REKLAMA
Staruszkowie przewozili 30 kg marihuany „na prezenty świąteczne”

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP.INFO

Odsłony

112

Niespodziewane odkrycie w aucie pary staruszków zatrzymanym do kontroli za złamanie przepisów. Policjanci z hrabstwa York w stanie amerykańskim stanie Nebraska znaleźli niemal 30 kg marihuany o wartości ponad 330 tys. dolarów.

Sierż. Paul Verbka z biura szeryfa hrabstwa York oświadczył, że 80-letni Patrick Jiron i jego 83-letnia żona Barbara zostali zatrzymani do kontroli po tym, jak terenowa toyota, którą podróżowali zmieniła pas na autostradzie bez włączenia kierunkowskazu.

Funkcjonariusz drogówki, który podszedł do auta, poczuł silną woń marihuany. Przystąpił do przeszukania i odkrył w bagażniku na dachu paczki z marihuaną o łącznej wadze niemal 30 kg.

Staruszkowie tłumaczyli, że jadą z Kalifornii do stanu Vermont i trawkę wiozą „na prezenty świąteczne”. Małżeństwo trafiło do aresztu i usłyszało zarzuty związane z przemytem narkotyków w z zamiarem ich sprzedaży.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina
  • Pozytywne przeżycie

Słowem wstępu: przygodę z kodeiną zaczęłam parę miesięcy temu, początkowo dwie-trzy tabletki Antidolu lub Thiocodinu na łatwiejsze zaśnięcie i żeby zlikwidować wieczorny głód. Z czasem tabletek było więcej, aż wreszcie zaczęłam robić ekstrakcję. Najpierw z 1,5 opakowania, potem z 2. Ale w sumie nie było to nic ciekawego - po prostu wychillowanie na wieczór. A wczoraj uznałam, że muszę wreszcie coś naprawdę mieć z picia tego obrzydlistwa, więc wzięłam trzy opakowania...

 

  • Chlorprothiksen
  • Tripraport

Nastawienie: Nic specjalnego, dzień jak codzień. Otoczenie: Początkowo dom póżniej plener.

[Z uwagi na nikłą ilość raportów o tej substancji - przepuszczam. Może kogoś odwiedzie od próbowania]

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Zimowe popołudnie. Razem ze znajomym, w towarzystwie Kurwika mam skonsumować swojego pierwszego kwasa. Lekki niepokój.

To już ponad 3 lata od tego pamiętnego dnia w którym poznałem świat psychodeli. Opisuję je jeszcze raz, z punktu widzenia osoby, która już się zadomowiła w psychodelicznych wymiarach, również dlatego, że stary TR gdzieś zaginął. W związku z tym, że miało to miejsce, chronologia może być nieco zaburzona, ale to raczej mało istotna sprawa, gdy czas jest równie plastyczny co cała reszta rzeczywistości. :)

  • Benzydamina
  • Etanol (alkohol)
  • Fluoksetyna

Set & Setting: jezioro w lesie poza miastem, namiot na plaży, deszcz i ciemność, dzień wcześniej palenie do nieprzytomności

Wiek: 17 lat, 70 kilogramów. ,obaj mniej wiecej tak samo.

Nie zamierzam namawiać tym wpisem nikogo do brania benzydaminy, fluoksetyny w celach innych niż terapeutyczne i picia wódy. Stanowczo odradzam ww. substancje.