REKLAMA
W USA rozbito grupę lekarzy. Hurtowo przepisywali opioidy

Policjanci zatrzymali w Nowym Jorku grupę 10 osób, która wprowadzała na czarny rynek silne leki przeciwbólowe. Wśród zatrzymanych jest pięciu lekarzy. Hurtowo wypisywali oni recepty na opioidy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Rzeczpospolita
p.mal
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

201

Policjanci zatrzymali w Nowym Jorku grupę 10 osób, która wprowadzała na czarny rynek silne leki przeciwbólowe. Wśród zatrzymanych jest pięciu lekarzy. Hurtowo wypisywali oni recepty na opioidy.

Podczas śledztwa ustalono, że przez 6 lat grupa wprowadziła na rynek ponad 8,5 mln tabletek.

Wśród zatrzymanych, oprócz lekarzy, są także inni pracownicy sektora medycznego.

Śledczy dotarli do członków grupy dzięki osobom, które były uzależnione od opioidów. Przeprowadzona analiza wykazała, że masowo korzystali oni z wizyt u jednego z lekarzy. Mężczyzna przyjmował pacjentów także po godzinach pracy.

Osoby uzależnione od narkotycznych tabletek niepokoiły sąsiadów i dzwoniły na numer alarmowy, gdy nie mogły spotkać się z lekarzem zamieszanym w cały proceder.

Osoby zatrzymane usłyszały zarzuty stworzenia nielegalnego biznesu w opartego na receptach na opioidy. Na swoim biznesie grupa miała zarobić około 6 mln dolarów. Zdaniem policji ich działanie doprowadziło do śmierci co najmniej 7 osób.

Z opublikowanych przez Narodowy Instytut do spraw Narkomanii danych wynika, że na 72 tys. ofiar przedawkowania w 2017 roku, 49 tys. stanowiły osoby, które przedawkowały opioidy.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina

Postanowilem dodac moj trip-report ze wzgledu na zaledwie 3 reporty w tym dziale.


nazwa subst. - kodeina (200 mg)


doswiadczenie - THC , alk, feta, grzyby, xtc
sposób zazycia - doustnie


doswiadczenie z ta substancja - zadne (moj pierwszy raz)

  • Efedryna

nazwa substancji:

Tussipect (syntetycza efedryna)poziom doświadczenia użytkownika:

170cm. 67kg.


  • 7 lat ciosam trawsko (ostatnio przestałem w ogóle...już na mnie nie

    działa...SERIO! zrobiłem przerwe na miesiąc, wypaliłem dwa worki

    i czułem się jak po 3 piwkach).

  • DMT
  • Pierwszy raz

Nastrój: Jak zwykle podniecenie towarzyszące chęci spróbowania nowej używki. Miejsce: ulubione do spożywania narkotyków czyli pokój. Z trzech tripów podczas dwóch towarzyszyły mi zaufane osoby.

Opiszę tu trzy tripy po DMT, jako że wszedłem w posiadanie gargantuicznej ilości pół grama tejże substancji, a każdy z nich było jakościowo inne od poprzednich. A więc: