REKLAMA
Uczestnicy libacji upili 4-latka

4-letni chłopiec spod miejscowości Kiwity na Warmii i Mazurach w ciężkim stanie trafił do szpitala w Lidzbarku Warmińskim po tym, jak uczestnicy libacji dali mu do wypicia alkohol.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl/IAR 2003-06-27

Odsłony

1381
Chłopiec poszedł do sąsiadów, by pobawić się z innymi dziećmi. Tam trwała impreza alkoholowa.

Policja ustaliła, że dwóch mężczyzn dało chłopcu do wypicia tanie wino. Kiedy dziecko wróciło do domu, tak źle się czuło, że matka wezwała pogotowie.

Mężczyznom prawdopodobnie zostanie postawiony zarzut narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia. Grozi im do 5 lat więzienia.

Podobna historia wydarzyła się przed miesiącem pod Szczytnem. Tam dwóch mężczyzn upiło wódką 5-latka.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

prafnik (niezweryfikowany)
$1 <br>kto wbrew przepisom ustawy udziela alkoholu osobie poniżej 12 roku życia podlega karze pozbawienia wolności do lat 3 <br> <br>$2 <br>Kto udziela alkoholu osobie poniżej 18 roku życia podlega karze grzywny z wyjątkiem sytuacji o której mowa w $1 <br> <br>
LaSziDo (niezweryfikowany)
TO kurwa hojni żule
manthatyoufear (niezweryfikowany)
.. jaka P O L S K A !!!, kraj przepitych dewotów, buraczanych posiadaczy wąsów i jeszcze lepszej policjii
Gombka (niezweryfikowany)
.. jaka P O L S K A !!!, kraj przepitych dewotów, buraczanych posiadaczy wąsów i jeszcze lepszej policjii
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

Extasy to mój ulubiony środek. Próbowałem wielokrotnie i prawie zawsze miał takie samo, euforyzujące działanie. Pierwszy raz brałem na Sylwestra. nie pamietam, którego roku...

  • Tramadol

Wolny słoneczny dzień. Chęć ponownego eksperymentu. Licha ciekawość zrodzona z wszechobecnej nudy, beznadziei i małostkowości otaczającego życia wysoce nieproporcjonalnej co do mocy obliczeniowej postrzegającego ją rozumu.

13;00

Działy się jakieś codzienne i najpospolitsze rzeczy jakie robi się z rana. Myślałem o powtórzeniu fazy ze wczoraj za pomocą tej samej dawki, z tą różnicą żeby wziąć wcześniej i będąc bardziej wypoczętym (chociaż to słowo odzwierciedla tylko mój stan fizyczny i tak jest mocno naciągane).

 

15;00

  • Bad trip
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Tytoń

letni poranek, własne mieszkanie, nastrój dobry

Choć miewałam już nieprzyjemne stany po paleniu, zarówno ziółka jak i ziołopodobnych syntetyków, to jednak przejść z tego dnia nie można porównać z niczym, co przeżyłam do tej pory.

Osoby dramatu: ja oraz mąż mój, dalej zwany X.

Jest niedziela, późny ranek, ale jeszcze przed śniadaniem. X. od kilku dni zawzięcie gra w The Last of Us popalając przy tym sowicie wyrób marihuanopodobny o nazwie Mocarz.

  • Amfetamina

Raport, który zaraz przeczytasz nie będzie raportem konkretnej jazdy. Będzie raczej zestawieniem ich wszystkich, czyli krótkim narko-rysem.Może najpierw trochę o mnie. Chodzę do LO w niemałym mieście, jestem typem idealistki i romantyczki. Szkoła:: przeważnie bez problemów. Dom:: jak każdy inny, ale nie narzekam :). Mam wielu znajomych, jednak prawdziwych, zaufanych przyjaciół na palcach jednej ręki da się policzyć.

randomness