Trzej mężczyźni odpowiedzą za przemyt marihuany

Trzej mieszkańcy Radomia odpowiedzą przed sądem za przemyt z Holandii do Polski blisko 25 kilogramów marihuany. Prowadząca śledztwo w tej sprawie radomska Prokuratura Okręgowa sporządzi akt oskarżenia przeciwko nim do końca marca.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1606

Poinformowała o tym w czwartek naczelnik wydziału do spraw walki z przestępczością zorganizowaną w Prokuraturze Okręgowej w Radomiu, Elżbieta Tarka.

Podejrzani zostali zatrzymani w październiku ubiegłego roku podczas przemytu narkotyku. W samochodzie renault laguna na jednej z posesji w Radomiu mazowieccy policjanci znaleźli 9 kg marihuany. Była ukryta w butli z gazem. Skrytkę przygotował inny mężczyzna, który jest czwartym podejrzanym w tej sprawie.

Śledztwo wykazało, że trzej główni podejrzani trzykrotnie przywozili marihuanę z Holandii do Polski w partiach po ok. osiem - dziewięć kilogramów.

Prokuratura nie zdołała ustalić, gdzie narkotyk był rozprowadzany. Z tej sprawy zostaną wyłączone materiały do dalszych czynności, których celem będzie ustalenie ewentualnych odbiorców - powiedziała Elżbieta Tarka.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

aLeK (niezweryfikowany)
Marihuana przynajmnie po mniej nie ma zadnych zadym zadnych nieprzyjemnosci tylko te wladze to nie fer alkochol bardziej szkodzi papierossy tesh jednak kazdy wybiera co pije co pali to nie powinno byc karane
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Widzieliście "Piąty Element" ? Zajebisty film. Mi się wydał strasznie realistyczny. Ale nie o tym będę pisał. Przedstawię wydażenie które miało miejsce tuż przed seansem...

  • 4-HO-MET
  • Pozytywne przeżycie

Dobry humor, lekka obawa przed nową substancją.

Trip na którejś z tryptamin planowałem od dłuższego czasu, ale przedłużająca się sesja egzaminacyjna spowodowała odkładanie go w czasie. Już zdążyłem porzucić ten pomysł, ale mimo to zakupiłem kapsułkę 10mg z "prorokiem". Ku mojemu zaskoczeniu i zadowoleniu, w otrzymanej przesyłce były dwie :)

Otwierało to zupełnie nowe możliwości, ale dalej nie byłem pewien, kiedy je spożyć, myślałem nad którymś z kolei weekendem.

  • Tramadol

Wolny słoneczny dzień. Chęć ponownego eksperymentu. Licha ciekawość zrodzona z wszechobecnej nudy, beznadziei i małostkowości otaczającego życia wysoce nieproporcjonalnej co do mocy obliczeniowej postrzegającego ją rozumu.

13;00

Działy się jakieś codzienne i najpospolitsze rzeczy jakie robi się z rana. Myślałem o powtórzeniu fazy ze wczoraj za pomocą tej samej dawki, z tą różnicą żeby wziąć wcześniej i będąc bardziej wypoczętym (chociaż to słowo odzwierciedla tylko mój stan fizyczny i tak jest mocno naciągane).

 

15;00

  • Hydroksyzyna
  • Kodeina
  • Morfina
  • Oksykodon
  • Retrospekcja

Własny pokój

Przygodę z substancjami zacząłem właściwie od kodeiny. Zachłyśnięty kulturą Amerykańską i podekscytowany opisem efektów przez użytkowników, spróbowałem 150mg tejże. Oczywiście nic nie poczułem - za drugim i trzecim razem też, więc stwierdziłem, że dam sobie spokój. Moją uwagę przyciągnęły następnie psychodeliki, nieco później dysocjanty.