REKLAMA
Rekordowy przemyt marihuany w Meksyku

Meksykańscy żołnierze przechwycili transport 24 ton marihuany.

Anonim

Kategorie

Źródło

rmf.fm
wp.pl/PAP

Odsłony

3437
rmf.fm 14.05.2001

Rekordowy przemyt marihuany w Meksyku

Meksykańscy żołnierze przechwycili największy transport marihuany. 24 tony tego narkotyku wpadło w ręce armii podczas drogowej kontroli ciężarówki na północy kraju.
Kierowca pojazdu, w którym ukryta była marihuana został natychmiast aresztowany. W innej akcji meksykańskich żołnierzy w regionie Baja California aresztowano 2 osoby wraz z 5 tonami tej odurzającej substancji. Transporty te były najprawdopodobniej przeznaczone na rynek amerykański.


wp.pl/PAP

Meksyk: przechwycono 30 ton marihuany

Meksyk: Żołnierze przechwycili 30 ton marihuany Żołnierze armii meksykańskiej przechwycili w weekend 30 ton marihuany - poinformowały w niedzielę źródła wojskowe.
Największy transport wpadł w stanie Tamaulipas, w północnej części Meksyku - żołnierze skontrolowali ciężarówkę, która przewoziła 24 tony narkotyku. Kierowcę pojazdu aresztowano.
W stanie Sonora wojsko przechwyciło samolot Cessna 182, który przewoził 300 kilogramów "trawki". Armia nie poinformowała o losie pilota.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

nie jestem anonimem! (niezweryfikowany)
osz ty!!! 30 ton? i co oni z tym zrobili? jak zmarnowali to zabije!
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

13.10.2007

Na początek powiem, że historia jest niepełna, nie jestem w stanie sobie przypomnieć dokładnie wielu szczegółów z rozmowy i przytoczę tutaj najlepsze sytuacje i miejsca z podróży.
Kolega zwany dalej Michał, załatwił 120 grzybków. Umówiliśmy się wstępnie na godzinę 10 kolejnego dnia.

Trip

  • Banisteriopsis caapi
  • DMT
  • Marihuana

Słoneczny, letni dzień. Opuszczony dom na odludziu, wakacje, kilka litrów wody, trochę zioła i changi, a do tego zjawiskowe bongo.

Dzień zapowiadał się wspaniale. Miał być to mój, K i Johnny’ego pierwszy raz z DMT i byliśmy wszyscy nieźle zestresowani. Było to w godzinach popołudniowych, około 16.-18. Pogoda dopisywała, było niesamowicie gorąco. W drodze do naszej sekretnej placówki wymienialiśmy się jeszcze nadziejami i obawami wobec tego, czego mieliśmy doświadczyć. Gdy już dotarliśmy na miejsce, szybko odpalone zostało bongo. Zioło miało zlikwidować lęki i wzmocnić doświadczenie i w tym raczej się sprawdziło.

  • Diazepam
  • Kodeina
  • Lorazepam
  • Retrospekcja
  • Zolpidem
  • Zopiklon

Przedmowa

Piszę ten raport będąc pod wpływem Diazepamu 20 mg i fosforanu Kodeiny 300 mg.

Jestem sam w domu. Jest godzina 20:27. Spisuję moje myśli na bieżąco, ponieważ jutro najprawdopodobniej nie będę tego pamiętał. Mój raport nie będzie typowym opisem tripu, lecz wyznaniem z ostatnich lat mojego zycia.

 

Treść właściwa

randomness