Uzależnienie oszpeciło ją na zawsze

Pamiętajcie, przyjaciele, że nos macie w życiu jeden.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakt

Odsłony

1987

Danniella Wesbrook to brytyjska aktorka, której największą popularność przyniosła rola Sam Mitchell w serialu „EastEnders”. Niestety, jej karierę przekreśliło uzależnienie od kokainy. Danniella Wesbrook zażywała takie ilości tego narkotyku, że jej przegroda nosowa całkowicie się rozpadła. Aktorka straciła nie tylko urodę, ale także bliskich, którzy nie byli w stanie z nią żyć.

Danniella Wesbrook mogła mieć wszystko: miłość, przyjaźń i wielką karierę aktorską. Jednak jej marzenia przekreśliła słabość aktorki do narkotyków. Wesbrook przez kilkanaście lat była uzależniona od kokainy. W pewnym momencie aktorka wydawała na ten narkotyk aż 400 funtów dziennie! Danniella Wesbrook przyjmowała ogromne ilości kokainy, która spowodowała, że jej nozdrza całkowicie się rozpadły. Gwiazda serialu „EastEnders” poddała się pionierskiej operacji rekonstrukcji przegrody nosowej, aby ratować swoją twarz.

Aktorka przez narkotyki straciła nie tylko urodę, ale również miłość i przyjaźń najbliższych. Wszystkie jej związki zakończyły się fiaskiem. Wesbrook nie była też w stanie opiekować się swoim dzieckiem. Nałóg aktorki doprowadził również do tego, że straciła pracę w serialu „EastEnders”, który przyniósł jej największą popularność.

Choć aktorce udało się pokonać nałóg, ten koszmar wrócił po 12 latach abstynencji. W 2014 roku Danniella Wesbrook przyznała się, że znów sięgnęła po kokainę. Na szczęście w porę zrozumiała, że tym razem jej nałóg może ją zabić. Oprócz tego aktorka uświadomiła sobie, że kokaina przekreśla jej szansę na znalezienie kochającego partnera, z którym mogłaby się związać na stałe. – Nie możesz mieć związku, gdy jesteś na 100 proc. uzależnionym od kokainy, jak ja kiedyś – stwierdziła w jednym z wywiadów. – Teraz potrzebuję pomocy i nie mam wyboru. Zawsze będę uzależniona i nigdy nie będę mogła brać narkotyków rekreacyjnie, od czasu do czasu – powiedziała w rozmowie z „The Sun”.

Danniella Westbrook zapanowała nad uzależnieniem. Jednak jej twarz już zawsze będzie nosiła ślady dawnych słabości...

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Ciekawość spróbowania nowej substancji, bez przejmowania się problemami, dobry kontakt z kumplem

Lek zakupiłem internetowo ;D W mieszkaniu byłem z dobrym kolegą. Obiad zjadłem ok. 14:00 i zaraz po tym zabrałem się do ekstrakcji 3 saszetek(najpierw wsypać, potem zalać zimną wodą, delikatnie przemieszać, przelać przez chusteczkę). Następnie suszyłem na kaloryferze.

 

T+0  18:00- Zeskrobałem co zostało i wrzuciłem do resztki soku pomarańczowego, chusteczke też dodatkowo opłukałem. 3-4 łyki paskudztwa i nie ma. Czekałem na efekty słuchając muzyki. 

Set & Setting - sylwestrowy wieczór z dziewczyną, bratem i kumplem w mieszkaniu rodziców.

Dawkowanie - 375mcg czyli 1,5 kartonika z pierwszego rzutu

Wiek - 21 lat.

Doświadczenie: alkohol, nikotyna, ketamina, metkatynon, mefedron, dxm, mj, mieszanki "ziołowe"(w tym jwh-210), fentanyl, kodeina, benzodiazepiny, troszkę szałwi wieszczej, troszkę fety, 2c-e, 2c-p, 4-aco-dmt, eter, LSA, 25D-NBOMe..- to na pewno nie wszystko.

  • 4-HO-MIPT
  • Pierwszy raz

///

PROSZĘ O USUNIĘCIE TEGO WPISU.

  • Benzydamina

Dawka: 3 saszetki do podzielenia miedzy mnie a E.Miejsce: miasto nad naszym morzem- typowo

turystyczne (niemalo ludu na ulicach), cieply, letni, wakacyjny

dzionek :).O nas: dwie postrzelone osiemnastki, kochamy

facetów, imprezy a przede wszystkim wakacje (kiedy mamy szanse razem

gdzies wyjechac- niestety nie mieszkamy zbyt blisko siebie)