Snoop Dogg wypuszcza na rynek krążki cebulowe z THC

Snoop Dogg wprowadza na rynek nową linię krążków cebulowych zawierających 100 mg THC.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

46

Snoop Dogg wprowadza na rynek nową linię krążków cebulowych zawierających 100 mg THC.

We współpracy z TSUMo Snacks, Snoop Dogg wypuścił linię krążków cebulowych z dodatkiem konopi indyjskich Snazzle Os pod swoją marką Uncle Snoop. Krążki Sizzle zawierają 100 mg THC w każdym opakowaniu i występują w dwóch smakach, cebulowym i pikantnym.

100mg THC w opakowaniu jest równoznaczne ze spaleniem całego grama konopi o stężeniu THC na poziomie 10%. Produkty spożywcze z tetrahydrokannabinolem “wchodzą” dłużej, ale działają dłużej i mocniej, niż palenie lub waporyzacja marihuany.

„Rozbujaliśmy pomysł ponownego robienia artykułów spożywczych i naprawdę chcieliśmy zrobić to dobrze” – powiedział Snoop dla Washington Post. „Zespół TSUMo Snacks zaakceptował oryginalną wersję i sprawił, że jest lepsza, niż się spodziewałem”.

Krążki cebulowe Snazzle O będą dostępne we wszystkich sklepach z marihuaną MedMen od 6 października, a przekąski zostaną wprowadzone do innych licencjonowanych sklepów z marihuaną w Kalifornii po 20 października.

„Jestem podekscytowany współpracą z TSUMo Snacks oraz tym, ze mogę zaoferować fanom nowe opcje przekąsek” – powiedział Snoop Dogg.

„Na rynku jest wiele artykułów spożywczych z THC, więc kiedy tworzyłem ten produkt, chciałem nadać mu charakter Snoop Dogga, dlatego dostarczam pikantne krążki cebulowe z THC do mojego rodzinnego stanu Kalifornia. – dodał Snoop. „Wiesz, że jeśli mam zamiar umieścić na czymś moje imię, to jest to świeży towar Snoop D-O-Double-G”.

Caroline Yeh, współzałożycielka i dyrektor generalna TSUMo Snacks, wiąże duże nadzieje ze współpracą ze Snoopem.

„Istnieje wiele powodów, dla których to partnerstwo jest naturalne” – powiedziała Yeh w rozmowie z High Times. „Przede wszystkim jest Snoop i marihuana. […] Ponadto Snoop już inwestuje i współpracuje z wieloma markami związanymi z żywnością z THC.”

Współpraca Snoopa z TSUMo rozpoczyna się, gdy dystrybucja TSUMo Snacks wzrosła o 800% w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

TSUMo Snacks i Snoop wydadzą również limitowaną edycję linii produktów, wraz z produktami, takimi jak dresy, złoty łańcuch, skarpetki i inne rzeczy, które mają oddać hołd dla kultury konopno-hiphopowej w Kalifornii.
Najnowsze

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Diazepam
 • Problemy zdrowotne
 • Tramadol

11.03.2008

Słowo wstępu:

Kursywą będą opisane fragmenty, których nie pamiętam, a znam z opowieści.

Opis tripa jest opisem fragmentu brutalnie przerwanego ciągu opoidowego, na który składał się kratom, kodeina i tramadol, którego zażyłem niecałe 5 gram w ciągu 2 dni, tego dnia pół grama w pracy i niecałe 2g jednorazowo po powrocie do domu (1,7g bodajże). Tak duże dawki nie wynikały (tylko) z mojej wrodzonej głupoty, ale z tego, że rzeczona substancja działa na mnie nad wyraz słabo.

 • Amfetamina
 • MDMA (Ecstasy)

Set&Setting : Ciepły sierpniowy wieczór 2005 roku, poprzedzony pięknym sierpniowym dniem. Ja, na trwającym bardzo długo (już około 2 lat) ciągu amfetaminowym, w swoim pokoju, zaopatrzony w papierosy oraz dobrą muzykę.

Dawka: 1 pigułka koloru jasnokremowego z wyrytą kropką pośrodku

Wiek i waga: obecnie 20 lat, 87kg

Doświadczenie: MJ, Hash, amfetamina, met amfetamina, kokaina, xtc, LSD, brown sugar, Psylocibe Semilanceata, gałka muszkatołowa, efedryna, kofeina, alkohol

 • Bad trip
 • Marihuana
 • Marihuana

Set: radosny humor, setting: lasek w okolicy miasteczka oraz część misteczka.

../

 • 1P-LSD
 • LSD-25
 • Pierwszy raz

Podekscytowany dorwaniem kwasa słabo się przygotowałem, miałem tylko sok i pierdoły nieprzydatne w przeżywaniu tego doświadczenia. Otoczenie wspaniałe, cudowny las.

A więc zacznijmy od tego, że polowałem na kwasa od ponad roku i w końcu go dostałem w swoje łapska. Niestety nie oryginalny kwas, tylko LSD-P1, ale i tak byłem zadowolony. Kilka dni później udałem się do dużego, bukowego lasu. Było lato, 30 stopni w cieniu. Do plecaka zapakowałem 2 litry soku, chyba jabłkowo wiśniowego, jakieś żarcie i zeszyt do rysowania. Z domu wyruszyłem o godzinie dziesiątej, a las był zaraz obok, toteż po chwili marszu byłem już w ustronnym miejscu. Zarzuciłem kartonik na język i czekałem. Po ok.

randomness