Sprzedaż rekreacyjnej marihuany w stanie Illinois wzrosła od stycznia do miliarda dolarów

Sprzedaż rekreacyjnej marihuany osiągnęła w Illinois kwotę 1,12 mld dol. w ciągu pierwszych 10 miesięcy bieżącego roku. Dobre wyniki uzyskała też sprzedaż marihuany do celów medycznych.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

dziennikzwiazkowy.com
(aos)
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

28

Sprzedaż rekreacyjnej marihuany osiągnęła w Illinois kwotę 1,12 mld dol. w ciągu pierwszych 10 miesięcy bieżącego roku. Dobre wyniki uzyskała też sprzedaż marihuany do celów medycznych.

Według najnowszych danych udostępnionych przez gazetę„Chicago Sun-Times”, sprzedaż rekreacyjnych konopi indyjskich w październiku wyniosła ponad 123 miliony dolarów – jest to druga najwyższa miesięczna sprzedaż od czasu legalizacji rekreacyjnej marihuany w styczniu 2020 r. w stanie Illinois dla osób powyżej 21. roku życia.

W lipcu sprzedaż marihuany osiągnęła rekordową sumę – 127,8 mln dol.

Do wzrostu sprzedaży przyczynili się fani, którzy przyjechali do Chicago na festiwal muzyczny Lollapalooza.

Dobre wyniki uzyskała też sprzedaż marihuany do celów medycznych. W okresie od stycznia do września tego roku sprzedano produkty medycznej marihuany o wartości 300 mln dol. Dane dotyczące sprzedaży medycznej marihuany z zeszłego miesiąca nie zostały jeszcze opublikowane.

Illinois jest jednym z 18 stanów, które zalegalizowały rekreacyjne używanie marihuany, co nadal jest nielegalne na mocy prawa federalnego.

Całkowita sprzedaż w stanie Illinois osiągnęła w zeszłym roku 1,03 miliarda dol., w tym 669 mln dol. ze sprzedaży marihuany rekreacyjnej i ponad 366 mln dol. ze sprzedaży marihuany medycznej.

Oceń treść:

Average: 2 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
 • Dekstrometorfan

 • Tramadol

a wiec zaczynamy nasza przygode....... :)dzien:czwartek(chyba)....andrzejki.......godzina 18:00

Tramal 5x 50mg+kilka piwek oraz mnostwo stafu......

pierwsze odczucie-jakos nie zabardzo(sam nie wiedzialem czy cos dzialalo czy nie).....

szlajanie sie po miescie smiech z kumplami i zlewa z innych........ po bardzo duzej ilosci wypalonego stafu,ledwo widzadz na oczy okolo 4:00 doszedlem do domu i odrazu zasnolem :)

 • 4-HO-MIPT


4-HO-MIPT to stosunkowo nieznany i mało popularny psychedelik. Budową i właściwościami bardzo zbliżony do psylocyny. Ludzie w reportach na erowidzie odnoszą się do niego per Miprocin i określają jego działanie jako prawie identyczne jak grzyby, tyle że mniej \'przymulające\' i nie powodujące nieprzyjemnych efektów cielesnych. Moje doznania nie różnią się wiele.


 • 2C-E
 • Amfetamina
 • Hydroksyzyna
 • Inne
 • Kodeina
 • Marihuana
 • Mefedron
 • Mieszanki "ziołowe"
 • Retrospekcja
 • Tytoń

Chęć przejażdżki po Polsce na stopa przy okazji infekując swój mózg różnorakimi ustrojstwami (m.in. "dopalaczy"), poznając przy okazji różnych ludzi. Podróż miała być przygodą i przerwą od uczelni (w trakcie trwania semestru).

Komentarz: Tekst został spisany jakoś miesiąc po wydarzeniach mających miejsce w nim opisanych. Był to specyficzny okres w moim życiu, po dość kiepskich przejściach, którego zwieńczeniem miała być podróż na stopa po Polsce. Niedługo po powrocie z "rajdu po Polsce" postanowiłem porzucić Beta-Ketony, z racji tego iż mają na mnie zbyt duży potencjał uzależniający - a w owym okresie byłem w ciągu od kilku miesięcy. Wiem, że tekst zawiera ok. 6,7-6,8K słów, nie mniej jednak wydaje mi się że to dobre miejsce do jego opublikwania. Tekst, jak i sama przygoda ma już ponad półtora roku.

randomness