadczonym. Niespecjalnie znam się na staffie, na szczęście mam od tego bardziej doświadczonych ludzi. ;) Paliłam trawkę kilka razy w życiu. Na różne sposoby: od pierwszej loty, przez blanty, butle i bonga. Zazwyczaj mój stan mogłam opisać jako maksymalne rozluźnienie i przyjemny stan błogości. Przy pierwszym paleniu loty odczuć mogłam delikatne zaburzenia związane z odczuwaniem smaku i poruszaniem się.

 • 3-MMC
 • Amfetamina
 • Heroina
 • Inne
 • Ketony
 • Kokaina
 • Marihuana
 • Marihuana
 • Uzależnienie

Wiki - raczej spokojnie, wrocilem na hotel po robocie Set - srednio.. Fetki brakuje.. Setting - powiedzialem kolesiom swoim z roboty ( jeden 46lat, drugi 21 ) ze biore fetke od znajomego w tym miescie w ktorym jestem.

Siema, na poczatku powiem w ogole.. Co i jak...
Dodam, że post ( a chyba już opowiadanie ) piszę drugi raz.. Laptop mi się rozładował..

Aktualnie godzina 03:48

Doświadczenie

Fetka

 • Szałwia Wieszcza


Swoja przygodę z salvią rozpocząłem od małej ilości suszu, z tej rzadkiej meksykańskiej roślinki. Ogólnie wrażenia były dość słabe na pewno nie takie jakich się spodziewałem, (ale możliwe że było to spowodowane jeszcze nie wyrobieniem receptorów). Raczej stan przypominał lekkie upalenie mj. Tyle, że bardzo krótkie. Odczuwałem, że coś się dzieje i na pewno nie był to efekt placebo. Kiedy się położyłem czułem jakbym się bardzo zapadł w kanapę. Poza tym nic. Kilka razy jeszcze zapaliłem suszu, ale nic ponad opisane wrażenia.

 • Dekstrometorfan
 • Tripraport

Pozytywne nastawienie, oczekiwanie doświadczenia silnego, psychodelicznego stanu. W moim mieszkaniu, przez jakiś czas w towarzystwie przyjaciółki.

TR trochę długi, poza tym mój pierwszy, więc zapewne bardzo niedoskonały. ;) Mimo to zapraszam do lektury.

 

 Wiek: 16, waga: 58 kg.

 

Bardzo ucieszona, czekałam na K. która miała przyjść do mnie ze swoim opakowaniem Acodinu. Miał to być nasz drugi raz, więc w sumie nie bałyśmy się. Ja jednak chciałam mocniejszych wrażeń niż ostatnio - wtedy wzięłyśmy po 15 tabletek. Tym razem planowałam wszamanie 20. Trochę obawiałam się większej dawki, sama nie wiem, czemu.