Rozprowadzała marychę

W niespełna dwa miesiące sprzedała 50 g marihuany wśród swoich kolegów.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcz Szczecin
Dariusz Wołoszczuk

Odsłony

2058
16-letnią mieszkankę Drawska Pomorskiego zatrzymała policja za posiadanie i rozprowadzanie narkotyków.

Dziewczynę zrewidowano na terenie szkoły w Złocieńcu. Miała przy sobie pięć woreczków z sześcioma gramami marihuany. Paczuszki zawinęła w kartkę z zeszytu szkolnego. Przyznała się, że narkotyki rozprowadza wśród swoich kolegów od stycznia. W sumie sprzedała ok. 50 g marihuany. Nieletnia po przesłuchaniu wróciła do domu. O odpowiedzialności, jaką poniesie, zadecyduje sędzia rodzinny.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

marian (niezweryfikowany)
kiedy ma wejsc ta ustawa????????????????????
lufman (niezweryfikowany)
legalize!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prawo jest dla ludzi a nie ludzie dla prawa .nikt nie moze mi tego zabronic,bende palil czy sie to podoba czy nie.marihuana wcale nie jest gorsza od alkoholu .wiec utonmy w zieleni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <br>
N.C.W.R. (niezweryfikowany)
licze na legalizacje
DjDragon16 (niezweryfikowany)
niejest gorsza tylko leprzaa , a w raporcie chodzi o to że jest dużo zdrowsza.Kiedy to zalegalizują????? Nie moge sie doczekać:]
flipp (niezweryfikowany)
uważam że prędzej powinni zalegalizować zioło niż wódke!!!!! <br>a gdzie te grafy grupy KGB?? <br>LEGAL!!!!!!!!!!!!!!!!!! <br>
Dgh (niezweryfikowany)
Wow. No przestępczyni z niej na miarę ojca chrzestbego
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina


  • 4-HO-MET
  • Pozytywne przeżycie

Trip planowany od jakiegoś czasu. Nastawienie pozytywne, otwartość na nowe doświadczenia. Pierwsza część tripa - podwarszawski las przy ładnej pogodzie, druga część - moje mieszkanie, obecność siostry i mamy, które wiedziały o moim stanie.

Wydaje mi się, że powinnam to napisać w pierwszym raporcie, ale jakoś wtedy nie przyszło mi to do głowy. Dopiero przez ostatni tydzień zaczęłam myśleć o tym, co w jakimś większym czy mniejszym stopniu wpływa na moje oczekiwania wobec psychodelików i interpretację tych moich pierwszych doświadczeń.

  • Amfetamina

Witam, mam 15 lat i chciałem podzielić się..BLEH ! A było to tak...
Nazwa substancji: Amfetamina.

Poziomo doswiadczenia: W ógole, kilka razy marihuana.

Dawka: 0,5g
Skąd, gdzie i jak?!
  • 4-HO-MET
  • Etanol (alkohol)
  • Pierwszy raz

Bardzo mroźny Wielki Piątek roku 2013 w okolicach Wrocławia. Data została wybrana całkowicie spontanicznie, być może tego samego dnia. Za scenę wydarzeń posłużyła szeroko rozumiana przestrzeń wiejska. Nastrój pozytywny, oczekiwania raczej niewielkie, nastawienie na przeżycia czysto rozrywkowe przy znacznym dystansie do doświadczeń egzystencjalno-mistycznych. Współtripowicze ogarnięci, reszta osób - niezbyt.

Na chwilę przed pierwszym tripem poprzysięgłem sobie, że wykreślę z osobistego słownika wyrazy takie jak Wszystko, Wszechświat, Śmierć, Życie, Miłość, Nienawiść oraz Fraktal, bo smutna prawda sprowadzała się to tego, że przygoda z mahometem w zamierzeniu miała być czymś mało refleksyjnym i możliwie pozbawionym tandetnego mistycyzmu. Tak zwany rozpiździel na systemie wartości słabo komponował się z solidną dawką tak zwanej rekreacji, na którą od jakiegoś czasu liczyłem.

randomness