Przywrócono karę śmierci

W Sri Lance przywrócono w sobotę karę śmierci. Prezydent Chandrika Kumaratunga w specjalnym oświadczeniu poinformowała, że najwyższy wymiar kary znowu będzie wymierzany za gwałt, morderstwo i handel narkotykami.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1841

Uchylenie moratorium na karę śmierci, trwającego od prawie 30 lat, jest reakcją na niedawne zabójstwo w Kolombo sędziego sądu najwyższego.

Od 1976 roku w kraju nie odnotowano żadnego przypadku egzekucji skazanego.

Wielu przemytnikom i mordercom, skazanym na śmierć przez powieszenie, w praktyce zamieniano wyrok na dożywocie.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Left Nosdril Of... (niezweryfikowany)
Ayee, ayee, people of...click...Uwaga, proroctwo na kursie kolizyjnym, potencjał probabilistyczny klasy Mouse, w odpowiedniku historionicznym zaledwie 2 megaproroków klasy Allah. Mówiac po ludzku - kwantowy przeskok skompresowanej chmury wielkich mozliwosci do Galaktyki Andromedy, dajmy na to 30 pietrowego biurowca pewnej firmy na E, moze ustabilizowac sie w okolicy jednosci. Z jednej strony oznacza to pozbawienie Ziemi obecnosci firmy E, GoodNews. Jakby jednak nie patrzec, nie wiem czy uda sie zmiescic wspomniany cel podrozy w parceli opuszczonej niewdziecznie przez to co tam by bylo, gdyby nie to, ze ktos nacisnal guzik wyraznie podpisany "Klasyczny Dowcip Armageddon". Zasada pierwsza Gwiezdnej Wojowniczki - grokujac pojazd kosmitow nieludzkiego pochodzenia, staraj sie powoli i ostroznie oddalic sie, powiadomic Princess Nell i czekac na kogos waznego, zachowujac dystans tak wielki na ile pozwoli statek kosmitow. A teraz prawdziwe proroctwo: Winona Ryder to Valentine Michael Smith aka Valentine Wiggin, polska przemytniczka tresci w tresci. Czyli macie jeszcze 284 dni. Wszystkie oderwane zdania w tym tekscie sa klamstwem.
Traper (niezweryfikowany)
mi sie to nie podoba kara smierci za probe rozkrecenia wiekszego biznesu??
psychomaniak (niezweryfikowany)
mi sie to nie podoba kara smierci za probe rozkrecenia wiekszego biznesu??
psychomaniak (niezweryfikowany)
mi sie to nie podoba kara smierci za probe rozkrecenia wiekszego biznesu??
aaapuertorico (niezweryfikowany)
jaki rzut.. <br>saame kwasy widze hee <br>a z ta kara za handel to hwdp po 2dwojne
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Set: Nastawienie na przeżycia wewnętrzne, duży wpływ filmów i tekstów na oczekiwania. Setting: Lato, wieczór, dom na wsi, brat przewodnik.

 

  • Dimenhydrynat

Set & Settings: suszarnia przerobiona na salon w klatce kumpla, potem zmiana warunków

Doświadczenie (wtedy): THC, DXM, atropina, amfetamina, alkohol, kodeina, dimenhydrynat,

17 lat, 70 kilogramów

TR dotyczy moich lotów po zażyciu 15 tabletek pięćdziesięciomiligramowego Aviomarinu (3 opakowania)

  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Nastawienie pozytywne, ciekawość nieznanych efektów. Spalone z towarzyszem, trip spędzony już bez niego w domu.

Całe dzieciństwo spędzałem z kolegami z mojego dawnego podwórka. Kiedy jednak miałem 13, czy 14 lat musieliśmy z matką się przeprowadzić. Co prawda nie daleko, ale w jakiś sposób zaważyło to na tym co dalej się ze mną działo. To jednak już inna historia. Póki co miałem kontak z dawnym podwórkiem. Pierwsze piwo, szlugi były właśnie z kumplami dawnego podwórka.

  • Marihuana

Jestem ... czy mnie nie ma... czekam.... obserwuje.... napalam sie....te ciala... te podrygjqce piersi.. czekam na goscia... leb mi peka od tematow wybuchajqcych mi w glowie... a moze od porannego tematu..juz 13a co sie ze mnq dzieje cholera.... nie wiem....

randomness