Rozbili gang dilerów

Policja rozbiła gang handlarzy narkotyków. Zatrzymano 12 osób podejrzanych o handel marihuaną, amfetaminą, anabolikami i tabletkami extasy.

Anonim

Kategorie

Źródło

Express Ilustrowany

Odsłony

2541

W działaniach o kryptonimie "Wycinanka" wzięli udział funkcjonariusze z wydziału kryminalnego komendy wojewódzkiej, komendy powiatowej w Łowiczu, policyjni antyterroryści oraz przewodnicy z psami do wykrywania narkotyków.

Wczoraj rano wkroczyli do kilkunastu mieszkań w powiecie łowickim i zatrzymali 9 mężczyzn oraz 3 kobiety w wieku od 19 do 23 lat. W jednym przypadku policjanci musieli wyważyć drzwi.

Jak ustalono gang rozprowadzał narkotyki w szkołach, pubach, dyskotekach i siłowniach w powiecie łowickim, skierniewickim i tomaszowskim.

Dilerzy potrafili w jednym tygodniu sprzedać – klientom ponad pół kilograma amfetaminy i 5 tys. tabletek extasy.

Podczas przeszukań zabezpieczono różnego rodzaju narkotyki, zapiski z numerami odbiorców i telefony komórkowe którymi posługiwali się dilerzy.

-Śledztwo prowadzone pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Skierniewicach trwało kilka miesięcy -mówi podinsp. Witold Kozicki, rzecznik prasowy KWP w Łodzi. -Planowane są kolejne zatrzymania.

O dalszym losie narkotykowych handlarzy zadecyduje prokurator i sąd. Wszystkim grozi do 5 lat pozbawienia wolności. (dg)

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

nazwa substancji: ecstasy, drops, piguła, zwał jak zwał.poziom doświadczenia użytkownika: hmm, no będzie pod 20-30 razy w ciągu 3-4 lat. Inne doświadczone: marihuana, LSD, feta, grzyby, DXM; mniej ważne mieszaniny prochów.  • Dekstrometorfan

Set & Settings - Nudne jesienno zimowe wieczory w internacie. Jesteśmy razem z 6 kumplami w małym pokoju. Melancholia i stagnacja. liczmy na naprawde niezła banie:P Mamy do dyspozycji 6 paczek acodinu, zakupiliśmy sprzęcik w aptece w Tesco:O

Dawkowanie - średnio po 20 małych białych komandosów z gorzkimi minami:D

Wiek i doświadczenie - wszyscy po 17 lat, łykaliśmy ładny miesiąć dzień w dzień. DXM,tytoń,alko,marihuana,space diamond(i inne dopalacze)

  • LSD-25


Jak pisał Tokien: "Niebezpieczne są narzędzia wiedzy głębszej, niż ta którą sami posiadamy."

  • Dimenhydrynat

Zaczynam pisać ten artykuł w godzinę po zarzuceniu 20 tablet Avio.........jak na razie bez rezultatu. :{

Czwartek, godz. 23.41. Zastanawiam się czy nie lepiej wyjść na miast i zobaczyć czy ten "lek" naprawdę działa , ale boję

się troszkę, że będąc na jeździe ktoś mi z tulipana w potylice nie przyłoży........zaczekam 15 minut i spadam. Machnę krótki

spacerek i zobaczymy czy świat jeszcze istnieje.Objawy? Lekka senność i znużenie. NIc , czego nie możnaby było się

dowiedzieć z ulotek w opakowaniach.randomness