Skandal! Nieletni chwalą się marihuaną w sieci ;)

Artykuł - perełka, z tych co wydawałoby się, że takich już się dziś nie pisze... Urzekło nas już pierwsze zdanie, dalej też jest mocno. Polecamy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

kutno.net.pl
Patryk Ślęzak

Odsłony

453

Napadów młodzieży pod wpływem narkotyków obawiają się mieszkańcy Krośniewic. W sieci krąży filmik, na którym młodzi ludzie, bez żadnego skrępowania, prezentuje marihuanę.

- Przecież to nie do pomyślenia! Nie wiadomo, co takim gagatkom przyjdzie do głowy, gdy będą pod wpływem narkotyku - bulwersują się mieszkańcy.

Kontrowersyjne wideo zostało umieszczone w serwisie społecznościowym Instagram. Niejedną osobę mogłoby wprowadzić w zakłopotanie. Na nagraniu można usłyszeć imię jednego z nagrywanych oraz zobaczyć zbliżenie na "działkę" marihuany.

Krośniewiczanie negatywnie oceniają taką formę skupiania na sobie uwagi.

- Młodzi uważają, że złapali pana Boga za nogi i wszystko im wolno. Kiedyś to było nie do pomyślenia robić takie rzeczy. Rodzice by od razu spuścili lanie i nikt by więcej tego nie zrobił. Ktoś musi pomóc tym dzieciom, aby więcej takich głupot nie robili - mówi Janina Rosińska.

W podobnym tonie wypowiadali się inni mieszkańcy.

- Gdzie są rodzice tej młodzieży? Czy oni nie wiedzą, co robią ich pociechy? Wiele razy słyszałem wieczorem, jak rozwydrzeni młodzi ludzie hałasują po alkoholu w centrum miasta! Strach wyjść z domu, bo nie wiadomo co uderzy im do głowy - ocenia Mirosław Rosiak.

Pedagog rodzinny Tomasz Lemański tłumaczy takie zachowanie buntem młodzieńczym oraz wpływem otoczenia na młode osoby.

- Od 14 do 18 roku życia pojawia się okres buntu oraz wpływu środowiska na dane osoby. Jeżeli rodzice w odpowiednim momencie nie zauważą tego, co się dzieje, to ich dzieciaki wchodzą w fazę eksperymentów, a później kończy się to nałogiem - ocenił.

St. asp. Paweł Witczak z Kutnowskiej Komendy Policji zapewnił nas, że funkcjonariusze przyjrzą się tej sprawie.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza

Autor: dawidzio; 04.02.2008

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

pozytywne nastawienie, w otoczeniu dwóch bliskich mi i zaufanych osób, wyjście do muzeum

Wiele razy zabierałam się do napisania trip raportu po spróbowaniu nowych używek (z mniejszą czy większą korzyścią dla mnie), jednak mam wrażenie że im bardziej człowiek w to wsiąka, tym w jakiś sposób mniej ‘wyjątkowe’ wydają się wszystkie kolejne okoliczności. Precyzując co mam przez to na myśli: odwrotnie proporcjonalnie do ilości nabywanych doświadczeń coraz mniej analizuje się na czym polegają nowe doznania, a bardziej po postu je przeżywa, tak po prostu będąc tu i teraz. A przynajmniej tak działa to w moim przypadku.

  • Metoksetamina
  • Pierwszy raz

Samochód w 5 osób, next stok narciarski na wichurze (południowy wschód Polski "Krzeszów", next znów samochód noc las i dom :). Nastrój - Szczęśliwi jak dzieci, dzień wolny od pracy i zmartwień. Wszyscy chcieliśmy zobaczyć jak będzie wyglądał nasz pierwszy trip w plenerze z MXE. Muzyka W aucie Trance/Minimal/Ambient - Nastawienie tripa pod krajobraz i muzykę

Wrzesień

  • Katastrofa
  • Muchomor czerwony

Bardzo pozytywne nastawienie. Na zewnątrz z osobą towarzyszącą. Szczegóły w raporcie.

Wstęp, czyli co przypadkiem napisałem dzień ''przed''...

Różne są bariery lecz
najtrudniejszą bariera
postrzegania. Spróbuj się poza
nią wychylić. Co za nią jest? Jak
można to sprawdzić?