Rosja zakaże wolnego handlu papierosami?

Do 2035 roku rosyjskie władze mają zamiar wprowadzić całkowity zakaz wolnego handlu papierosami - dowiedziała się agencja TASS.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Rzeczpospolita
amk

Odsłony

135

Do 2035 roku rosyjskie władze mają zamiar wprowadzić całkowity zakaz wolnego handlu papierosami - dowiedziała się agencja TASS.

Według agencji, jest to antynikotynowy program rozpisany na lata 2017-22 i później, którego celem jest zwalczenie używania tytoniu. Rosja zamierza go zakończyć w 2035 roku całkowitym zakazem wolnego handlu wyrobami tytoniowymi.

Rosyjskie Ministerstwo Zdrowia zakłada, że w 2035 roku zaledwie 1 proc. Rosjan będzie pozostawało w szponach papierosowego nałogu.

Wcześniejsze plany rosyjskiego resortu zdrowia zakładają również zakaz sprzedaży papierosów osobom urodzonym po 2015 roku.

Gdyby papierosy znalazły się na liście produktów zakazanych w wolnej sprzedaży w Rosji, dołączyłyby do takich materiałów jak uran, narkotyki, odpady promieniotwórcze czy kamienie szlachetne.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina


Tekst jest trochę długi. Ale moja faza była dla mnie tak długa

jak ten opis.
Jazda


  • Mefedron
  • Pierwszy raz

Przed zażyciem mocno upojony alkoholem i zupełnie nie nastawiony na taki przebieg sytuacji , jednakże otwarty na nowe doznanie, po wcześniejszym przeanalizowaniu szczegółów technicznych substancji.

Chciałbym się podzielić z wami moim doświadczeniem z Mefedronem które pierwszy raz sprawiło że byłem w stanie jakiego wcześniej nie mógł bym sobie wyobrazić - dodam, że to był mój pierwszy kontakt z Euforyczną substancją.

  • Klonazepam
  • Pierwszy raz

W miare dobry humor,popołudnie w domj

 

Wstęp

Na sam początek napisze że kontakt z benzo miałem nie raz,aczkolwiek kusiło spróbować tego sławnego klona,udało sie zdobyć,Nie spodziewałem sie fajerwerek

Ale do rzeczy

 

15:10 wrzucam pierwsze 0.5 i czekam na efekt

  • acodin
  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

złe samopoczucie psychiczne od kilku dni, spontaniczna decyzja w porywie

 

T-2h

Czułam się koszmarnie psychicznie przez ostatni tydzień. Idę na spotkanie z S, S ma duże doświadczenie z deksem, ja pierwszy raz. Ostatecznie S coś wypadło, a ja nadal czuję się okropnie psychicznie. Cieszyłam się, na to spotkanie, żeby w końcu się oderwać, a tu znowu nie wyszło.

randomness