Sukcesy pomorskiej policji w walce z dilerami

Pierwsze dni listopada przyniosły obfite żniwo pomorskim policjantom. Zatrzymano nawet dilera który dając nieletnim pierwszą działkę za darmo uzależniał ich od haszyszu, a następnie zarabiał na ich nieszczęściu!

Anonim

Kategorie

Źródło

Policja.pl

Odsłony

2934

3.11 Sąd Rejonowy w Wejherowie aresztował na 3 miesiące 19-letniego mieszkańca Pucka, zatrzymanego przez policjantów z KPP w Pucku. Policjanci zabezpieczyli w jego mieszkaniu 160 porcji haszyszu. Według ich ustaleń handlował on nim od początku tego roku. Działał głównie we Władysławowie. Stosował najpierw metodę na częstowanie, tzn. proponował nieletnim zażycie haszyszu, a następnie, wykorzystując ich uzależnienie, sprzedawał im narkotyk. Według ustaleń policjantom przynajmniej piętnastu nieletnim sprzedawał systematycznie narkotyki. Tym samym popełnił przestępstwo określone w art. 46 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za co grozi kara pobawienia wolności minimum od 3 lat wzwyż.

Puck – 4.11 policjanci z sekcji kryminalnej KPP w wyniku pracy operacyjnej znaleźli miejsce ukrycia narkotyków. Ich właścicielem jest 19-letni mieszkaniec powiatu, który siedzi aktualnie w areszcie do sprawy pobicia innego mieszkańca powiatu. Policjanci prowadząc czynności w tej sprawie ustalili, że 19-latek zajmował się najprawdopodobniej również rozprowadzaniem narkotyków oraz, że ukrył gdzieś środki odurzające. Nie wiadomo było jednak gdzie. Policjanci nie odpuścili, prowadzili dalej czynności. W ich efekcie ustalono, że narkotyki zakopane są w lesie w Pierwoszynie. W ustalonym miejscu policjanci dokopali się do 30 tabletek metaamfetaminy, prawie 61g marihuany oraz kija bejsbolowego, który prawdopodobnie był użyty podczas wrześniowego pobicia, za które 19-latek wraz z innymi osobami został zatrzymany.

Wejherowo – 5.11 w nocy wywiadowcy z KPP zatrzymali pod jednym z lokali w Luzinie pięć osób. Przy czterech mężczyznach i kobiecie w wieku 19-22 lata policjanci zabezpieczyli 71 tabletek ekstazy. Cztery osoby to mieszkańcy Słupska, jeden mężczyzna pochodzi z powiatu wejherowskiego. Osoby te dopowiedzą prawdopodobnie za posiadanie i rozprowadzanie narkotyków.

Sopot - 6.11 policjanci patrolujący miasto wylegitymowali na Al. Wojska Polskiego 29-letniego gdańszczanina. Podczas kiedy policjanci sprawdzali mężczyznę, ten odrzucił woreczek foliowy. Okazało się że były w nim narkotyki – 74 tabletki ekstazy oraz susz roślinny. Mężczyznę umieszczono w PIZ. Policjanci będą ustalać, czy zajmował się on handlem narkotykami.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
Dlaczego mnie zaden diler nie czestowal.. co to ma byc... pojde zazalenie złoze... Panowie Dilerzy zadamy troszke profesjonalizmu...
Olej (niezweryfikowany)
W ustalonym miejscu policjanci dokopali się do 30 tabletek metaamfetaminy, prawie 61g marihuany oraz kija bejsbolowego. <br>
brawo!! w imie ... (niezweryfikowany)
brawo to ostatnie to szczegolnie zacne!!!!! <br> <br>w imie Boga!!!w imie Systemu!!!!
Porucznik (niezweryfikowany)
O! Nareszcie ktoś oferujący darmowe działki ;)
nvm (niezweryfikowany)
Po przeczytaniu wstępu przesunąłem stronę na sam dół, w celu zobaczenia źródła. Myślałem, że to jakiś Super Express albo inny szmatławiec, ale to są informacje prosto od policji. :D <br>Po pierwszej, darmowej działce, uzależniał od haszyszu... Grubo. :)
scream (niezweryfikowany)
Kupię sobie wykrywacz metalu i pojadę do lasu. Może znajdę tam zakopany nuż i 61g haszyszu oraz kilkadziesiąt tabletek?:P Skarb piratów...
zewsząd i znikąd (niezweryfikowany)
Moim skromnym zdaniem prawidłowa forma brzmi &quot;znaleźli kij &quot;, nie &quot;znaleźli kija &quot;... <br> <br>Jak głosi puenta dowcipu z czasów pomarańczowej rewolucji: Kijów to wam możemy dać - ale Lwów sobie musicie sami nałapać. ;)
Kenaz (niezweryfikowany)
Kupię sobie wykrywacz metalu i pojadę do lasu. Może znajdę tam zakopany nuż i 61g haszyszu oraz kilkadziesiąt tabletek?:P Skarb piratów...
Kenaz (niezweryfikowany)
Kupię sobie wykrywacz metalu i pojadę do lasu. Może znajdę tam zakopany nuż i 61g haszyszu oraz kilkadziesiąt tabletek?:P Skarb piratów...
zatroskany (niezweryfikowany)
Zatrzymano nawet dilera który dając nieletnim pierwszą działkę za darmo uzależniał ich od haszyszu. heheheh take coś mogła tylko napisac policja . Nie ma to jak po pierwszym razie uzależnić się od &quot;czekoladki &quot; :pp.
wróg (niezweryfikowany)
Wie?owiec, ostatnie pietro, &quot;Suchy &quot; te? diluje, elo.
DrDread (niezweryfikowany)
&quot; dawal nieletnim pierwszą działkę za darmo uzależniał ich od haszyszu, a następnie zarabiał na ich nieszczęściu &quot; hahaaa normalnie szczyt braku kompetencji.. propaganda nic tylko trzasc sie ze smiechu. :D
Devil (niezweryfikowany)
fakt faktem ze tu zatrzymali kilka osob,ale tu jest draguf od zajebania i to syzyfowa praca, nigdy nie uda im sie zwyciezyc
totuus (niezweryfikowany)
fakt faktem ze tu zatrzymali kilka osob,ale tu jest draguf od zajebania i to syzyfowa praca, nigdy nie uda im sie zwyciezyc
Zajawki z NeuroGroove
  • Calea zacatechichi
  • Tripraport

W moim łóżku, po pracy, gotowy na wielkie senne wojaże.

Wszystkie sny które byłem sobie w stanie przypomnieć na tyle żeby je opisać:

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Jak zwykle podniecenie i ciekawość przed zarzuceniem czegoś nowego, nastrój pozytywny. Miejsca: Dom koleżanki, początkowo ja + 3 kumpli i 2 koleżanki, potem kumple się zwinęli zostaliśmy we 3 (na dole brat koleżanki robił grubą imprezę). Ogólnie decyzja podjęta w 5 minut (niespodziewanie możliwość nie wrócenia do domu na noc) aczkolwiek do bezny przygotowywałem się już od jakiegoś czasu.

Ok. Godziny 21:00 rozpuściłem 2 saszetki w połowie kubka wody (jak się potem dowiedziałem troche za dużo tej wody dałem ale nieistotne) 
Dużo się nasłuchałem o paskudnym smaku benzy, jednak nie zrobił na mnie większego wrażenia – oczywiście paskudny ale nie taki zły jak sobie wyobrażałem. Miałem na zagryzanie zrobioną zupkę chińską – pomysł okazał się spalony do zupka była słona, a słone rzeczy to ostatnie na co miałem ochotę po wypiciu 1/3 szklanki. 

  • Inne
  • Pozytywne przeżycie

Dobry nastrój, lekkie zmęczenie, wieczór w wannie

Jest to mój pierwszy raport na neurogroove :) Doświadczenie miało miejsce około 2 tygodni temu, kiedy to, po napiętym dniu miałam ochotę na chwilę relaksu i uważności. Zmieloną korę drzewa Mulungu (2 płaskie łyżeczki) wrzuciłam do garnka z 300ml wody, następnie gotowałam przez 20 min. Taki oto wywar wypiłam duszkiem. Smak dosyć przyjemny, lekko gorzkawy przy samym końcu, dało się wyczuć nutę kurkumy i curry. Po wypiciu położyłam się w wannie z gorącą wodą. Na pierwsze efekty przyszło mi czekać niespełna 15 minut.

  • Powój hawajski


LSA w postaci wilca purpurowego (ipomea purprea) firmy plantico.


Wyprawa planowana była przez dłuższy czas i odkładana w nieskończoność dzięki moim domniemanym współtowarzyszom (miało być ich trzech o zrobił się jeden, nazwę go „zdziwiony”).