UK: lekarz będzie mógł przepisać medyczną marihuanę

11 października brytyjscy parlamentarzyści przyjęli ustawę zezwalającą przeszkolonym lekarzom na wypisywanie recept na medyczną marihuanę. Nowe prawo wejdzie w życie 1 listopada.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

RynekAptek.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

46

11 października brytyjscy parlamentarzyści przyjęli ustawę zezwalającą przeszkolonym lekarzom na wypisywanie recept na medyczną marihuanę. Nowe prawo wejdzie w życie 1 listopada.

Zmiana prawa polega na przeniesieniu "produktów na bazie konopi indyjskich do użytku leczniczego u ludzi" z rejestru narkotyków - informuje portal medycznamarihuana.expert.

Zgodnie z przepisem, takimi produktami na bazie konopi indyjskich do użytku leczniczego u ludzi są te preparaty lub produkty, inny niż Sativex, które:

- są konopiami indyjskimi lub zawierają konopie indyjskie, żywicę konopi indyjskich, kannabinol lub jego pochodną (nie dronabinol lub jego stereoizomery);
- są produkowane do celów leczniczych;
- są substancją leczniczą lub składnikiem użytym w produkcji produktu leczniczego.

Nowe prawo obejmuje Anglię, Walię i Szkocję, natomiast Departament Zdrowia w Irlandii Północnej zamierza wprowadzić osobne przepisy prawne w tym zakresie.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Przed wzięciem byłam raczej przybita, zdołowana, zmęczona. To był męczący tydzień i uciążliwy dzień. Nie miałam siły, byłam rozdrażniona. Tego dnia nie planowałam brać, miałam za sobą tydzień intensywnego grzania i serce powoli zaczynało odmawiać posłuszeństwa. Bolała mnie głowa, serce kołatało przy każdym pokonywaniu schodów, do tego nasilające się uderzenia w skroń i znacznie osłabiona wydajność płuc...

Swoje przeżycia z DXM zaczęłam około pół roku temu. Większość moich tripów zawsze wahała się pomiędzy drugim i trzecim plateau, jedynie raz doszłam do czwartego. Dawkowanie ograniczam zawsze do 150mg, ze względu na to, że mam 1,68m i ważę 42kg. Przez ostatni rok brałam ketoprofen, tramadol w silnym dawkowaniu. Do tego morfina i dwukrotna długa narkoza.

Wstęp

  • Diazepam

Nazwa substancji : Relanium


ilosc : 3x 5 mg co daje nam 15 mg

  • Chlorprothiksen

Substancja: CHLORPROTHIXEN SPOFA


Doswiadczenie: alkochol, ganja, kwasy, feta, efedryna, dxm, tabaka + wiele wynalazkow z apteki


Dawka: 4 x 50mg

  • 4-FMP
  • Pierwszy raz

Dom rodzinny, restauracja, potem ponownie dom i ciepłe łóżko. Tylko laptop, ja i moje smakołyki. :)

T+0 (23:25) - Wsypuję do kawałka chusteczki około 200mg 4-FMA. Mam już wagę w oczach, więc wiem ile to i raczej nie przedobrzę. Zawijam w cukiereczka, ale z 'otwarciem' z jednej strony, dokręcam i górna część odczłonowuje się. Połykam bombkę i zapijam colą