Rosja: Polak zatrzymany pod zarzutem przemytu narkotyków

Polak przemycał haszysz do Holandii, gdzie tenże narkotyk można kupić legalnie w coffeshopach.

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl/PAP
wp.pl/IAR

Odsłony

2470
interia.pl/PAP 02.04.2001

Rosja: Polak zatrzymany pod zarzutem przemytu narkotyków

Polski obywatel został zatrzymany dzisiaj na moskiewskim lotnisku Szeremietiewo pod zarzutem przemytu narkotyków - poinformowano PAP w wydziale konsularnym ambasady polskiej w Moskwie.

W bagażu 47-letniego Zbigniewa G., lecącego ze stolicy Nepalu Katmandu przez Moskwę do Amsterdamu, odnaleziono 11 kilogramów haszyszu.


wp.pl/IAR

Rosja: Polak przemycał narkotyki

Do 10 lat więzienia grozi Polakowi, w którego bagażu celnicy na lotnisku Szeremietiewo 2 w Moskwie wykryli w poniedziałek 11 kilogramów haszyszu.
47-letni Zbigniew G. leciał z Katmandu w Nepalu przez Moskwę do Amsterdamu.
Narkotyki wykrył pies. Znajdowały się one w podwójnym dnie walizki. Celnicy bardzo szybko ustalili, że właścicielem bagażu jest Polak. Niczego nie podejrzewający Zbigniew G. sam potwierdził, że jest właścicielem walizki. Polak został tymczasowo aresztowany.
Jak poinformował konsul generalny w ambasadzie polskiej w Moskwie Jerzy Rychlik, w obecności pracownika polskiej placówki podejrzanego przewieziono do aresztu śledczego i przesłuchano. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.
Lot z Katmandu do Amsterdamu jest szczególnie kontrolowany przez rosyjskie służby celne. Tylko w tym roku celnicy zatrzymali tam trzech kurierów narkotyków.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
<p>To już powinien wychodzić w tym roku</p>
Zajawki z NeuroGroove

Forum->Magiczny Ogród->Ayahuasca->Sposób przyrządzenia

Autor: Wojcieszekn

Data publikacji: 21 sierpnia 2010 r.

Pomimo iż tekst nie ma wymaganych nagłówków, komisyjnie sam ze sobą stwierdziłem, że powinien tutaj zostać uwieczniony.

Treść: http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?f=175&t=14983&view=unread#p723100

  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Mefedron
  • Pozytywne przeżycie

Jako że była to moja druga przygoda z mefedronem i mniej więcej wiedziałem już jak dawkować i czego się spodziewać, to na imprezę poszedłem we wspaniałym humorze. Nastawienie odpowiadało działaniu specyfiku.

19:30 budzę się po przespaniu siedmiu godzin. Poprzednia noc na mefedronie położyła mnie do łóżka dopiero koło południa. Umówiłem się z M i A na imprezę, jednak M zaproponował wcześniej spalić jointa, bo przez dietę nie mógł pić alkoholu, a nie chciał iść do klubu z trzeźwym umysłem. Uznałem to za świetny pomysł i poleciłem mu stawić się o 22:00 na pętli tramwajowej niedaleko mojego domu.

  • 4-HO-MET
  • Bad trip

Klub, podczas rejwu, nad ranem, trochę zmęczony, nieznacznie głodny, chillout room z czwórką znajomych, dwoje z nich również zarzyli tę substancję, jednak w ilości o połowę mniejszą. Przecież to tylko kolejny, ciekawy trip, forma spędzenia czasu, sposób zabawy na imprezie. Ciekawy działania i różnic nieznanej substancji.

Od razu przejdę do rzeczy, bo i potencjał substancji niewiele wart. 

Pierwsze pół godziny wypełnione było iskrą mdma. Na horyzoncie fala przyjemnego ciepła i rozleniwienia. Następne wydarzenia i zmiany potoczyły się bardzo szybko i nie byłem w stanie zarejestrować przedziału czasowego.

  • Szałwia Wieszcza

Użytkownik - .Kamil.

Wiek - 27 lat

nazwa substancji - Salvia divinorum

poziom doświadczenia - Salvia po raz drugi w życiu, generalnie raczej doświadczony z marihuana, N2O, lsd i grzybami.

dawka, metoda zażycia - palenie, 2 machy 5-krotnego ekstraktu

"set & setting" - mieszkanie, wieczór, łącznie 4 osoby, w tym ja sam. Spokojnie, cichutko, idealne otoczenie.

randomness