Tona heroiny przechwycona we Lwowie - miała trafić do UE

Ponad tonę heroiny o czarnorynkowej wartości ponad 2,3 mld hrywien (ok. 300 mln złotych) przechwyciła we Lwowie Służba Bezpieczeństwa Ukrainy. Przestępcy planowali przerzucenie narkotyku na obszar Unii Europejskiej pod pozorem przesyłki dyplomatycznej.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Kresy.pl

Odsłony

101

Ponad tonę heroiny o czarnorynkowej wartości ponad 2,3 mld hrywien (ok. 300 mln złotych) przechwyciła we Lwowie Służba Bezpieczeństwa Ukrainy. Przestępcy planowali przerzucenie narkotyku na obszar Unii Europejskiej pod pozorem przesyłki dyplomatycznej.

We wtorek wieczorem Służba Bezpieczeństwa Ukrainy oraz prokuratura obwodu lwowskiego poinformowały o przechwyceniu w jednym z magazynów we Lwowie 1035 kilogramów heroiny o czarnorynkowej wartości 2,3 mld hrywien czyli około 300 mln złotych. W akcji oprócz funkcjonariuszy SBU oraz prokuratury wzięli udział komandosi z oddziału specjalnego „Alfa”.

Według śledczych narkotyk pochodził z Pakistanu, a na Ukrainę został przemycony w grudniu drogą morską przez port w Odessie w kontenerze z żywnością.

Podczas operacji zatrzymano trzech obywateli Turcji, którzy byli w trakcie pakowania paczek z narkotykiem. Jednocześnie we Lwowie zatrzymano jeszcze jednego Turka, którego uważa się za organizatora przemytu. Oprócz tego przeprowadzono przeszukania w miejscach zamieszkania zatrzymanych. Zebrane dowody świadczą o tym, że heroina miała trafić do Unii Europejskiej pod pozorem przesyłki dyplomatycznej.

Trwają czynności dochodzeniowe mające na celu ustalenie i ściganie wszystkich uczestników nielegalnego procederu. Śledczy przygotowują też zarzuty dla zatrzymanych.

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy zamieściła w serwisie YouTube film wykonany podczas przejęcia narkotyków.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA
  • Tripraport

Ja i przyjaciel w jego domu .

Było ok

  • alfa-PVP
  • Pierwszy raz

Na nogach od 16h (w tym 8 h pracy fizycznej), lekko zmęczony, zirytowany (ceną i trudnością w zoorganizowaniu acodinu) Szybka kąpiel, kufel zimnego piwa i odpalony komputer, słuchawki na uszach i w ciemnościach przemierzam czeluści internetu. Kilka godziń wcześniej weszło 300mg kodeiny (ale tolerancja już taka, że prawie nie poczułem jej działania). Zajadając się jabłkiem, starą bankomatową kartą kruszę kryształ w drobny mak. Kto by pomyślał, że przede mną kilka godzin intensywnego twórczego myślenia i tworzenia.

 

Jest to mój pierwszy kontakt z tą substancją jak i pierwszy TRIP RAPORT jaki zamieszczam na portalu - proszę o wyrozumiałość i konstruktywną krytykę.

Lekko sceptycznie podszedłem do substancji. Mało rzeczy już mnie rusza i daje oczekiwany efekt. Stąd też posypałem 1 kreskę i oddałem się substancji całkowicie. Sniff wszedł gładko, nie było nieprzyjemnego spływu do gardła, nos nie piecze, nie ma skrzepów i krwawienia - stosunkowo łagodna substancja.

T + 15 (22 15) 100mg

  • BenzydaminaSubstancja: chlorowodorek benzydaminy 1 gram - 2 saszetki Tantum Rosa


Doświadczenie: thc, pseudoefedryna, aviomarin, gałka, dxm, salvia, kodeina, tramadol, etanol
przygotowania


  • Marihuana
  • MDMA (Ecstasy)
  • Odrzucone TR
  • Pierwszy raz

trochę zestresowany poddenerwowany pierwszym razem, jednak pełen nadzieji

Nastawienie trochę zestresowany poddenerwowany pierwszym razem

Scena starówka Toruń  Szwejk

Czas akcji 19:40
Przyjazd do Torunia. Byłem umówiony z kolegą który czekał na mnie na PKS. Razem poszliśmy na miasto poszukać reszty grupy. 

20:20
Wszyscy są oprócz naszego kolegi F. który miał przynieść nam dropsiki, Więc postanowiliśmy po kolejnych próbach dodzwonienia się do niego udać się do sklepu po alko i na bulwary nad Wisłą.

21:00

randomness