Wielka bela marihuany znaleziona przez spacerowicza na florydzkiej plaży

27 marca mieszkaniec Florydy natrafił podczas spaceru po plaży na niezwykłe znalezisko — spory pakiet marihuany, przypominający kształtem gigantyczne cygaro.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

upi.com
Ben Hooper

Odsłony

232

27 marca mieszkaniec Florydy natrafił podczas spaceru po plaży na niezwykłe znalezisko — ogromny pakiet marihuany, przypominający kształtem gigantyczne cygaro.

Jeff Stolowitz, który opublikował zdjęcia swojego odkrycia na swojej facebookowej stronie o nazwie Behind Daytona , pisze, że idąc po plaży w Daytona Beach w okolicach Bulwaru Uniwersyteckiego, zauważył pakiet, pokryty czerwoną substancją, co do której z początku obawiał się, że jest to krew.

„Zadzwoniłem po Patrol Plażowy, ponieważ wyglądało to dość krwawo” - powiedział Stolowitz Daytona Beach News Journal. „Patrzenie na to było trochę niepokojące”.

Stolowitz skontaktował się funkcjonariuszami Volusia County Safety Beach o 7:51 rano, po czym przybyli oni na miejsce, by odkryć, że jest to „bardzo mokry” i „bardzo wyraźnie pachnący” pakiet marihuany. Mike Berard, kapitan Safety Beach, powiedział:

„Biorąc pod uwagę jego wielkość i kształt, może ważyć wraz z wodą jakieś 10 funtów ”

Stolowitz powiedział też, że jeden z obecnych na miejscu funkcjonariuszy wyraził przypuszczenie, że pakiet mógł znajdować się w wodzie przez około dwa tygodnie, sądząc po ilości zgromadzonych na nim skorupiaków.

Berard powiedział, że wyrzucane od czasu do czasu na plażę narkotyki są albo niszczone, albo przekazane do innych agencji.

„Skontaktujemy się ze Służbą Graniczną, aby sprawdzić, czy będą zainteresowani. Jeśli nie — zabierzemy pakiet, by go zniszczyć” - wyjaśnił Berard.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-T-2


doswiadczenie: spore; dxm kilka razy, amfa (niewiem ile ale napewno kilkadziesiat:), mj od 6 lat prawie codzen, xtc kilkanascie razy, salvia 2x, benzydamina, tramal, kodeina, i inne leki:) oraz 2ct2, 5meodmtset & setting: zblizal sie wieczor, pozytywne nastawienie chec dobrej zabawy, a zalatwilem pixy mialem sprobowac nowych ( 5-4-2) niepolecam lipne...w 2 osoby, wkoncu zrobilo sie kilka osob.
  • Dekstrometorfan


SUBSTANCJA:Dekstrometorfan (DXM)

POGODA: neutralna

DOŚWIADCZENIA: trawa, bialko, grzybki

ZDARZENIE 1: niewiele ponad 200mg, ZDARZENIE 2:niewiele ponad 300mg.

DRAMATIS PERSONAE: ja, Duch Gaji i kolega K.S.

OTOCZENIE: mieszkanie, wieczór

NASTRÓJ: niezadeklarowany.
  • LSD-25
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Lekkie nakreślenie sytuacji, śmiało pomijać.

---

Dwa lata temu na popularnym portalu społecznościowym ułatwiającym poznawanie ludzi z różnych stron świata napisał do mnie Marcin, 20-latek, ironicznie, z Warszawy.

  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa

odklejenie, nawet nie do końca świadomość, że będę ćpać

Jest to raport nietypowy, ale obiecuję, że już ostatni - na temat DXM/DXO.

Tym razem o moim rekordzie. Jak można przeczytać w poprzednich raportach, 450mg dawało mi delirium i halucynacje kosmitów, a 600mg posyłało na IV Plateau. Jednak jeszcze zanim się o tym przekonałem, moją pierwszą dawką powyżej 330, było... 810mg. Rozłożone w czasie na 3 dawki, więc "funkcjonowałem" w świecie rzeczywistym 😆 to był najbardziej pojebany trip w moim życiu, a żadnej z 3 paczek Acodinu nie kupiłem sam.

randomness