Szwajcaria. Ponad 500 kg kokainy znaleziono w fabryce Nespresso

Policja w miejscowości Romont w zachodniej Szwajcarii interweniowała w lokalnej fabryce producenta kawy Nespresso, należącego do koncernu Nestlé. W transporcie, który dotarł do zakładu, znaleziono ponad 500 kg kokainy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

polskatimes.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

42

Policja w miejscowości Romont w zachodniej Szwajcarii interweniowała w lokalnej fabryce producenta kawy Nespresso, należącego do koncernu Nestlé. W transporcie, który dotarł do zakładu, znaleziono ponad 500 kg kokainy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 2 maja wieczorem. Policja została poinformowana przez pracowników fabryki, że w transporcie kawy znaleziono torby z nieznanym białym proszkiem.

Policjanci poddali znalezisko analizie, ustalono, że to kokaina. Towar został dostarczony do fabryki koleją tego samego dnia. Wszczęto śledztwo z udziałem oficerów Federalnego Biura ds. Celnych i Ochrony Granic (OFDF).

Pierwsze ustalenia wskazują, że kontenery z kawą, w których znaleziono kokainę, pochodzą z Brazylii. Zabezpieczony narkotyk wart jest około 50 mln franków szwajcarskich (226 mln złotych), prawdopodobnie miał być wprowadzony do obrotu w Europie.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Słoneczny, wakacyjny dzień, wolna chata (z wyjątkiem kumpla z, którym zażyłem benze)

Początkowo mieliśmy w planie zapalić z kumplem, ale niestety dostawca zawiódł. Rozczarowani postanowiliśmy skorzystać z oferty apteki. Zdecydowaliśmy, że można stestować cieszącą się złą sławą benzydaminę. Na początku trochę się obawiałem, ponieważ po jej zażyciu miały wystąpić jakieś przerażające, nieprzyjemne halucynacje i przywidzenia. Jednak ciekawość działania tego specyfiku nie dała za wygraną. Postanowiłem spróbować sobie z kumplem po dwie saszetki na głowę. Po krótkim zapoznaniu się z FAQ dotczącym dawkowania itd., udaliśmy się do apteki. Kolega kupił 4 szaszetki.

  • Mefedron
  • Pozytywne przeżycie

idealne!

O - ja

P, Z - też ćpaki

 

Nudziło mi się w moim mieście, śmierdząca chujolandia, cholera, to chyba najnudniejsze urodziny w moim życiu, może po prostu zadzwonię, zadzwonię i poczekam na skutki, mały kroczek w stronę przerwania obrośniętej łojem chujozy w jaką się wpakowałem z rozbiegu.

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Pozytywne nastawienie, trip samotnie w mieszkaniu

Tym razem mój trip, a nie znajomego

 

Trip miał miejsce na wiosnę 2021, kiedy to skonsumowałem ~2,7g Psilocybe Cubensis w samotności w mieszkaniu. Nie obcowałem z grzybami po raz pierwszy, za to po raz pierwszy w samotności. Zawsze grzybowe przygody sprawiały mi dużo frajdy i ukazywały świat bardziej różnorodnym, nie inaczej było tym razem. 

 

Godzina 16 - Zaczynamy

 

Przygotowany Lemon Tek wypiłem duszkiem, zalałem szklankę wodą i dopiłem resztki.

randomness