REKLAMA
Szwecja: amfetamina w samochodzie Polaka

Szwedzka służba celna odkryła transport 25 kg amfetaminy wartości ok 3,3 mln euro w polskim samochodzie w Malmoe na południu kraju. Kierowca samochodu, obywatel polski, został zatrzymany za przemyt narkotyków i grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

1016
Szwedzka służba celna odkryła transport 25 kg amfetaminy wartości ok 3,3 mln euro w polskim samochodzie w Malmoe na południu kraju. Kierowca samochodu, obywatel polski, został zatrzymany za przemyt narkotyków i grozi mu kara do 10 lat więzienia. Według niedzielnego wydania ukazującego się w Malmoe dziennika "Sydsvenskan" odkrycia dokonano w piątek przy zjeździe z mostu łączącego Szwecję z Danią przez cieśninę Sund. Gazeta pisze, powołując się na informacje od rzecznika urzędu celnego Gosta Johanssona, że uwagę celników szwedzkich zwrócił polski samochód pomocy drogowej. Jego kierowca nie potrafił logicznie wyjaśnić celu swej podróży do Szwecji. Samochód poddano kontroli i okazało się, że ma on w podwoziu przyspawane dwie belki nośne, zbędne konstrukcyjnie. Po ich prześwietleniu okazało się, że coś w sobie kryją. Z nawierconych w belkach otworów wysypał się żółtawy proszek. Była to amfetamina o dużej czystości. Belki kryły w sumie 25 kg narkotyku o rynkowej wartości ok. 3,3 mln euro. Na razie nie wiadomo, czy narkotyk jest polskiej czy też holenderskiej produkcji.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Set & Settings: Właściwie żadne... Byłem chory i leżakowałem w łóżku z ciekawości zapodałem 450[mg]DXM i czekałem co będzie dalej ...

Substancja: 450 dxm.

Exp: Marihuana, Gałka muszkatołowa, Dekstrometorfan, Aviomarin

Waga i wiek: 21 lat, 60kg

TR:

Pierwszy kontakt z DXM, bardzo bardzo spontaniczny, co ma swoje plusy i minusy... miałem dużo szczęścia - bo nic w życiu nie przygotuje nas na takie wrażenia i taki stan świadomości jaki niesie ze Sobą Dekster.

  • Metoksetamina
  • Pozytywne przeżycie

Spontan na mieście z dawno niewidzianym ziomkiem, potem na jego osiedlu, jego dom, potem mój, a później galaktyka kurwix.

Na wstępie słów kilka.  

   Po ostatnich przygodach ( 10 dniowy ciąg na mxe), zauważyłem u siebie dziwny efekt. Po małych dawkach rzędu 50 - 60 mg dziennie, miewałem zaburzenia osobowości, nawet rozdwojenie jazni. Jazdy na mxe nieco mnie odrealniły. Jednak mimo to nadal prowadziłem w miare normalne życie.

Częśc pierwsza.

  • 2C-B
  • MDMA
  • Pozytywne przeżycie

Set - dobry nastrój, ekscytacja przemieszana z lekkim niepokojem związanym z tego typu flipem Setting - przepełniony ludźmi klub z muzyką rockowo-klubową, bliscy znajomi, większość czasu spędzona z dziewczyną (trzeźwą)

Hej! To mój pierwszy post tutaj, i zarazem pierwszy raport. Podjąłem decyzję, że opiszę swoje przeżycia z tzw. nexus flipa, czyli połączenia MDMA z 2C-B. Naczytawszy się na reddicie o tej kombinacji stwierdziłem, że pora wreszcie spróbować.

  • 25B-NBOMe
  • Etanol (alkohol)
  • Pierwszy raz

Ciemny pokój, do którego wpada trochę światła przez okno od latarni z ulicy. Nastawienie bardziej na "nic ciekawego", przez co kop był naprawdę miły ;)

Witam.Nie dawno postanowiłem zacząć przygode z RC. Chciałem doświadczyć nowych doznań, padło na 25-NBOMe. Zamówiłem więc 0,25g, nie miałem zielonego pojęcia jak podzielić to na chociaż by 1mg (boltterów nie potrafię zrobić), więc  po tygodniu szperania po hypku, i innych forach postanowiłem nasączyć tabake, rozpuszczonym 25B w spirytusie. Tabake wybrałem winogronową (słodka, nie ścieka szybko). Po całej szopce i przygotowaniem i nasączaniem, postanowiłem na następny dzień spróbować 1mg przed spaniem. Wieczorem byłem ze znajomymi więc poszły 4 piwka.

randomness