REKLAMA
Sprzedawał więźniom dokumenty nasączone syntetycznymi kannabinoidami

Tytuł oryginału mówił o dokumentach "nasączanych marihuaną", no ale... ;)

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wiadomosci.com

Odsłony

210

Mężczyzna z Florydy został oskarżony o sprzedawanie więźniom w całym kraju fałszywych dokumentów nasiąkniętych syntetyczną marihuaną. Jedząc je, osadzeni się odurzali.

Prokuratura poinformowała, że 46-letni Danny Angel Rodriguez używał w dokumentach imion prawdziwych adwokatów, aby przydać im autentyczności. W ubiegłym roku FBI skonfiskowała w sumie 33 paczki wysłane więźniom przez Rodrigueza. W przypadku większości z nich badanie na obecność narkotyków dało wynik pozytywny.

Rodriguez odsiaduje już wyrok trzech lat pozbawienia wolności za pogwałcenie warunków kurateli. Sprawa ta sięga 1994 roku, kiedy skazano go za uderzenie kolbą pistoletu sędziego federalnego

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Heroina

Spisano dn. 15/06/2004


Doświadczenie: Duze ;) (mj, speed, koks, MDxA, GHB, DXM, LSD, Psilocybe, 2C-I, i inne)

  • Dekstrometorfan
  • LSD-25
  • Miks

Popołudnie, własny pokój, nie mogłem się doczekać :)

Po tym jak kwaszenie ze znajomymi zostało odwołane, nie mogąc doczekać się kolejnej okazji postanowiłem zarzucić planowane kombo samemu w pokoju. Około godz. 13 połknąłem 18 kapsułek tussidexu, po ok. pół godziny poszedłem rzygnąć. Nie jadłem nic od paru dobrych godzin, więc łatwo poszło. Wróciłem do pokoju, usiadłem na łóżku, dalej czuję źle w brzuchu. Postanowiłem się położyć... nie, nie zdążyłem.

  • Anadenathera peregrina

Anadenanthera Columbrina

Wstęp


  • Tramadol

Substancja : Morfina nazwa towarowa : MST Continus® 200mg naap (Morphine sulfas).

Poziom: Zawodnik na wysokim poziomie doswiadczenia hehe ;-) 4 letnie eksperymenty z morfina i tramalem oraz wieloma innymi ;-)

Dawka : Nie zjadlem do konca tej tabletki, tzn. podzielilem ja na cztery czesci i zjadlem 3/4 a wiec w przeliczeniu 150mg, jak na mnie juz po 50mg zawsze odczuwam efekty, nawet jesli dzien wczesniej jadlem 100mg czy tez zazywalem kilka dni pod rzad tkzw. "ciag" hehe ;P