REKLAMA
Sklepy z marihuaną jednak nie takie niezbędne?

W sobotę przed sklepami z marihuaną oraz z narzędziami i sprzętem budowlanym w Ottawie ustawiały się długie kolejki. Klienci pospieszyli, by zdążyć jeszcze zrobić zapasy przed zapowiedzianym tymczasowym zamknięciem.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

goniec.net
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

105

W sobotę przed sklepami z marihuaną oraz z narzędziami i sprzętem budowlanym w Ottawie ustawiały się długie kolejki. Klienci pospieszyli, by zdążyć jeszcze zrobić zapasy przed zapowiedzianym tymczasowym zamknięciem. Stali w przepisowych dwumetrowych odstępach, a personel w maskach i rękawiczkach wpuszczał tylko ograniczoną liczbę osób. Na wejście do sklepu z marihuanę Stash and Co. trzeba było czekać ponad godzinę. Zamknięto m.in. Canadian Tire i Home Depot

W piątek premier Doug Ford zawęził listę sklepów i punktów usługowych, które w czasie pandemii są uznawane za niezbędne. Powodem zmian były przedstawione wcześniej prognozy zachorowań i zgonów przygotowane przez urzędników ds. zdrowia publicznego. Mimo wprowadzonych wcześniej ograniczeń oszacowano, że na COVID-19 do końca miesiąca zachoruje w Ontario 80 000 osób, a 1600 może umrzeć. Wobec tego rząd postanowił zaostrzyć rygor.

Na liście niezbędnych biznesów z 74 kategorii pozostały 44. Wypadły z niej m.in. sklepy z marihuaną i z narzędziami. Zostały sklepy spożywcze, apteki, zakłady użyteczności publicznej, transport publiczny, taksówki, usługi weterynaryjne.

Marihuanę będzie można zamawiać przez internet w rządowym Ontario Cannabis Store. Jeśli chodzi o sklepy budowlane, to możliwe jest składanie zamówień przez internet z dostawą lub obiorem własnym przy sklepie.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 3-MeO-PCP
  • Pierwszy raz

Samotnia w pokoju z przejściami do kuchni i salonu.

 

T=13:00

T+0:00         

Włączam Dead Can Dance.

Przy pomocy szydełka do dredów wsypuję do fajki odrobinę 3-meo-pcp i podgrzewam. Zapach przypomina palony plastik. Nie czuję żadnego działania dlatego ostrożnie łapię kolejne buchy. Nie chcę zajść za daleko. Czuję delikatny stan marihuanowego upalenia możliwe jednak, że to przez wczorajsze wieczorne jaranie. Smak topionych butelek pozostaje w ustach i gardle. 

T+0:15

  • MDMA (Ecstasy)

Substancja - 2 extasy (+10 piw:)


Poziom wtajemniczenia- wtajemniczony :D

  • Dekstrometorfan
Substancja: DXM (pierwszy raz)

Dawka: 450 mg na ok. 60 kg wagi ciała

Doświadczenia: było to dawno i nieprawda ;)

Settings: słoneczny początek września, sam w domu

Set: raczej nieciekawy, ale nie chcę się o tym rozpisywać

Czy dane doświadczenie zmieniło mnie w jakiś sposób: mam nadzieję, że nie :)


  • 2C-D
  • Pierwszy raz

Mieszkanie

Start +00

Koło godziny 23ciej spotkałem się z kolegą (K), w ciągu dosłownie kilku minut zdecydowaliśmy, że czas spróbować psychodelików, rozrobiłem, więc ok 50mg 2c-d w 2/3 szklanki wody (x2 dla mnie i dla "K").

Start +15