REKLAMA
Przywrócono karę śmierci

W Sri Lance przywrócono w sobotę karę śmierci. Prezydent Chandrika Kumaratunga w specjalnym oświadczeniu poinformowała, że najwyższy wymiar kary znowu będzie wymierzany za gwałt, morderstwo i handel narkotykami.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1841

Uchylenie moratorium na karę śmierci, trwającego od prawie 30 lat, jest reakcją na niedawne zabójstwo w Kolombo sędziego sądu najwyższego.

Od 1976 roku w kraju nie odnotowano żadnego przypadku egzekucji skazanego.

Wielu przemytnikom i mordercom, skazanym na śmierć przez powieszenie, w praktyce zamieniano wyrok na dożywocie.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Left Nosdril Of... (niezweryfikowany)
Ayee, ayee, people of...click...Uwaga, proroctwo na kursie kolizyjnym, potencjał probabilistyczny klasy Mouse, w odpowiedniku historionicznym zaledwie 2 megaproroków klasy Allah. Mówiac po ludzku - kwantowy przeskok skompresowanej chmury wielkich mozliwosci do Galaktyki Andromedy, dajmy na to 30 pietrowego biurowca pewnej firmy na E, moze ustabilizowac sie w okolicy jednosci. Z jednej strony oznacza to pozbawienie Ziemi obecnosci firmy E, GoodNews. Jakby jednak nie patrzec, nie wiem czy uda sie zmiescic wspomniany cel podrozy w parceli opuszczonej niewdziecznie przez to co tam by bylo, gdyby nie to, ze ktos nacisnal guzik wyraznie podpisany "Klasyczny Dowcip Armageddon". Zasada pierwsza Gwiezdnej Wojowniczki - grokujac pojazd kosmitow nieludzkiego pochodzenia, staraj sie powoli i ostroznie oddalic sie, powiadomic Princess Nell i czekac na kogos waznego, zachowujac dystans tak wielki na ile pozwoli statek kosmitow. A teraz prawdziwe proroctwo: Winona Ryder to Valentine Michael Smith aka Valentine Wiggin, polska przemytniczka tresci w tresci. Czyli macie jeszcze 284 dni. Wszystkie oderwane zdania w tym tekscie sa klamstwem.
Traper (niezweryfikowany)
mi sie to nie podoba kara smierci za probe rozkrecenia wiekszego biznesu??
psychomaniak (niezweryfikowany)
mi sie to nie podoba kara smierci za probe rozkrecenia wiekszego biznesu??
psychomaniak (niezweryfikowany)
mi sie to nie podoba kara smierci za probe rozkrecenia wiekszego biznesu??
aaapuertorico (niezweryfikowany)
jaki rzut.. <br>saame kwasy widze hee <br>a z ta kara za handel to hwdp po 2dwojne
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

S&S – znudzenie, ok. godziny 21, mój pokój

Substancja - 300mg DXM

Doświadczenie – THC, kodeina, benzydamina, amfetamina, efedryna, alkohol, grzyby

  • LSD-25
  • Tripraport

Las. Dom. Najbliższa okolica.

Jak wiemy 19 kwiecień 2013 to dzień, od którego minęło równe 70 lat, gdy Albert Hofmann wykonał swój pierwszy LSD trip na rowerze. Nasz wspaniały mądry wujek...
Doszłam do wniosku, że trzeba ten dzień nazwany przez użytkowników LSD ' Bicycle Day' uczcić.

20 kwiecień 2013.

  • Gałka muszkatołowa
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Mój własny pokój w domu jednorodzinnym. Sam na I piętrze. Samopoczucie przed tripem bardzo dobre (zaliczona sesja!), pozytywne uczucia względem świata, nie mogę się doczekać spotkania z gałką, generalnie mam tutaj wszystko, czego potrzebuję.

Oczekiwania - Wyższe Poznanie.

Sądzę, że dobrym pomysłem będzie opis tego, co robiłem zanim zażyłem gałkę. Kolejne etapy podróży określać będę w godzinach. Miłego czytanka!

Godz. 23:10
Skończyłem konsumować 8 nasion gałki muszkatołowej przy pomocy 0,5 L czarnej herbaty liściastej Yunan i 0,25 L zielonej herbaty.

  • Gałka muszkatołowa


Nazwa Substancji: Gałka muszkatołowa cała firmy KAMISDoświadczenie: Salvia Divinorum, Datura Innoxia, Ipomea Purpurea, Sceletium tortuosum, Salvia Officinalis, Atropa balladonna L., Cannabis, Psilocybe semilanceata, Conium maculatum, Equisetum telmateia, Convallaria majalis, hofmann, extasy i alko oczywiście oraz parę innych roślinek,których nazw nie pamiętam.