Rekordowy przemyt heroiny na Ukrainie. Narkotyki miały jechać na zachód

Ukraińskie służby śledcze poinformowały o wykryciu największej w historii kraju próby przemytu heroiny. Podczas przeszukania magazynów we Lwowie przejęto ponad tonę narkotyków.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

kryminalki.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

115

Ukraińskie służby śledcze poinformowały o wykryciu największej w historii kraju próby przemytu heroiny. Podczas przeszukania magazynów we Lwowie przejęto ponad tonę narkotyków.

W działaniach wymierzonych w handlarzy narkotyków wzięli udział funkcjonariusze kilku służb, w tym m.in. Głównego Oddziału Zwalczania Korupcji i Przestępczości Zorganizowanej SBU i Sił Specjalnych Alfa. Ponad tona heroiny miała trafić na Ukrainę w grudniu ubiegłego roku przez Morski Port Handlowy w Odessie. Towar pochodził z Pakistanu.

Podczas niedawnego nalotu na magazyny we Lwowie zatrzymano czterech obywateli Turcji zamieszanych w przemyt. Ponad tona narkotyków miała trafić na rynek europejski – najprawdopodobniej przestępcy zamierzali przeszmuglować narkotyki w ładunku dyplomatycznym.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Cała rzecz zaczęła się wieczorem około 22 w niedziele... Miałem przygotowane około 60 grzybków z czego zjadłem 40,resztę zostawiając na później w razie braku efektów.:)) Zdecydowałem się tripować w domu jako miejscu bezpiecznym i komfortowym...

  • Benzydamina

|Nazwa substancji|- Benzydamina
  • Inne
  • Tripraport

Dom

U47700 TR
Słowem wstępu: nie ma tu latających smoków, przechodzenia przez dziurkę od klucza czy innych halucynacji. Jest to suchy opis działania opioidu, który ma na celu pomóc w dawkowaniu czy określeniu czasu działania.

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Mieszanka ekscytacji, i zdenerwowania, z przewagą tego pierwszego. Starałem się niczego nie oczekiwać, ani nie zakładać, otoczenie komfortowe, wynajęty pokój z łazienką na skraju małego miasteczka na wschodzie Polski.

 

Przed progiem

randomness