Spektakularna akcja australijskiej policji. Przejęto tony narkotyku o miliardowej wartości

Australijska policja przejęła 2 tony metamfetaminy, która została ukryta w marmurowych kafelkach wysyłanych z Bliskiego Wschodu do Sydney. Z informacji przekazanych przez służby wynika, że jest to największe w historii przejęcie nielegalnego narkotyku w Australii.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

polskieradio24.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

28

Australijska policja przejęła 2 tony metamfetaminy, która została ukryta w marmurowych kafelkach wysyłanych z Bliskiego Wschodu do Sydney. Z informacji przekazanych przez służby wynika, że jest to największe w historii przejęcie nielegalnego narkotyku w Australii.

W piątek (26 sierpnia) policjanci poinformowali, że trzech mężczyzn zostało aresztowanych po tym, gdy na początku sierpnia znaleziono 748 kilogramów narkotyku ukrytego w 24 kontenerach, które dotarły do Port Botany.

Kolejne 1060 kilogramów metamfetaminy znaleziono w 19 kontenerach, które przybyły do tego samego portu w zeszłym tygodniu. Narkotyki zostały ukryte tą samą metodą i wszystkie zostały wysłane ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Policja szacuje, że uliczna wartość narkotyku wynosi 1,6 miliarda dolarów australijskich (1,1 miliarda dolarów USA), co odzwierciedla wyższe ceny, jakie Australijczycy płacą za narkotyki w porównaniu z innymi krajami.

Główny detektyw policji John Watson opisał ilość metamfetaminy jako "oszałamiającą". - To przejęcie będzie odczuwalne przez wiele tygodni przez wielu dostawców wysokiego, średniego i niższego szczebla - powiedział.

Trzem aresztowanym mężczyznom - w wieku 24, 26 i 34 lat - grozi kara dożywotniego więzienia. Sąd odmówił im zwolnienia za kaucją.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne
  • Pierwszy raz
  • Powój hawajski

Bezpieczne i spokojne, własny pokój, wypoczęty i zdrowy. Długo oczekiwany pierwszy raz z LSA. Więcej na początku tr

 Jakieś 2 lata temu trafiłem na tr;
http://hyperreal.info/node/2042#axzz1qR3AA1l6

  • Gałka muszkatołowa
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Halloween, mój dom. Jestem bardzo ciekawa jak wygląda trip na mirystycynie.

Wiek: 19 lat (48 kg)

Ilość: 50 g (2 gałki) świeżo startych

Oczekiwania: Pierwszy raz- przeżycie mistyczne

Ludzie: koleżanka S. i koleżanka P., brat K.

 

 

Pierwszy dzień. 30.10.2011.

  • LSD-25

To było siedem lat temu, dokładnie 1 sierpnia 1996. Takich dat nigdy się nie zapomina, takie dni pamięta się do końca dni na tym świecie, przynajmniej ja:)


Był słoneczny dzień, olimpiada w Atlancie i Hoffman do podjęcia z BABĄ NA ROWERZE - taki obrazek jak wiecie:) Było dwóch kumpli i trochę żetonów już na koncie. Jednak BABA NA ROWERZE z 1 sierpnia 1996 była najbardziej wyjątkową z bab! Przywieziona prosto z Amsterku aż kleiła się w łapach. Była świeżutka a jej oleistość napawała nadzieją niezłej jazdy...

  • Dekstrometorfan

Ja: 185cm, 60kg, 19 lat.

Doświadczenie: Alkohol, amfetamina, DXM, ecstasy, grzyby, haszysz, kodeina, marihuana, mieszanki ziołowe, pigułki ze smartshopów, pseudoefedryna, Salvia Divinorum

Set & Setting: 24 sierpnia, ciepły wieczór i pogodna noc, pełnia księżyca. Mój pokój, chwilami balkon.

Co/ile: 375mg DXM (25 Acodinów) co daje 6.25mg/kg.

Pierwsze pięć Aco zarzuciłem o 21.15, potem jeszcze dwa razy po dziesięć tabletek co pięć minut.