REKLAMA
USA: Narkotyk wart 40 tys. dolarów w pudełku klocków Lego

Trzy kobiety z Georgii, które kupiły w sklepie w Karolinie Południowej pudełko klocków Lego, znalazły w nim trzy funty (ok. 1,36 kg) metamfetaminy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Rzeczpospolita
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

504

Trzy kobiety z Georgii, które kupiły w sklepie w Karolinie Południowej pudełko klocków Lego, znalazły w nim trzy funty (ok. 1,36 kg) metamfetaminy.

Metamfetamina, znajdująca się w pudełku, była warta ok. 40 tys. dolarów - twierdzi Jim Riggs, śledczy z biura szeryfa w hrabstwie Bulloch, które prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Po odnalezieniu narkotyku w pudełku z klockami kobiety wezwały policję. Funkcjonariusze poinformowali na profilu biura szeryfa na Facebooku, że wysłali metamfetaminę do DEA, amerykańskiej agencji rządowej zajmującej się walką z narkobiznesem.

Na razie nie jest jasne w jaki sposób pudełko z narkotykami znalazło się na sklepowych pułkach. DEA wyjaśnia, że dealerzy często wysyłają przesyłki pod fałszywe adresy - np. do opuszczonych lub porzuconych mieszkań, w których są one podejmowane przez klientów. Jeśli dostawa się nie powiedzie, przedmioty te trafiają często na aukcje niedostarczonych przedmiotów - i być może w taki sposób trafiły one do sklepu z używanymi przedmiotami w Karolinie Południowej.

Jak dotąd w sprawie nie postawiono nikomu zarzutów.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Przyjemne Spokojne słoneczne popołudnie.

Yo!

  • Dimenhydrynat
  • Retrospekcja

Chęć na nowe doświadczenia, niewielka wiedza o zażywanej substancji. Brak konkretnych wymagań co do niej.

Działo się to w jesieni zeszłego roku. Nie wczytywałem się w raporty ani nie nakręcałem się. Po prostu pewnego dnia pomyślałem "A jak bym ja sobie aviomarinu łyknął?". Sprawdziłem tylko czym jest ta substancja. Psychodelik; deliriant dlaczego nie. Akurat, że był piątek to mam plan na resztę dnia. Dwie apteki-dwie paczki. Cena dosyć wysoka 28zł.

  • 4-HO-MET
  • Miks

Po dwumiesięcznym odpoczynku od sajko, naszła mnie ochota na tripa i wtedy przyszedł pomysł zmiksowania  Metocyny z 5-MAPB do miksu w sposób zupełnie nie planowany doszło dopalenie kilku lufek maczanki na BB-22.

15:40

randomness