Wielka operacja antynarkotykowa w Brazylii. Agenci zajęli 47 samolotów i… łódź

26 osób zostało już aresztowanych w Brazylii, a służby zatrzymały 47 samolotów. Jest to część wielkiej operacji antynarkotykowej przeciw sieci, która miała w ciągu ostatnich 2 lat przemycić do USA i Europy co najmniej 9 ton kokainy z Ameryki Łacińskiej.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Najwyższy Czas!
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

156

26 osób zostało już aresztowanych w Brazylii, a służby zatrzymały 47 samolotów. Jest to część wielkiej operacji antynarkotykowej przeciw sieci, która miała w ciągu ostatnich 2 lat przemycić do USA i Europy co najmniej 9 ton kokainy z Ameryki Łacińskiej.

Brazylijska policja federalna wydała oświadczenie, w którym mówi się o 81 rewizjach, zaangażowaniu 400 agentów w siedmiu stanach tego kraju, zamrożeniu rachunków bankowych około 100 osób, a także przejęciu 47 samolotów i 13 gospodarstw rolnych razem z 10 tys. hodowanego tam bydła.

Farmy skonfiskowano, ponieważ niektóre z nich służyły przemytnikom jako lądowiska, a pozostałe były lokatą dla narkodolarów. 6 niezłapanych w ramach operacji przemytników umieszczono na międzynarodowych listach gończych Interpolu.

Każdym lotem przewożono średnio około 400 kg kokainy, która miała pochodzić z takich krajów jak Wenezuela, Kolumbia czy Boliwia, a następnie dostarczana była do Brazylii i dalej do Europy lub Stanów Zjednoczonych. Samolotowy przemyt miał swoje stacje pośrednie w Gwatemali, Gujanie lub Surinamie.

W rozbiciu siatki współdziałała amerykańska agencja antynarkotykowa DEA i agencja antyterrorystyczna Surinamu – CTIU. To w Surinamie w 2018 roku przejęto w ramach tej samej operacji łódź podwodną, którą wożono narkotyki do Europy, przez Afrykę. W łodzi mieściło się 8 ton kokainy.

Poprzednie uderzenie w przemytników z Brazylii miało miejsce na początku grudnia 2018 roku. W 14 stanach brazylijskich wystawiono wówczas 262 nakazy aresztowań i przeprowadzono ponad 200 rewizji.

Oceń treść:

Average: 1 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza

Autor: Wronek, 28.03.2007

Substancja: Salvia Divinorum - susz, ciężko określić ile wypaliłem. Tak na oko około 2g

Doświadczenie: Ogólnie to małe, poza thc(kto by to liczył) i dxm (3 razy), czyli praktycznie żadne

Set & Settings: Dziś, parę minut przed godziną 20 - działka kumpla, cisza i spokój. Nastawienie: pozytywne lecz lekko zawiedzione porannym testem (5 lufek czy coś takiego). Paliliśmy z drewnianej fajki, ponieważ nie chciało sie nam robić fajki wodnej,

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

zmęczenie trzeźwym życiem, chęć ciekawego spędzenia czasu ze znajomymi w klubie, w mieście i na domówce

WSTĘP

To jest trip raport który napisałem rok temu. Przeredagowałem go trochę i dodałem przemyślenia które przyszły mi na myśl gdy moje doświadczenie z używkami się zwiększyło...

Obecnie, w związku z delegalizacją naprawdę zajebistych i mało szkodliwych empatogenów (benzofurany), jesteśmy zmuszeni albo sięgać po trujące i krótko działające ketony i ich pochodne pochodnych, albo wrócić do korzeni... tzn do apteki ;) i fanom empatogenów ten trip raport dedykuję.

  • 4-ACO-DMT
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Ekscytacja, bardzo silne podniecenie przeżycia "zatrucia" Tryptaminą. Od kilku dni zalewałą mnie euforia i pozytywne nastawienie do bytu. Samotność z powodu braku bratniej duszy do Tripowania. Nastawiony na wyjście do lasu, łąkę lub staw

Może i ten "Trip Raport" jest długi, jednak zawiera w sobie tak naprawdę okrojone dwa "Trip Raporty" z doświadczeń których jak każdy wie nie da się opisać słowami. Starałem się nie lać przesadnie wody i dostarczyć wam porządnego opisu mojego przeżycia psychodelicznego z moją pierwszą Tryptaminą- 4-Aco-DMT.

 

  • Efedryna

Na wstępie powiem, że mam 17 lat, waże pond 90 (huh) i spożyłem całą

buteleczkę Tussipectu podczas Tripu (tak jak ktos chciałby policzyć dawkę)Był słoneczny (bardzo) dzień lipcowy, wakacje, a ja chwilowo siedze w W-wa,

więc nudy.... o Tussim dowiedziałęm się z listy [u],

początkowo nieprzypuszczałem, ze będe go próbował, ale z barku perspektyw

ciekawszego spędzenia czasu zdecydowałem się na to.randomness