Przez kobiety i narkotyki

Kłopoty wiceprzewodniczącego Centralnej Rady Żydów w Niemczech i zarazem przewodniczącego Kongresu Żydów Europejskich.

Anonim

Kategorie

Źródło

Radio Zet

Odsłony

2464
= Wiceprzewodniczący Centralnej Rady Żydów w Niemczech i przewodniczący Kongresu Żydów Europejskich Michel Friedman rezygnuje ze wszystkich funkcji publicznych. Powód? Skandal związany z prostytutkami ze Wschodu i kokainą.

Friedman, gospodarz programu rozrywkowego w telewizji heskiej, został ukarany grzywną 17.400 euro za naruszenie przepisów dotyczących posiadania narkotyków. W jego domu i biurze we Frankfurcie nad Menem znaleziono opakowania zawierające resztki kokainy.

Prokuratura w Berlinie wszczęła śledztwo przeciw Friedmanowi, gdy przesłuchiwane w innej sprawie prostytutki z Polski i Ukrainy zeznały, że częstował je kokainą i sam brał narkotyk.

tekst nadesłał: poison(na)poison.art.pl

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

g (niezweryfikowany)
to sie nazywa znajomości
xXx (niezweryfikowany)
koles lubil sie dobrze zabawic..
ciemnosci (niezweryfikowany)
a kasa z przedsiebiorstwa holocaust <br>(odsylam do ksiazki Normana Finkelsteina)
Rosenkrantz (niezweryfikowany)
o to przewodniczący mojej gminy. u nas wszyscy preparujemy się koką i korzystamy z usług dziwek!
Zajawki z NeuroGroove
  • 1P-LSD
  • Marihuana
  • Tripraport

Jedno i drugie spoko; karton aplikowany w zaciszu mojego pokoju w domu rodzinnym.

Prawie równo miesiąc temu po raz pierwszy miałem do czynienia z LSD. Było to 140 mikrogramów. Doświadczenie bardzo pozytywne, rozwijające psychicznie, jednocześnie niszczące wiele schematów myślowych używanych przeze mnie na co dzień. Przez pewien czas uważałem nawet, że tamten kwas kompletnie zaorał mój mózg z jego schematami, stereotypami i innymi takimi rzeczami. Myślałem tak do czasu mojej intensywnej przygody z 1P. 

  • Flunitrazepam

Zrobiłem wczoraj zakupy i zakupiłem 1 opakowanie Rohypnolu (10x2mg) oraz 2 opakowania Benalginu (40x50mg), przedtem zadzwoniłem do apteki i zapytałem czy mają, żeby na darmo nie zapierdalać.. ; (w ciągu dnia trochę jarałem (połówkę na trzech)) poszedłem z kumplem połazić po Gdańsku i później mieliśmy iść na techno. O 21:00 miałem jedno piwo w czubie i zżarłem 2 rohypnole.

  • LSD-25

Nazwa substancji: LSD-25 "oczka".

Poziom doswiadczenia: doswiadczony ;-)

Dawka: pol kwasika (blotter)


Sposób zażycia: doustnie.

Set & setting: dobry humor caly dzien, zadnych negatywnych uczuc
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Spontan, nastawienie jak najbardziej pozytywne, chęć spróbowania czegoś nowego razem ze znajomymi i dziewczyną. Centrum miasta, później plaża i las.

randomness