REKLAMA
USA: Uczniowie nagrali nauczycielkę biorącą narkotyki

Nauczycielka z liceum w Indianie została aresztowana po tym, gdy w mediach społecznościowych został opublikowany film, na którym widać, jak rzekomo zażywa narkotyki w klasie lekcyjnej.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Rzeczpospolita

Odsłony

295

Nauczycielka z liceum w Indianie została aresztowana po tym, gdy w mediach społecznościowych został opublikowany film, na którym widać, jak rzekomo zażywa narkotyki w klasie lekcyjnej.

Samantha Cox z Lake Central High School w St. John w Indianie została aresztowana w związku z podejrzeniem posiadania zabronionej substancji i akcesoriów związanych z narkotykami. 24-letnia nauczycielka języka angielskiego została przyłapana na przygotowywaniu narkotyków przez uczniów, którzy nagrali zdarzenie telefonami komórkowymi.

Film opublikowany w mediach społecznościowych pokazuje kobietę siedzącą w kącie pustej sali, rzekomo przygotowującą narkotyki. Uczniowie, którzy byli świadkami zdarzenia, zarejestrowali je i zgłosili się do dyrektora szkoły.

Kolejny film, jaki opublikowali uczniowie, wskazywał Cox wyprowadzaną ze szkoły w kajdankach.

Policja z St. John chwali uczniów, którzy powiedzieli dyrektorowi o swoich podejrzeniach. - Mogą być wzorem do naśladowania. To dość szokujące - powiedział z kolei Jim Contreras, jeden z rodziców.

- To niesamowite, nie umiem tego naprawdę opisać, to po prostu okropne - mówiła z kolei kanałowi Fox News Kasia Firlej, matka innego z uczniów.

Nauczycielka znajduje się obecnie w areszcie i czeka na postawienie zarzutów.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Heca (niezweryfikowany)
Konfident, oby ktoś go podkablował jak będzie gdzieś furał.
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

pozytywne nastawienie, w otoczeniu dwóch bliskich mi i zaufanych osób, wyjście do muzeum

Wiele razy zabierałam się do napisania trip raportu po spróbowaniu nowych używek (z mniejszą czy większą korzyścią dla mnie), jednak mam wrażenie że im bardziej człowiek w to wsiąka, tym w jakiś sposób mniej ‘wyjątkowe’ wydają się wszystkie kolejne okoliczności. Precyzując co mam przez to na myśli: odwrotnie proporcjonalnie do ilości nabywanych doświadczeń coraz mniej analizuje się na czym polegają nowe doznania, a bardziej po postu je przeżywa, tak po prostu będąc tu i teraz. A przynajmniej tak działa to w moim przypadku.

  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

Chęć umilenia popołudnia wyrażona Tęsknotą za Utraconym.

 

Minęło już kilkadziesiąt minut odkąd wyciumkany papier znalazł się w moim żołądku. Głowa zaczęła przeczuwać nadchodzący obłąkańczy stan. Ciało zaczyna drżeć, motam się chwilę; szukam odpowiedniego rytmu z którym mogłabym popłynąć; Hallucinogen – The Lone Deranger. Widzę odbicie samej siebie.

  • Dekstrometorfan


Formalnosci: substancja - dxm hbr doswiadczenie niewielkie - duuuzo

thc, mdma, amfetamina, alkoholu praktycznie nie pije, sposob zarzycia

- doustnie 450mg (acodin w pastylkach - 30sztuk) waga ciala - 76kg

set&setting - spontana - przypomnialo mi sie ze chcialem

sprawdzic czy w slynnych pigolach o nazwie matrix (male Niebieskie)

znajdowalo sie dxm - okazuje sie ze chyba jednak nie.... -=First time

dxm=- by humanoid Zarzut 5 sztuk o godzinie 21.10 spokojnie na luzie

  • Marihuana


300 mg DXM + 2 buchy MJ :D
16.02.05r.

randomness