Śląsk: wiaderko amfetaminy (Zawiercie) plus jeszcze kilogram (Będzin)

Czyli śląska policja na tropie...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Śląska
Komentarz [H]yperreala: 
Wiadro jakie jest, każdy widzi, pozwolimy sobie jednak dodać, że nam ów kilogram amfy z Będzina osobliwie przypomina kalafiora.

Odsłony

302

Policjanci z zawierciańskiej komendy zabezpieczyli amfetaminę, która wystarczyłaby do przygotowania 15 tysięcy porcji narkotyku. W ręce stróżów prawa wpadł również 38-latek, który ukrywał i prawdopodobnie rozprowadzał narkotyki. O dalszym losie podejrzanego zadecyduje teraz prokurator i sąd. Za takie przestępstwo grozi do 12 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego z zawierciańskiej komendy uzyskali informację o osobie, która może posiadać duże ilości narkotyków. Ustalenia śledczych potwierdziły się podczas przeszukania mieszkania 38-latka. Prawie 15 tysięcy porcji amfetaminy i kilkadziesiąt działek marihuany nie trafi już na zawierciańskie ulice. Czarnorynkowa wartość przejętych narkotyków, to ponad 50 tysięcy złotych. Mieszkaniec Poręby trafił do policyjnego aresztu. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Dzisiaj o jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd. Sprawa ma charakter rozwojowy, śledczy nie wykluczają dalszych zatrzymań.

***

Sporym sukcesem zakończyły się działania będzińskich policjantów zajmujących się na co dzień przestępczością narkotykową. W ich ręce dzięki użyciu policyjnego psa szkolonego w poszukiwaniu substancji psychotropowych, wpadł 34-letni mieszkaniec powiatu będzińskiego, u którego w garażu kryminalni odnaleźli ponad kilogram amfetaminy. Z zabezpieczonego proszku można było przygotować ponad 10 tys. działek dilerskich narkotyku. O losie posiadacza nielegalnych środków zdecyduje teraz sąd. Grozi mu nawet 8 lat więzienia.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową uzyskali informację o 34-letnim mężczyźnie, który może posiadać znaczne ilości narkotyków. Stróże prawa udali się do miejsca jego zamieszkania w jednej z mniejszych miejscowości w powiecie będzińskim. Śledczy, którzy zastali mężczyznę w domu usłyszeli od niego, że nie posiada żadnych niedozwolonych substancji. Do akcji ruszył wówczas policyjny pies szkolony w poszukiwaniu narkotyków. Dokładne przeszukanie domu oraz pomieszczeń gospodarczych zwieńczone zostało sporym sukcesem. W garażu psi nos wywęszył reklamówkę, w której znajdowała się duża ilość charakterystycznego, białego proszku. Badanie wykonane przez technika kryminalistyki potwierdziło, że zabezpieczona substancja to amfetamina, z której można by przygotować nawet 10 tysięcy działek dilerskich narkotyku. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje teraz prokurator i sąd. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu nawet 8 lat za kratkami.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • AM-2201
  • Dekstrometorfan
  • Tripraport
  • Tytoń

Szczerze mówiąc, tym razem miałem ochotę po prostu się naćpać. Nastrój miałem taki sobie i byłem tego dnia nieco zrzędliwy.

Na początek zaznaczam, że ten raport pewnie nie wniesie wiele nowego w kwestii DXM, z racji tego, że całe zastępy gimbusów wcinają białe krążki jak kartofle, ale z racji na nieco inne użycie i magiczne działanie czosnku, trip był nieco inny niż "klasyczny" trip po Aco. Zatem do rzeczy:

  • Dekstrometorfan


Nazwa Substancji:

Dekstrometorfan

poziom doswiadczenia:

Ja ktorys raz z rzedu[~20], A. po raz pierwszy

Dawka:

[tylko] 300mg - doustnie

Set & Setting:

Blok, 2 piętro:)


  • Atropa belladonna (pokrzyk wilcza jagoda)
  • Katastrofa

Luźne podejście do życia, traktowanie wilczej jagody jako jednorazowej przygody "aby móc co opowiadać wnukom". Zero obowiązków na głowie.

Trip miał miejsce latem w roku 2016.  Szukałem w sieci informacji o psychoaktywnych roślinach rosnących w Polsce i dowiedziałem się o wilczej jagodzie, która wcześniej kojarzyła mi się wyłącznie z silną trucizną i nigdy nie pomyślałbym, że można to brać rekreacyjnie.  Głównymi psychoaktywnymi alkaloidami w wilczej jagodzie są: atropina, skopolamina i hyscyjamina, tak samo jak w przypadku bielunia dziędzieżawy - słabszego kuzyna belladonny.

  • Katastrofa
  • Marihuana

Wszędzie,całe dnie chłodziłem zjarany.

Zawsze byłem piątkowym uczniem,zawsze był ten pasek na świadectwie,mimo,iż zawsze po najmniejszej linii oporu.Byłem zawsze matematycznym świrem(w dobrym tego słowa znaczeniu) i ogólnie było fajnie.Porządna i wysoko wykształcona rodzina,nawet bardzo.Umiałem sobie radzić,taki mały cwany mózg ze mnie,w wieku 16 lat miałem już na interesy 1kg zielonego miesięcznie nawet.Po co to wszystko?

randomness