REKLAMA
Uczniowie podejrzani o handel i posiadanie narkotyków

Dwudziestu uczniów w wieku od 16 do 19 lat z Leska (Podkarpackie) zostało zatrzymanych w związku z posiadaniem i sprzedażą narkotyków.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1888

Dziesięciu z nich postawiono zarzut handlu, pozostałym - zarzut posiadania narkotyków - poinformował PAP w czwartek rzecznik podkarpackiej policji, podinsp. Wiesław Dybaś.

Decyzją Prokuratury Rejonowej w Lesku sześciu z zatrzymanych ma dozór policji, nie mogą też wyjeżdżać z kraju.

Podejrzani są uczniami trzech szkół średnich w Lesku. Pochodzą z różnych miejscowości Podkarpacia i województw sąsiednich, ale na czas nauki wszyscy mieszkają w internatach.

Zaczęli od używania marihuany, z czasem zaczęli odurzać się znacznie mocniejszymi narkotykami. Kilku z nich zwietrzyło w narkotykach sposób na zdobycie pieniędzy - zaczęli nimi częstować znajomych. Ci z nich, którzy spróbowali, musieli u nich kupować kolejne działki - powiedział Dybaś.

Podczas przeszukań w ich pokojach policja zabezpieczyła 268 tabletek amfetaminy, amfetaminę w proszku i susz konopi indyjskich. Młodzi ludzie przyznali się do winy.

Dybaś dodał, że sprawa ma charakter rozwojowy i nie są wykluczone kolejne zatrzymania.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

QrA (niezweryfikowany)
oczywiście że MUSIELI kupować nastepne DZIAŁKI... <br> <br>co za imbecyl.... wezcie takich z tego panstwa
FidoDido (niezweryfikowany)
(z dedykacją dla buraczanych... sezonów) <br>Kupiłem wczoraj kilo cukru. Jestem PRZERAŻONY. Jak się zorientowałem kupuję ten cukier od dzieciństwa. Jestem uzależniony od tych białych kryształków. To zaczeło się gdy poczestował kiedyś mnie pewien kierownik cukierni (w sezonie buraczanym). Potem musiałem juz kupować sam. STRASZNE.
fraglesMaryjan (niezweryfikowany)
Jestem wstrząśnięty!
zaciekawiony (niezweryfikowany)
A od kiedy to mozna kupic amfe w tabletach? Rozumiem XTC, jakies mixy niewiadomego pochodzenia... ale czysta amfetamine??
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina

O sobie: 180 cm wzrostu, 80 kg wagi, 19 wiosen radzenia sobie z tym

światem(idzie nawet dobrze), hobby: psychodeliczne ucieczki od

rzeczywistości poprzez muzyke, ksiązki i substancje "pomocnicze".

Substancja: Tabletki czystej substancji "Codeine" do których mam

nieograniczony dostęp jako że pracuje w laboratorium medycznym poza

granicami naszego kraju.

  • Alprazolam
  • Klonazepam
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

To było wczoraj, poniedziałek, ja wolne, wszyscy czymś zajęci. Siedzę spokojnie na kanapie, z herbatką, okna zasłonięte jak lubię. Ogólnie Miłe, ciepłe, bezpieczne, znajome miejsce.

Info na wstęp:

Kobieta, 22 lata (no już tuż tuż), z jakimś tam doświadczeniem, o którym info po lewej stronie o ile się nie mylę :D (Bo to mój pierwszy raz tu)

0,5 mg xanaxu (alprazolam)lufka dobrej mjDawka alpry nie duża, ale przez poprzedni była jedzona, z klonem też i kodeina się zdarzyła, więc efekt mógł się jakoś utrzymywać

  • Dekstrometorfan

Set & Setting - Nastrój? Takowy jak zwykle. Otoczenie? Lord A i mój obszerny pokój, pełen kolorów.

Dawkowanie - dziś dawkuję 10tabl. / 30 min. Bo tak.

Wiek i doświadczenie - lat 18. Doświadczenie: marihuana, dxm, clonazepam, alkohol.

  • Katastrofa
  • Marihuana

Posiadówka u mnie w domu z kilkoma kumplami, chillera i kulturka.

Hejka.

Piszę swój pierwszy raport w życiu, chociaż miałam sporo doświadczeń z MJ. Zdedcydowałam, że napiszę, ponieważ spotkała mnie sytuacja, która weszła mi na psyche. Możecie to potraktować edukacyjnie, jako ostrzeżenie albo jako wpis z osobistego pamiętnika. Raport piszę mniej więcej 3 tygodnie po tej akcji, bo długo się wahałam, ale uznałam, że muszę to z siebie wyrzucić, a może komuś się przyda.

randomness