USA: darmowe jointy dla tych, którzy przyjmą szczepionkę

W stanie Waszyngton, dorośli obywatele, którym zostanie podana szczepionka przeciw COVID-19, będą mogli ubiegać się o darmowego skręta z marihuaną. To część strategii, która ma sprawić, że więcej amerykańskich obywateli podda się szczepieniu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

mgr.farm
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

73

W stanie Waszyngton, dorośli obywatele, którym zostanie podana szczepionka przeciw COVID-19, będą mogli ubiegać się o darmowego skręta z marihuaną. To część strategii, która ma sprawić, że więcej amerykańskich obywateli podda się szczepieniu.

Inicjatywa zatytułowana „Joints for Jabs” (Jointy za zastrzyki) została ogłoszona przez zarząd ds. alkoholu i konopi w miniony poniedziałek. Miała ona wejść w życie natychmiast i potrwać do 12 lipca.

Biorący udział w akcji dostawcy marihuany mogą przekazać swoim klientom w wieku 21 i więcej lat, którzy przyjęli pierwszą lub drugą dawkę szczepienia, przygotowanego już jointa. Promocja odnosi się jedynie do skrętów, nie dotyczy natomiast innych produktów, takich jak żywność.

Do tej pory, w stanie Waszyngton 58% obywateli przyjęło przynajmniej pierwszą dawkę szczepionki, a 49% jest już w pełni zaszczepionych – jak podaje New York Times.

Waszyngton nie jest jednak jedynym stanem, które zdecydował się na tego typu rozwiązania. W Arizonie, ogłoszono podobną akcję, która pozwala na przekazanie darmowych skrętów lub żelek z marihuaną obywatelom w wieku 21 i więcej lat, którzy poddadzą się szczepieniu. W stanie Waszyngton zaoferowano także darmowe piwo, wino lub drinka tym mieszkańcom, którzy udowodnią, że zostali zaszczepieni.

Odkąd w połowie kwietnia, tempo szczepień w USA zaczęło gwałtownie spadać, stany i miasta uruchamiały kolejne promocje, które miały zachęcić obywateli do przyjęcia szczepionki. W New Jersey, zaoferowano darmowe piwo, a w Nowym Jorku i Ohio można wygrać pełne stypendium do college’u. Wiele stanów zaproponowało także loterie, w których nagrody wynoszą 1 mln dolarów lub więcej.

Andy Slavitt, doradca Białego Domu w sprawach związanych z wirusem, mówił, że administracja Bidena zachęcała stany do kreatywności. Rząd federalny pozwala także stanom na użycie federalnych funduszy pomocowych, by pokrywać koszty takich programów.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Ayahuasca

Cięzko było mi się zabrać za pisanie tego TR ponieważ ajałaskowe doświadczenie jescze do tej pory nie zostało przezemnie ogarnione. Być może ogarnięte nie zostanie jeszcze przez długi czas. Może nie stanie się to nigdy. Z tego względu robie to pare dni po całym wydarzeniu, kiedy jeszcze nie zostało ono zatarte w mojej szwankującej pamieci.

  • LSD-25
  • Tripraport

Otoczenie stanowi stuletnia drewniana chata obok lasu w niewielkiej wsi. Drewno, dziury po kornikach i wspinające się po ścianach pająki. Za oknem noc z pełnią księżyca. Nastawienie na brak działanie substancji i zwyczajną spokojną noc...

Około 23 po przeżuciu kartoników, ułożyliśmy się do łóżek i czekaliśmy, aż zacznie się seans, lub okaże że substancja wywietrzała. Rozpoczęło się od delikatnych skurczy mięśni. Były to jakby spięcia, które zacząłem interpretować z tym że może mi być zimno, z tą różnicą że nie czułem w ogóle chłodu. Czułem tylko, jak niektóre mięśnie mojego ciała spinają się, a serce zaczyna bić szybciej. Wkrótce pojawiły się pierwsze symptomy, które sugerowały że substancji było dość daleko od wywietrzenia… 

  • LSD-25

O JA CIE KRECE NA NIEBIOSA!!!!PISZE DO WAS , BO NIE MA NIKOGO INNEGO DO KOGO MOGLBYM WYKRZYCZEC TE

SLOWA:

JAK ZAJEBISCIE BYC s...OBĄ!!!!!!!!!!!!!!!!
o... JA CIE KRECE NAD NIEBIOSA!!!!!!

Dopiero teraz rozumiem te wszystkie opowiadania o wezach zjadajacych

swoje ogony i w ogole...JA

  • 4-HO-MIPT
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Słoneczne popołudnie, najlepszy skład - czwórka przyjaciół (Ja, M, G oraz J), chęć przeżycia najlepszej podróży jakiej dotychczas mieliśmy okazje doświadczyć, stanu który kończy i rozpoczyna nowy etap naszego życia. Miejsce – początek pod lasem, później powrót do centrum naszej miejscowości i ogromna ilość przygód jakie podczas tripu nas spotkały.

Popołudnie: W tym momencie miała zacząć sie nasza podróż, niestety z pewnych wzgledów musielismy poczekać do około godziny 17 na pełną ekipe bez której podróz ta nie miała by sensu, ale o tym później. W między czasie zrobilismy małe zakupy, chipsy, sok, baterie do głosniczków. Rozeszliśmy sie do domów przygotowac sie mentalnie gdyz dzieliły nas minuty od podrózy. Wraz z Jahem przyszlismy do mnie, wybraliśmy odpowiednia muzykę (Shpongle, Total Eclipse, Cell, Bluetech, Asura, Zero Cult) może coś pominałem ale to szczegół, oczywiscie najlepiej wyselekcjonowane tracki.