Szwajcarska policja rozbiła gang narkotykowy

W Szwajcarii rozprowadzano heroinę pochodzącą ze szlaku bałkańskiego.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl 17.02.2001

Odsłony

1718
Policja szwajcarska rozbiła siatkę przemytników narkotyków. Zatrzymano 32 osoby, w tym 21 Albańczyków, 2 mieszkańców Bośni, 3 Włochów i 6 Szwajcarów. Według informacji policji, zatrzymani rozprowadzili na terenie kantonu Tessin na południu Szwajcarii ponad 40 kg heroiny, pochodzącej głównie ze szlaku bałkańskiego. Prokurator kantonalny poinformował, że większość z nich przyznała się do przemytu i rozprowadzania narkotyków.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Doświadczenie: marihuana, haszysz, extasy, amfetamina, grzybki halucynogenne, benzydamina, kodeina.
Dawka: 5 pigul (smerfy) doustnie.
Set&Setting: dobrej jakości impreza techno w średniej wielkości klubie.

  • Inhalanty
  • Pozytywne przeżycie

nastawienie: pozytywne miejsca: winda, pokój

Raport praktycznie "surowy", jest to scalony opis kilku przeżyć z trzech dni.

Kupiłem sobie z rana gaz, wracając do domu kirałem w windzie, kroki na klatce odbijały się mechanicznym pogłosem, przekręcanie klucza w zamku nasuwało skojarzenia z czymś o tyle mechanicznym co i owadzim, ot molibdenowy skarabeusz przebierający odnóżami. Później za dnia, były jeszcze 3 podejścia, ale prawdziwa faza zaczęła się wieczorem.

Kiram, "buchy" oporowe.
1 wdech: zaczyna się charakterystyczne pulsowanie;

2 wdech: dźwięk dostał echa, pogłosu, obrazek zaś dostał głębi;

  • 25B-NBOMe
  • 3-MeO-PCP
  • Miks

50 mg 3-meo-pcp przyjęte donosowo przez dwie osoby w rozłożeniu na 3 dawki (w odstępach godzinnych). Ok. pół godziny po ostatniej dawce 3-meo-pcp przyjęte kartony z 2 mg 25b. Z początku 3-meo-pcp wydawało się wykazywać bardziej działanie relaksacyjne, aniżeli stricte dysocjacyjne.  Błogostan i niedosyt nakłonił nas do dorzucenia 25b. Już po upływie pół godziny czuć było nadchodzący kataklizm, ale z uwagi na głębokie poczucie komfortu, przekonanie, że nastąpi coś kompletnie nieprzewidywalnego, nie niosło ze sobą lęku.

  • MDMA (Ecstasy)