REKLAMA
Tony narkotyków pod ziemią. Amerykańskie służby odkryły tunel przemytników

Amerykańskie służby odkryły, że na terenie posesji, gdzie mieściła się sprawiająca pozory legalności firma, znajdował się wylot 800-metrowego tunelu, którym kartel z Tijuany przemycał narkotyki do USA.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP.INFO
łz, k

Odsłony

324

Niepozorny biznes z paletami w San Diego miał sekret. Amerykańskie służby odkryły, że na terenie posesji, gdzie mieściła się sprawiająca pozory legalności firma, znajdował się wylot 800-metrowego tunelu, którym kartel z Tijuany przemycał narkotyki do USA. To trzynasty tunel namierzony przez funkcjonariuszy od 2005 roku.

Meksykańskie kartele prześcigają się w pomysłach jak przeszmuglować kolejne porcje narkotyków do Stanów Zjednoczonych. Korzystają między innymi z łodzi podwodnych i tuneli. Te drugie są szczególnie przydatne w przypadku marihuany, której zapach dość łatwo można namierzyć na naziemnym przejściu granicznym.

Odkryty w środę tunel rozciągający się między Tijuaną a San Diego był pod wieloma względami wyjątkowy. Nie tylko dlatego, że przestępcy wykorzystywali go do transportowania również kokainy. Miał również między innymi zainstalowaną kilkuosobową windę oraz pomysłowy system wentylacji.

Trafne przypuszczenia

Śledczych zainteresował wyjątkowy ruch w firmie z paletami. Pojawiali się tam podejrzani ludzie i pojazdy. Funkcjonariusze wywęszyli, że może mieć to związek z narkobiznesem. Przypuszczenia okazały się trafne. Pod kontenerem na śmieci odkryto tunel służący do przemytu narkotyków.

Biuro szeryfa zabezpieczyło ponad tonę kokainy i siedem ton marihuany. – Aresztowaliśmy sześć osób – obywatela USA, dwóch Kubańczyków, którym przyznano azyl, oraz trzech Meksykanów, którzy mieli prawo pobytu w kraju – oświadczyła Laura Duffy, z lokalnej prokuratury.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Tripraport

Pozytywne

WSTĘP

  • Dekstrometorfan

Doświadczenie i wiek : Benzydamina, alkohol, MJ, dopalacze, nikotyna.. 17 lat.

Dawkowanie : 450mg dxm w postaci Acodinu, doustnie-co ~10min po 5 tabletek. 47kg/168cm.

Set'n'Setting : Dawkowanie zaczęło się około 15:50 przed wyjściem z domu do kolegi. Cel? Ten sam co dzień i dwa temu-chęć lepszego odbierania dźwięków, kolejny raz doznania uczucia zapadającej się ziemi etc, i najlepiej jakieś małe halucynacje (no może nie takie małe).

  • 4-HO-MIPT
  • Miks

Nastawienie pozytywne.

Godzina 21:12 zarzucamy z O. po pol tabletki 2cbfly 10mg (czyli po 5 na glowe) Siedząc w kuchni z moimi współlokatorami czekamy na pierwsze efekty. Miła atmosfera. Po ok. godzinie pojawia się niekomfortowe odczuwanie własnego ciała. Kolo 22:30 dorzuciłyśmy po 25-30µgkwasu – resztka, która zalegała mi już jakiś czas. Stwierdziłyśmy, że taki microdosing nie zaszkodzi. Jeszcze chwilę siedzimy w kuchni, nie dzieje się nic więcej niż niekomfortowe odczucia w ciele.

  • Inne
  • Pentedron

Różne.

Uwaga! Od dnia 1 lipca 2015 roku substancja w Polsce NIELEGALNA.

Pierwszą z opisywanych przeze mnie substancji będzie Pentedron, znany również jako 1-fenylo-2-metyloaminopentan-1-on / alfa-metyloamino-walerofenon.