Przywrócono karę śmierci

W Sri Lance przywrócono w sobotę karę śmierci. Prezydent Chandrika Kumaratunga w specjalnym oświadczeniu poinformowała, że najwyższy wymiar kary znowu będzie wymierzany za gwałt, morderstwo i handel narkotykami.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1841

Uchylenie moratorium na karę śmierci, trwającego od prawie 30 lat, jest reakcją na niedawne zabójstwo w Kolombo sędziego sądu najwyższego.

Od 1976 roku w kraju nie odnotowano żadnego przypadku egzekucji skazanego.

Wielu przemytnikom i mordercom, skazanym na śmierć przez powieszenie, w praktyce zamieniano wyrok na dożywocie.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Left Nosdril Of... (niezweryfikowany)
Ayee, ayee, people of...click...Uwaga, proroctwo na kursie kolizyjnym, potencjał probabilistyczny klasy Mouse, w odpowiedniku historionicznym zaledwie 2 megaproroków klasy Allah. Mówiac po ludzku - kwantowy przeskok skompresowanej chmury wielkich mozliwosci do Galaktyki Andromedy, dajmy na to 30 pietrowego biurowca pewnej firmy na E, moze ustabilizowac sie w okolicy jednosci. Z jednej strony oznacza to pozbawienie Ziemi obecnosci firmy E, GoodNews. Jakby jednak nie patrzec, nie wiem czy uda sie zmiescic wspomniany cel podrozy w parceli opuszczonej niewdziecznie przez to co tam by bylo, gdyby nie to, ze ktos nacisnal guzik wyraznie podpisany "Klasyczny Dowcip Armageddon". Zasada pierwsza Gwiezdnej Wojowniczki - grokujac pojazd kosmitow nieludzkiego pochodzenia, staraj sie powoli i ostroznie oddalic sie, powiadomic Princess Nell i czekac na kogos waznego, zachowujac dystans tak wielki na ile pozwoli statek kosmitow. A teraz prawdziwe proroctwo: Winona Ryder to Valentine Michael Smith aka Valentine Wiggin, polska przemytniczka tresci w tresci. Czyli macie jeszcze 284 dni. Wszystkie oderwane zdania w tym tekscie sa klamstwem.
Traper (niezweryfikowany)
mi sie to nie podoba kara smierci za probe rozkrecenia wiekszego biznesu??
psychomaniak (niezweryfikowany)
mi sie to nie podoba kara smierci za probe rozkrecenia wiekszego biznesu??
psychomaniak (niezweryfikowany)
mi sie to nie podoba kara smierci za probe rozkrecenia wiekszego biznesu??
aaapuertorico (niezweryfikowany)
jaki rzut.. <br>saame kwasy widze hee <br>a z ta kara za handel to hwdp po 2dwojne
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

  • MDMA (Ecstasy)

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Pozytywne nastawienie, dom z ogrodem

Spotkaliśmy się chwilę przed 14-tą u kolegi w domu z ogrodem, nastawienie pozytywne i duża doza ekscytacji. To w końcu dziś ten dzień, kiedy przeżyjemy naszą wspólną podróż na LSD. Była ona planowana z 2 tyg. wyprzedzeniem. Dawka, na którą się zdecydowaliśmy to 200ug Baby na Rowerze. Jeśli chodzi o wiek i doświadczenie, to wszyscy powyżej 20 lat, jeden kolega zerowe doświadczenie, pozostała trójka wraz ze mną kilka razy brała psychodeliki. Waga kolegów bardzo zróżnicowana.

T: 14:00

  • Szałwia Wieszcza

Ognisko-impreza w bardzo malowniczym miejscu. Ogólnie było mnóstwo śmiechu a większość osób dobrze znana więc samopoczucie zdecydowanie pogodne.

18-20 - Miłe złego początki

randomness