Radzyń Podlaski. Skandal w parafii. Ksiądz zatrzymany z narkotykami

Skandal w Radzyniu Podlaskim (woj. lubelskie). Podczas zatrzymania auta do rutynowej kontroli funkcjonariusze znaleźli w samochodzie znaczne ilości środków odurzających. Okazało się, że zatrzymanym mężczyzną jest ksiądz jednej z miejscowych parafii. Ponadto miał on być częściowo rozebrany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

www.o2.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

137

Skandal w Radzyniu Podlaskim (woj. lubelskie). Podczas zatrzymania auta do rutynowej kontroli funkcjonariusze znaleźli w samochodzie znaczne ilości środków odurzających. Okazało się, że zatrzymanym mężczyzną jest ksiądz jednej z miejscowych parafii. Ponadto miał on być częściowo rozebrany.

Do zatrzymania doszło na początku czerwca na terenie powiatu łukowskiego. Policjanci zauważyli zaparkowane auto w ustronnym miejscu. Postanowili dokonać rutynowej kontroli. Jak ustalił portal Łuków.tv z mężczyzną, który był u aucie ciężko było nawiązać logiczny kontakt. Miła być też częściowo rozebrany.

Mundurowi podejrzewali, że mężczyzna może być pod wpływem środków odurzających, dlatego podjęli decyzję o przeszukaniu auta. Ich podejrzenia się potwierdziły. W pojeździe znaleziono substancje odurzające. Kierowca został zatrzymany. Szybko się okazało, że zatrzymany to ksiądz z parafii w Radzyniu Podlaskim.

Śledczy nie zdradzają szczegółów sprawy. Potwierdzili jednak, że duchowny usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Księdzu grozi do 3 lat więzienia.

- Postępowanie w tej sprawie jest obecnie w toku, a zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Prokuratura kontynuuje śledztwo w celu zgromadzenia dodatkowych dowodów i ustalenia wszystkich okoliczności zatrzymania - tłumaczy Jolanta Niewęgłowska z Prokuratury Rejonowej w Łukowie w rozmowie z Łuków.tv
Czytaj także: Skandal na Podkarpaciu. Uwierzyli księdzu. Przyjechali po nią taczkami

Prokuratura nie ujawnia, jakie konkretnie substancje znaleziono przy księdzu. Śledczy prowadzą badania laboratoryjne, które pomogą w ustaleniu szczegółów dot. środków odurzających.

Informacja o zatrzymaniu księdza z narkotykami szybko rozniosła się wśród lokalnej społeczności. Parafianie są wstrząśnięci tymi doniesieniami. Po raz kolejny skandal ten wywołał dyskusję na temat moralności duchownych.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • GBL (gamma-Butyrolakton)

Mali trip report bo i wrazenia z tych malszych ;)

Niedziela, godzina 22.00

W przyjaznym gronie trzech bliskich mi osob

w domku jednej z nich postanowilismy popatrzec

jak kolorowe ubranka wiruja w pralce nabierajac

czystosci.

To niezwykle wydarzenie postanowilismy sobie

urozmaicic spozywajac 1,5 ml GBL.

  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Pozytywnie nastawiona, zmęczona po nocy. Wolne mieszkanie, 3 szalone przyjaciółki (J, M, T).

Trochę o tym skąd wziął się pomysł na zażycie tej substancji:

Jako nastolatka lubiłam eksperymentować ze wszytskim - alkohol, tytoń i leki. Lubiłam przedawkowywać leki, szukałam w internecie coraz ciekawszych efektów, aż natrafiłam na Antidol. Poczytałam dużo o kodeinie, a akurat miała przyjechać moja najlepsza przyjaciółka T. Świetna okazja jako że, obie szalone to postanowiłyśmy spróbować. 

I tu przechodzimy do zakupu preparatu:

  • Bad trip
  • Grzyby halucynogenne

Poddenerwowanie, niepewność co do chęci na tripa,strach,złe nastawienie psychiczne, złe przeczucia.

Był grudzień 2015, wieczór.. śnieg. Było zimno na zewnątrz. Siedziałam z chłopakiem *Tomkiem i naszym kumplem *Przemkiem w mieszkaniu tego pierwszego i kosztowaliśmy sobie właśnie oparów ganji z bongo, gdy nagle jeden z nich dostał sms-a. Koleś proponował nam ususzone grzybki . Byliśmy już dosyć mocno ujarani,ale postanowiliśmy pojechać po nazwijmy to..temat. Gdy już byliśmy spowrotem odliczylismy sobie po okolo 50 (oni po trochę więcej z racji tego ,ze ja jestem drobna i podatna,a oni..faceci) .

  • 3-MeO-PCP
  • Problemy zdrowotne

oboje podeksytowani przed wyjazdem, pełen luz, królowa życia i król.

  Dopiero dzisiaj uswiadomiłam sobie, ile czasu mineło od mojego ostatniego upadku. A może on nastepuje własnie teraz, kiedy o pierwszej w nocy piszę te słowa popijajac piwo gaszące zewnętrzny żar, przykrywające wewnętrzną pustkę.

randomness