UK: Trzynaścioro nastolatków trafiło do szpitala po zjedzeniu słodyczy z THC

Trzynaścioro nastolatków przewieziono do szpitala po tym, jak poczuli się źle po zjedzeniu „słodyczy” zawierających produkty konopne. Wszystko działo się w szkole w północnym Londynie .

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

www.standard.co.uk
Patrick Grafton-Green

Odsłony

156

Trzynaścioro nastolatków przewieziono do szpitala po tym, jak poczuli się źle po zjedzeniu „słodyczy” zawierających produkty konopne. Wszystko działo się w szkole w północnym Londynie .

Policja potwierdziła w poniedziałek wieczorem, że w produkcie, który dzieci ze szkoły katolickiej La Sainte Union w Highgate “uznały za słodycze”, wykryto THC, aktywny składnik konopi.

Policja Camden napisała w tweecie: „Wiemy, że słodycze zawierały THC. Czekamy na testy w celu ustalenia zawartości THC w każdym cukierku. Choć czekamy dopiero na pełną informację ze szpitala, wiemy już, że nikt poważnie nie zachorował”.

Nie dokonano żadnych aresztowań.

Londyńskie Pogotowie Ratunkowe (LAS) tuż przed południem wysłało do szkoły pięć załóg pogotowia.

Metropolitan Police potwierdza, że funkcjonariusze zostali wezwani w związku z doniesieniami, że „dzieci czują się źle po zjedzeniu czegoś, co uważały za słodycze”.

„Dla bezpieczeństwa 13 dzieci zostało zabranych do szpitala” - powiedział rzecznik.

Rzecznik LAS dodaje: „Wysłaliśmy kilka jednostek, w tym kierownika zespołu klinicznego, pięć załóg karetek, lekarzy w samochodach i ratowników przedmedycznych. Na miejscu udzieliliśmy pomocy medycznej 13 nastolatkom, po czym zabraliśmy ich do szpitala”.

Rzecznik katolickiej szkoły La Sainte Union powiedział:

„Niewielka liczba naszych uczniów zachorowała dziś i została przewieziona do szpitala. Uczniowie zachorowali po zjedzeniu słodyczy. Skład produktu, który zjedli uczniowie i okoliczności, w jakich weszli w jego posiadanie, są badane przez policję. Poinformowaliśmy rodziców o tym incydencie”.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • DPT

Substancja: DPT*HCl rozpuszczone w soli fizjologicznej 10mg/0,5ml.

I próba

Około 4mg dożylnie - przyspieszony puls i chwilowe uczucie "dziwności", brak innych efektów, a dwa wymienione to raczej wynik zdenerwowania i autosugestii.

II próba
  • Dimenhydrynat

Aviomarin to niezle gowno ale po zarzuceniu wystepuja niezle halucki. Ja pierwszy raz wzialem 22 tab. gdy mialem 14 lat. Byla godzina 22 wlasnie polozylem sie spac, gdzies okolo 2-3 w nocy nie pamietam dokladnie (mialem juz niezle haloony) wychodze ze swojego pokoju na przedpokuj patrze a tam pelno butow (tak zaczely sie moje haloony) Do pasa bylem zasypany w butach wiec otworzylem szafke i zaczalem je ukladac (nie wiem jak dlugo je ukladalem) nagle sie ocknalem patrze a nademna stoi matka i sie pyta co ja robie a ja ze ukladam buty (ciekaw jestem teraz jaka zrobila wtedy mine.

  • Bad trip
  • Dekstrometorfan

13.11.2008

[chyba już kultowy raport, przynajmniej w dziale DXM, a założę się, że wiele osób i tak jeszcze go nie miało okazji przeczytać, więc poznajcie jeden z niewielu polskich opisów plateau sigma]

To co wam opiszę wydarzyło się naprawdę i nic nie będę ściemniał. Miałem już więcej nie zaglądać, ale to trzeba wam napisać. Tylko proszę by zostało to tu na forum.

  • DOI

Substancja: DOI ( 2,5-dimetoksy-4-jodoamfetamina )

Dawka: 3,5 mg

Doświadczenie w fenetylaminach: XTC, amfetamina, 2C-E, 2C-I, 2C-

T-2, San Pedro.


Było to moje najgłębsze chyba doświadczenie z fenetylaminami.

Dzieliło się wyraźnie na trzy fazy. Pierwsza - wejście, mdłosci,

nieprzyjemne efekty, druga - natłok halucynacji i pozytywnych i

negatywnych efektów, przerost nad naszymi możliwosciami, trzecia

- stabilizacja. Trwało w sumie 16 h.