W Argentynie otwarto pierwszy rezerwat konopii indyjskich.

Argentyna: W dolinie Epuyén, w Chubut, otworzył się pierwszy rezerwat konopi w Patagonii, oferujący niepowtarzalne doświadczenie dla turystów konopnych. W otoczeniu, gdzie natura roztacza swoje majestatyczne piękno, Los Cauces jawi się jako sanktuarium dla miłośników zarówno marihuany, jak i przyrody, oferując nie tylko zakwaterowanie, ale także głębokie zanurzenie w uprawę konopi indyjskich na dużych wysokościach.

deadmau5

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie Fakty Konopne! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

26

Argentyna: W dolinie Epuyén, w Chubut, otworzył się pierwszy rezerwat konopi w Patagonii, oferujący niepowtarzalne doświadczenie dla turystów konopnych. W otoczeniu, gdzie natura roztacza swoje majestatyczne piękno, Los Cauces jawi się jako sanktuarium dla miłośników zarówno marihuany, jak i przyrody, oferując nie tylko zakwaterowanie, ale także głębokie zanurzenie w uprawę konopi indyjskich na dużych wysokościach.

TURYSTYKA KONOPNA W ARGENTYNIE

Inicjatywa ta, będąca wynikiem współpracy firm Biocann i Cannabis Farm&Lab, wspierana przez renomowane argentyńskie instytucje takie jak INASE, SENASA, CONICET i Ministerstwo Zdrowia, wyróżnia się swoim zaangażowaniem w badania i zrównoważony rozwój. Rezerwat zajmuje 12 hektarów lasu andyjskiego w Patagonii, a jego strategicznie położenie na zbiegu dwóch strumieni wody z topniejącego śniegu gwarantuje krajobraz jak z marzeń, ale również zapewnia idealny ekosystem dla uprawy konopi.

Los Cauces wykorzystuje swoje położenie na 42. równoleżniku, szerokości geograficznej, która ze względu na swoje cechy klimatyczne i geograficzne jest idealna do rozwoju roślin Cannabis Sativa. Wysokość, żyzność gleby i klimat Patagonii tworzą doskonałe warunki, gdzie czyste powietrze i woda bogata w minerały odżywiają uprawy, zapewniając produkcję wysokiej jakości.

REZERWAT KONOPI W ARGENTYNIE

Doświadczenie w Los Cauces wykracza poza samą uprawę. Odwiedzający mogą korzystać z wycieczek z przewodnikiem od poniedziałku do soboty, gdzie mają okazję nauczyć się o całym cyklu życia rośliny, od pielęgnacji po badania nad konopiami, a także zanurzyć się w spokoju naturalnego środowiska.

Rezerwat oferuje również możliwość odkrywania regionu Comarca Andina del Paralelo 42 i jego naturalnych cudów natury, takich jak wodospad Cascada Solitaria, wzgórza Pirque i Coihue, czy wody jeziora Epuyén.

Los Cauces dysponuje również trzema kabinami wyposażonymi tak, aby pomieścić do sześciu osób, gdzie odwiedzający mogą w pełni doświadczyć życia z cannabis: Casa Indica, Kush Haus i Haze Haus oferują wszystkie udogodnienia niezbędne do relaksującego pobytu, w tym wycieczki z przewodnikiem po uprawach.

Ten projekt to nie tylko nowe miejsce dla osób praktykujących turystyką konopną, ale również odzwierciedla zaangażowanie w ochronę środowiska i wdrażanie zrównoważonych technik uprawy. Los Cauces rysuje się jako unikalne miejsce dla tych, którzy szukają kontaktu z naturą i chcą zgłębić korzyści płynące z konopi w szanującym i zrównoważonym środowisku.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Grzyby halucynogenne
 • Pierwszy raz

Ciemny pokój, późna noc.

Wszystko zaczęło się od wypadku, albo wypadek był pewnego rodzaju katalizatorem. Słoneczna pogoda, rześki, sierpniowy poranek i ja na rowerze, jadący do pracy. Ja kontra samochód.
Diagnoza: uszkodzone nerwy w ramieniu i połamany palec.
Wiare porzuciłem już dawno, ale leżąc na sorze przez moment pomyślałem, że bóg chyba na prawdę na mnie spogląda, przynajmniej od czasu do czasu.
Po wyjściu ze szpitala, po czterodniowym pobycie, mimo że ręka napierdalała jak szalona, cieszyłem się, że w końcu odetchnę od roboty.

 • Amfetamina
 • Etanol (alkohol)
 • Marihuana
 • Marihuana
 • MDMA (Ecstasy)
 • Pozytywne przeżycie

Wyjazd do kina, galeria handlowa oraz samochód - Jestem wtedy z M B i P, przebywamy ze sobą do około północy. Następnie jestem w domu i znów w samochodzie z Ł. Jesteśmy szczęśliwi z M Bi P, nie możemy doczekać się filmu jak i wejścia dropsów na psychikę.

T- 18:30

Koledzy przyjeżdżają pod mój dom wychodzę do nich i myślimy co możemy zrobić. Uzgadniamy, że jedziemy do kina. Robimy zapasy - 2g marihuany oraz 6 żółwi - po dwa na głowę, bo kierowca(B) nie bierze. Chcieliśmy 9 żółwi, ale diler tyle nie miał. Bierzemy od razu całą porcje dropsów. W rurę nabijamy zielsko i łapiemy po buchu. Jedziemy do kina, to przecież tylko godzina drogi. Cała drogę gadamy o wszystkim i o niczym. Czuje chillout po buchu. Nakręcamy się powoli, nie mogę doczekać się kiedy wejdą mi dropsy.

 • Gałka muszkatołowa
 • Marihuana
 • Przeżycie mistyczne

Spodziewane fajerwerki, gotowość na miażdżącą bombę psychodeliczną i nocny trip, siostra w domu, pizga, bo grudzień. Ogólnie od rana pozytywnie i obiecująco.

Raport pisany tak na bieżąco jak tylko się dało xD

17;30

Właśnie wracam od dila, który wisiał mi przerobek . Z kushowym topkiem w kieszeni wsiadam w autobus; czeka mnie ciekawa noc. 

randomness