Skandal na US Open. Kibice na trybunach zażywali narkotyki

Skandaliczne zachowanie kibiców na meczu 1. rundy US Open 2022. Podczas spotkania Nicka Kyrgiosa z Benjaminem Bonzim grupka fanów na trybunach zaczęła palić marihuanę. Zachowanie to szczególnie rozgniewało Kyrgiosa, który, jak się okazało, jest "ciężkim astmatykiem".

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

msn.com/pl-pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

62

Skandaliczne zachowanie kibiców na meczu 1. rundy US Open 2022. Podczas spotkania Nicka Kyrgiosa z Benjaminem Bonzim grupka fanów na trybunach zaczęła palić marihuanę. Zachowanie to szczególnie rozgniewało Kyrgiosa, który, jak się okazało, jest "ciężkim astmatykiem".

Australijczyk Nick Kyrgios poskarżył się, że zapach palonej przez kibiców na trybunach stadionu im. Louisa Armstronga marihuany bardzo przeszkadzał mu w trakcie meczu 2. rundy tenisowego US Open, w którym pokonał Francuza Benjamina Bonziego 7:6 (7-3), 6:4, 4:6, 6:4.

W trakcie drugiego seta Kyrgios przerwał grę i poskarżył się sędziemu na woń marihuany. Ten zwrócił się po chwili z apelem do kibiców, aby "nie palili", gdyż jest to zabronione na wszystkich obiektach sportowych.

US Open 2022: Kibice na trybunach palili marihuanę

- To wcale nie jest śmieszne - powiedział Australijczyk po meczu. - Ludzie nie wiedzą, że jestem ciężkim astmatykiem i taki zapach sprawia mi problemy z oddychaniem - dodał.

Kyrgios przyznał także, że głośna, hałaśliwa atmosfera podczas US Open, choć odróżnia go od trzech innych turniejów wielkoszlemowych, to jednak sprawia mu pewne problemy. - Tu jest zupełnie inny klimat niż wszędzie indziej. Wimbledon jest spokojny, Australian Open podobnie. Natomiast tutaj jest głośno. Często nie słyszę nawet tego, co przekazują mi w trakcie meczu ludzie z mojego teamu, to jest denerwujące - wyjaśnił.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Kot (niezweryfikowany)
Kolejny sportowiec astmatyk... Papierosy by mu pewnie nie przeszkadzały.
Zajawki z NeuroGroove
  • N2O (gaz rozweselający)

  • Lophophora williamsii (meskalina)

Aldous Huxley - "Drzwi percepcji" (przeł. Piotr Kołyszko)


Gdyby oczyścić drzwi percepcji,
Każda rzecz jawiłaby się taka, jaka jest: nieskończona.
               Wiliam Blake (przeł. R. Krynicki)

  • 2C-D
  • Pozytywne przeżycie

Świeże powietrze, ruiny kościoła

Start +00
Rozrabiam 50mg 2c-d w 500ml wody. Po pierwszym łyku już wiem, że użycie tak dużej ilości rozpuszczalnika było niewybaczalnym błędem. Eliksir jest straszliwie gorzki. Wykrzywia mi twarz i przyprawia mnie o mdłości.

Start +15.
Strasznie mi niedobrze. Musze się powstrzymywać, żeby nie zwymiotować przyjętej cieczy. Przez chwilę miałem wrażenie, że coś zaczynało się dziać, jednak było to bardzo subtelne uczucie.

  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Oczekiwanie na dobrą zabawę, lekki strach, że umrę,

Dzień tripa - 27/10/2017 ( Piątek )

Waga: około 50kg

Tego dnia byłem z paroma ziomkami, nazwijmy ich X , D i F ( z nas wszystkich DXM braliśmy tylko ja i X)

randomness