REKLAMA
Sukcesy pomorskiej policji w walce z dilerami

Pierwsze dni listopada przyniosły obfite żniwo pomorskim policjantom. Zatrzymano nawet dilera który dając nieletnim pierwszą działkę za darmo uzależniał ich od haszyszu, a następnie zarabiał na ich nieszczęściu!

Anonim

Kategorie

Źródło

Policja.pl

Odsłony

2927

3.11 Sąd Rejonowy w Wejherowie aresztował na 3 miesiące 19-letniego mieszkańca Pucka, zatrzymanego przez policjantów z KPP w Pucku. Policjanci zabezpieczyli w jego mieszkaniu 160 porcji haszyszu. Według ich ustaleń handlował on nim od początku tego roku. Działał głównie we Władysławowie. Stosował najpierw metodę na częstowanie, tzn. proponował nieletnim zażycie haszyszu, a następnie, wykorzystując ich uzależnienie, sprzedawał im narkotyk. Według ustaleń policjantom przynajmniej piętnastu nieletnim sprzedawał systematycznie narkotyki. Tym samym popełnił przestępstwo określone w art. 46 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za co grozi kara pobawienia wolności minimum od 3 lat wzwyż.

Puck – 4.11 policjanci z sekcji kryminalnej KPP w wyniku pracy operacyjnej znaleźli miejsce ukrycia narkotyków. Ich właścicielem jest 19-letni mieszkaniec powiatu, który siedzi aktualnie w areszcie do sprawy pobicia innego mieszkańca powiatu. Policjanci prowadząc czynności w tej sprawie ustalili, że 19-latek zajmował się najprawdopodobniej również rozprowadzaniem narkotyków oraz, że ukrył gdzieś środki odurzające. Nie wiadomo było jednak gdzie. Policjanci nie odpuścili, prowadzili dalej czynności. W ich efekcie ustalono, że narkotyki zakopane są w lesie w Pierwoszynie. W ustalonym miejscu policjanci dokopali się do 30 tabletek metaamfetaminy, prawie 61g marihuany oraz kija bejsbolowego, który prawdopodobnie był użyty podczas wrześniowego pobicia, za które 19-latek wraz z innymi osobami został zatrzymany.

Wejherowo – 5.11 w nocy wywiadowcy z KPP zatrzymali pod jednym z lokali w Luzinie pięć osób. Przy czterech mężczyznach i kobiecie w wieku 19-22 lata policjanci zabezpieczyli 71 tabletek ekstazy. Cztery osoby to mieszkańcy Słupska, jeden mężczyzna pochodzi z powiatu wejherowskiego. Osoby te dopowiedzą prawdopodobnie za posiadanie i rozprowadzanie narkotyków.

Sopot - 6.11 policjanci patrolujący miasto wylegitymowali na Al. Wojska Polskiego 29-letniego gdańszczanina. Podczas kiedy policjanci sprawdzali mężczyznę, ten odrzucił woreczek foliowy. Okazało się że były w nim narkotyki – 74 tabletki ekstazy oraz susz roślinny. Mężczyznę umieszczono w PIZ. Policjanci będą ustalać, czy zajmował się on handlem narkotykami.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
Dlaczego mnie zaden diler nie czestowal.. co to ma byc... pojde zazalenie złoze... Panowie Dilerzy zadamy troszke profesjonalizmu...
Olej (niezweryfikowany)
W ustalonym miejscu policjanci dokopali się do 30 tabletek metaamfetaminy, prawie 61g marihuany oraz kija bejsbolowego. <br>
brawo!! w imie ... (niezweryfikowany)
brawo to ostatnie to szczegolnie zacne!!!!! <br> <br>w imie Boga!!!w imie Systemu!!!!
Porucznik (niezweryfikowany)
O! Nareszcie ktoś oferujący darmowe działki ;)
nvm (niezweryfikowany)
Po przeczytaniu wstępu przesunąłem stronę na sam dół, w celu zobaczenia źródła. Myślałem, że to jakiś Super Express albo inny szmatławiec, ale to są informacje prosto od policji. :D <br>Po pierwszej, darmowej działce, uzależniał od haszyszu... Grubo. :)
scream (niezweryfikowany)
Kupię sobie wykrywacz metalu i pojadę do lasu. Może znajdę tam zakopany nuż i 61g haszyszu oraz kilkadziesiąt tabletek?:P Skarb piratów...
zewsząd i znikąd (niezweryfikowany)
Moim skromnym zdaniem prawidłowa forma brzmi &quot;znaleźli kij &quot;, nie &quot;znaleźli kija &quot;... <br> <br>Jak głosi puenta dowcipu z czasów pomarańczowej rewolucji: Kijów to wam możemy dać - ale Lwów sobie musicie sami nałapać. ;)
Kenaz (niezweryfikowany)
Kupię sobie wykrywacz metalu i pojadę do lasu. Może znajdę tam zakopany nuż i 61g haszyszu oraz kilkadziesiąt tabletek?:P Skarb piratów...
Kenaz (niezweryfikowany)
Kupię sobie wykrywacz metalu i pojadę do lasu. Może znajdę tam zakopany nuż i 61g haszyszu oraz kilkadziesiąt tabletek?:P Skarb piratów...
zatroskany (niezweryfikowany)
Zatrzymano nawet dilera który dając nieletnim pierwszą działkę za darmo uzależniał ich od haszyszu. heheheh take coś mogła tylko napisac policja . Nie ma to jak po pierwszym razie uzależnić się od &quot;czekoladki &quot; :pp.
wróg (niezweryfikowany)
Wie?owiec, ostatnie pietro, &quot;Suchy &quot; te? diluje, elo.
DrDread (niezweryfikowany)
&quot; dawal nieletnim pierwszą działkę za darmo uzależniał ich od haszyszu, a następnie zarabiał na ich nieszczęściu &quot; hahaaa normalnie szczyt braku kompetencji.. propaganda nic tylko trzasc sie ze smiechu. :D
Devil (niezweryfikowany)
fakt faktem ze tu zatrzymali kilka osob,ale tu jest draguf od zajebania i to syzyfowa praca, nigdy nie uda im sie zwyciezyc
totuus (niezweryfikowany)
fakt faktem ze tu zatrzymali kilka osob,ale tu jest draguf od zajebania i to syzyfowa praca, nigdy nie uda im sie zwyciezyc
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-ACO-DMT
  • 4-HO-MET

Set& Setting: cały trip w moim pokoju, prawie cały w łóżku, noc.

Dawkowanie: 100mg 4Aco-DMT+100mg 4Ho-Met, średniej wielkości konopny joint. Waga: prawie 80 kg cielska, mężczyzna.

Doświadczenie-Marihuana, haszysz, DXM, kodeina, tramadol, alkohol, fajki, nikotyna, benzydamina, mnóstwo różnych benzodiazepin, 4Aco-DMT, 4Ho-Met, mieszanki ziołowe z różnych sieci kolekcjonerskich, i pewnie mnóstwo zapomnianych substancji (miałem bujną młodość).

Czas-Jakoś od 21 do 6 rano, dokładnie trudno określić

  • 25B-NBOMe
  • Miks

Kameralne grono dobrych znajomych i kilku randomów, domówka w sporym domu z okazji końca lata i szkoły średniej.

Miało to miejsce pod koniec gorącego lata kiedy w radiu katowano do znudzenia Faded.

Dzień ten przypadł na chyba najgorętszy dzień lata, od samego rana wtapiałem się w asfalt, więc by umilić sobie to umieranie, zaraz po porannym prysznicu kręcę małego jointa z lekkiej baki i zaczynam przygotowywać się do wieczornej imprezy.

 

Start spotkania był przewidziany na 19, więc po spakowaniu się i zjedzeniu czegoś zaczynam dzwonić po swoich kolegach od dragów. Udaje mi się załatwić więcej jaranka, tym razem mocniejszego, 5 piguł z 2C-B i trochę kryształu.

  • Metkatynon

substancja: metkatynon z paczki Acataru, otrzymany w chłodzonej reakcji z KMnO4 w occie. Zażyty doustnie.

wiek i doświadczenie - 19 lat, doświadczenia różne i liczne, jeżeli to istotne, to w dziedzinie stymulantów używałem amfetaminy, efedryny i polskich piguł.

s&s: dom, komputer, praca z ojcem, dzień przed wyjazdem, humor dopisywał.

  • Grzyby halucynogenne

Rodzaj substancji: suszone halo-grzybki


Ilosc: okolo 30 sztuk.


Doswiadczenie: grzybki - pierwszy raz, marihuana - od czasu do czasu (z

rozna czestotliwoscia) przez jakies 3 lata, bielun - raz (BAD), speed - 2x

(to nie dla mnie)

Zawsze chcialem opisac swoja jazde po grzybach, ale robie to dopiero teraz

po ponad pol roku od tamtego dnia, glownie za sprawa tego ze poczytalem

kilka artykulow na neuro-groove i pozazdroscilem ich autorom ;-)))