REKLAMA
Wąglikowa panika pomogła wykryć kokainę

Biały proszek - kokaina, a nie wąglik.

Anonim

Kategorie

Odsłony

1697
onet.pl/PAP 2001-12-09

Wąglikowa panika pomogła wykryć kokainę

Obawa przed wąglikiem przyczyniła się do tego, że we włoskim mieście Cuneo wykryto 25 kg kokainy o wartości 3,5 mln euro - podała w sobotę włoska policja.
Policję wezwali pracownicy zakładów chemicznych w Cuneo w północnych Włoszech, gdy w kontenerze z zamówionym surowcem odkryli trzy worki zawierające biały proszek. Po badaniach stwierdzono, że to czysta kokaina.
Ładunek narkotyku przewożono na statku płynącym z Peru do Włoch. Prowadzący dochodzenie w tej sprawie próbują ustalić drogę, jaką przebył ładunek. Podejrzewa się, że kokaina zaginęła przemytnikom narkotyków.
Kontener, w którym ją znaleziono, był jednym z 500 przewożonych statkiem, który zawijał do portów w Panamie, we francuskiej Marsylii i włoskiej Genui. "Coś musiało nawalić w ich planie i przemytnicy utracili kontrolę nad przesyłką" - powiedział włoskiej agencji ANSA oficer policji Francesco Laurenti.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET

Doświadczenie - mieszanki ziołowe, pixy na piperazynach i ketonach, dekstrometorfan, salvia divinorum, azotyn amylu, dimenhydrynat, amanita muscaria, zioła etnobotaniczne, marihuana, bromo-DragonFLY, mefedron, haszysz, 2C-C, 2C-E, LSA, pFPP, metedron, kodeina, 4-HO-MET

Info o mnie - 20 lat, 73 kg, 176 cm

S&S – park, dwór, świat, ale głównie mój umysł i myśli

Co/ile – ~20mg 4-HO-MET

  • Bieluń dziędzierzawa
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • MDMA
  • Tripraport

Przybyliśmy na miejscówkę w której zwykle zaczynały się substancjonalne przygody. Głodni wrażeń, lecz z jakże ograniczonym dostępem do psychodelików, skusiliśmy się na eksperyment - w imię nauki! Bo jakże by inaczej...

"Czerwony jak burak, rozpalony jak piec, suchy jak pieprz, ślepy jak nietoperz, niespokojny jak tygrys w klatce"


Jesień 2006

Set & Setting:

Przybyliśmy na miejscówkę w której zwykle zaczynały się substancjonalne przygody. Głodni wrażeń, lecz z jakże ograniczonym dostępem do psychodelików, skusiliśmy się na eksperyment -  w imię nauki! Bo jakże by inaczej...

  • Efedryna

Od pewnego czasu eksperymentuję z różnymi substancjami narkotykopodobnymi.

Pośród mych działań najbardziej oryginalne (i może nawet śmieszne) było

palenie herbaty, czy liścia laurowego z fifku. Oczywiście do obu

`przysmaków` już na pewno nie powrócę i szczerze nie polecam komukolwiek

tych specyfików.  • 25D-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie pozytywne, na raczej lajtowy trip w mieszkaniu.

Gdy okazało się, że tego dnia będę miał wolnych kilka godzin, dużo nie myśląć postanowiłem umilić sobie ten czas 25D-NBOMem. To był 3 raz z tą substancją, jednak całkowicie inny od poprzednich.

(Chronologia może być dość mocno pomieszana)