W Hiszpanii handlarze narkotyków przewozili marihuanę pod pozorem pomocy humanitarnej dla Ukrainy

Hiszpańska Gwardia Cywilna aresztowała 30 osób za handel marihuaną, która była pakowana i transportowana po kraju pod pozorem pomocy humanitarnej dla Ukrainy – wynika z wydanego w poniedziałek komunikatu prasowego organów ścigania

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

legaartis.pl
Daniel Głogowski
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

28

Hiszpańska Gwardia Cywilna aresztowała 30 osób za handel marihuaną, która była pakowana i transportowana po kraju pod pozorem pomocy humanitarnej dla Ukrainy – wynika z wydanego w poniedziałek komunikatu prasowego organów ścigania.

„Guardia Civil aresztowała 30 osób narodowości ukraińskiej, niemieckiej, hiszpańskiej i marokańskiej jako zamieszanych w handel narkotykami, nielegalne posiadanie broni i członkostwo w organizacji przestępczej … Trzydziestu z zatrzymanych ukrywało narkotyki w kartonach, przebierając je za przesyłki i pomoc humanitarną przeznaczoną dla Ukrainy” – czytamy w komunikacie prasowym.

Organizacja przestępcza miała siedzibę w autonomicznej wspólnocie Andaluzji. Przeszukania przeprowadzone w Maladze, Granadzie, Kordobie i Sewilli doprowadziły do skonfiskowania około 800 tys. euro i sześciu sztuk broni palnej.

Na początku śledztwa Gwardia Cywilna znalazła dwa busy zarejestrowane na Ukrainie ze 109 kilogramami marihuany w workach próżniowych zapakowanych w kartonowe pudła, następnie zatrzymano cztery osoby.

W pierwszej fazie operacji policja przeprowadziła 11 przeszukań w prowincji Malaga i skonfiskowała 740 400 euro, ponad 25 000 dolarów i 20 kilogramów narkotyków, a także tysiąc roślin, krótką broń palną, urządzenia śledzące GPS i kamizelki kuloodporne.

Następnie przeprowadzono drugą fazę operacji, podczas której dokonano 14 aresztowań dostawców narkotyków w prowincjach Granada, Kordoba i Sewilla. W wyniku ośmiu przeszukań zarekwirowano 1500 roślin, 10 kilogramów zapakowanej marihuany, pięć sztuk broni palnej i 15 tysięcy euro.

Po zatrzymaniu dwa cele próbowały uciekać i uderzyły w pojazd Gwardii Cywilnej przewożący dwóch agentów, którzy odnieśli niewielkie obrażenia.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

no w pyte, słuchajcie

Zbliżałem się do ślęży, siedząc w przepełnionym autobusie ludźmi, uzbrajam się w poważnie, wręcz samobójczo nabitą lufkę i wypalam całość na pierwszym lepszym znalezionym placu zabaw- po wyjściu z pojazdu, nie zostało mi nic więcej jak tylko doczłapać się na szczyt.

  • Hydroksyzyna
  • Powój hawajski
  • Powoje
  • Yerba mate

Własne mieszkanie - w samotności, nocą.

 

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Własny dom z pozytywnym nastrojem

Zjedzenie acodinka było po eraz kolejny decyzją spontaniczą którą zdeterminowała nuda, zadaje sobie pytanie czy już jestem uzależnionym ćpunem czy tylko osobą która lubi spędzać kreatywnie czas, jednak po zjedzeniu całej paczki trudne pytania odeszły w niepamięć, zjadłem całe świństwo o godzinie 21:00 podczas tripa towarzyszy mi astralnie znajoma którą nazwę E.

Sumienie jednak po zjedzeniu nadal przez chwilę nie dawało mi spokoju "znów ćpunie jeden zamiast narysować coś ładnego na portfolio to bawisz się w jednodniowego turystę, ty chory pojebie..."

  • Amfetamina

Nazwa substancji : amfetamina (o.k. 0,4 grama dobrego, białego proszku, przyjęte donosowo), 3 tabletki (pentagramy, doustnie)


Poziom doświadczenia: marihuana, haszysz, amfetamina, ekstazy, DXM, benzydamina, efedryna, kodeina, tramal, terezepam, guarana