REKLAMA
Szokujące twierdzenia śledczych. El Chapo wykorzystywał seksualnie 13-latki?

El Chapo miał nazywać swoje ofiary mianem witaminek, ponieważ – jak twierdził – seks z młodymi dziewczętami dobrze wpływa na zdrowie i zapewnia witalne życie.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Wprost
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródla.

Odsłony

415

Przed sądem w Nowym Jorku toczy się proces w sprawie Joaquina Guzmana. Z informacji śledczych wynika, że baron narkotykowy miał się dopuścić gwałtów na nieletnich dziewczynkach.

Joaquin „El Chapo” Guzman Loera był jednym z najbardziej poszukiwanych bossów mafii narkotykowej na świecie. Przed policją uciekał przez blisko 30 lat. Stał na czele najlepiej zorganizowanego meksykańskiego kartelu – Sinaloa. Łącznie Guzmanowi postawiono 17 zarzutów m.in. prania brudnych pieniędzy czy przemycania narkotyków.

Prokuratorzy zajmujący się śledztwem ustalili, że El Chapo miał regularnie dopuszczać się gwałtów na nieletnich dziewczynkach. Z dokumentów ujawnionych przez śledczych wynika, że kobieta znana pod pseudonimem Comadre Maria była odpowiedzialna za wysyłanie do barona narkotykowego zdjęć dziewczynek. Te, które mu się spodobały były wysyłane do jednej z kryjówek Guzmana położonej w górach.

El Chapo miał nazywać swoje ofiary mianem witaminek, ponieważ – jak twierdził – seks z młodymi dziewczętami dobrze wpływa na zdrowie i zapewnia witalne życie. Wykorzystywane przez szefa kartelu dziewczynki miały w większości 13-14 lat. Według śledczych współpracownicy Guzmana mieli podawać nastolatkom narkotyki. El Chapo miał płacić za usługi dziewcząt nawet 5000 dolarów.

Adwokat Guzmana, Eduardo Balarezo zaprzecza tym doniesieniom. „Mój klient stanowczo zaprzeczył, jakoby dopuszczał się aktywności seksualnych z nieletnimi. Te zarzuty nie mają żadnego potwierdzenia. Szkoda, że materiał został upubliczniony jeszcze zanim sprawą zajęli się ławnicy” – napisał prawnik w oświadczeniu.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)

Komentarze

Janusz 12 lat c... (niezweryfikowany)
Najlepsze witaminki to nieletnie dziewczynki!