Snoop Dogg wypuszcza na rynek krążki cebulowe z THC

Snoop Dogg wprowadza na rynek nową linię krążków cebulowych zawierających 100 mg THC.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

61

Snoop Dogg wprowadza na rynek nową linię krążków cebulowych zawierających 100 mg THC.

We współpracy z TSUMo Snacks, Snoop Dogg wypuścił linię krążków cebulowych z dodatkiem konopi indyjskich Snazzle Os pod swoją marką Uncle Snoop. Krążki Sizzle zawierają 100 mg THC w każdym opakowaniu i występują w dwóch smakach, cebulowym i pikantnym.

100mg THC w opakowaniu jest równoznaczne ze spaleniem całego grama konopi o stężeniu THC na poziomie 10%. Produkty spożywcze z tetrahydrokannabinolem “wchodzą” dłużej, ale działają dłużej i mocniej, niż palenie lub waporyzacja marihuany.

„Rozbujaliśmy pomysł ponownego robienia artykułów spożywczych i naprawdę chcieliśmy zrobić to dobrze” – powiedział Snoop dla Washington Post. „Zespół TSUMo Snacks zaakceptował oryginalną wersję i sprawił, że jest lepsza, niż się spodziewałem”.

Krążki cebulowe Snazzle O będą dostępne we wszystkich sklepach z marihuaną MedMen od 6 października, a przekąski zostaną wprowadzone do innych licencjonowanych sklepów z marihuaną w Kalifornii po 20 października.

„Jestem podekscytowany współpracą z TSUMo Snacks oraz tym, ze mogę zaoferować fanom nowe opcje przekąsek” – powiedział Snoop Dogg.

„Na rynku jest wiele artykułów spożywczych z THC, więc kiedy tworzyłem ten produkt, chciałem nadać mu charakter Snoop Dogga, dlatego dostarczam pikantne krążki cebulowe z THC do mojego rodzinnego stanu Kalifornia. – dodał Snoop. „Wiesz, że jeśli mam zamiar umieścić na czymś moje imię, to jest to świeży towar Snoop D-O-Double-G”.

Caroline Yeh, współzałożycielka i dyrektor generalna TSUMo Snacks, wiąże duże nadzieje ze współpracą ze Snoopem.

„Istnieje wiele powodów, dla których to partnerstwo jest naturalne” – powiedziała Yeh w rozmowie z High Times. „Przede wszystkim jest Snoop i marihuana. […] Ponadto Snoop już inwestuje i współpracuje z wieloma markami związanymi z żywnością z THC.”

Współpraca Snoopa z TSUMo rozpoczyna się, gdy dystrybucja TSUMo Snacks wzrosła o 800% w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

TSUMo Snacks i Snoop wydadzą również limitowaną edycję linii produktów, wraz z produktami, takimi jak dresy, złoty łańcuch, skarpetki i inne rzeczy, które mają oddać hołd dla kultury konopno-hiphopowej w Kalifornii.
Najnowsze

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina

Overview

Po amfetaminach, podobnie jak po kokainie, odczuwa się ogromny

przypływ energii, wyraźne podwyższenie nastroju i podniecenie porównywalne

do orgazmu. Jedna z odmian, metamfetamina, ma taką moc, iż zyskała nazwę

SPEED (szybkość). Speed ma złą reputacje, ponieważ może wystąpi po nim

  • Klonazepam
  • Pozytywne przeżycie
  • Tramadol

Ogólnie to wczoraj w miarę udana randka... zwieńczona pójściem spać koło 3:30. Obudziłem się około 8 rano zniszczony i wczorajszy (jednakże bez kaca) udałem się do domu. Koło 14 poszedłem się jeszcze na moment przespać gdyż muliło. Obudziłem się chwilę po 17 no i to tyle... Nastawienie pozytywne - humor na poziomie 70% w domu ciepło bez żadnej ewentualności na przypał... just chill. :)

Witajcie kochani, raport będzie miał charakter pisanego na żywo i jest to mój pierwszy wpis, tak więc z góry dziękuję za wyrozumiałość.

18:20 - rozgniecenie oraz rozpuszczenie w 70/100ml zimnej wody 7 tabletek Tramalu Retard 100

18:26 - wypicie roztworu 700mg tramadolu (przyznam się szczerze że w smaku nieprzyjemny ale nie na tyle aby wywołać odruchy wymiotne - choć to tylko moja skromna opinia)

18:29 - spożycie 2mg clonazepamu drogą oralną w postaci tabletki bez rozgryzania

  • Bad trip
  • Etanol (alkohol)

S&S Miejsce: Dom, Praca, Miasto Substancja: Alkohol, Marihuana, Amfetamina, Mefedron, Viagra, Kokaina, MDMA, LSD, Oksykodon, Klonozepam Nastawienie: Depresja z licznymi powikłaniami psychicznymi

 

 

Otwieram swoje ciężkie oczy i zerkam na neonowy wyświetlacz mojego budzika.

5:43.

Cholera - myślę sobie i na spokojnie wygrzebuję się z legowiska. Nawet nie próbuję się oszukiwać że uda mi się zdążyć na poranną odprawę.

- Kurwa mać - mruczę do siebie -który to już raz w tym miesiącu ? Piąty ? Szósty ?

Nie jestem w stanie sobie przypomnieć jak wyglądał wczorajszy dzień a co dopiero to.

randomness