REKLAMA
Przemyt kokainy w Wielkiej Brytanii

15 kg kokainy próbował przemycić celnik.

Anonim

Kategorie

Źródło

rmf.fm

Odsłony

2105
Prawie 15 kilogramów kokainy usiłował wwieźć do swego kraju pewien brytyjski celnik. Aresztowano go na londyńskim dworcu kolejowym Waterloo, gdy wysiadł z pociągu po powrocie z Brukseli. Narkotyki były ukryte w bagażu celnika.

Czarnorynkowa wartość towaru wynosi ponad 700 tysięcy dolarów. Po aresztowaniu przemytnika nastąpiły dwa inne. Policja uważa, że narkotyki te miały trafić do Wielkiej Brytanii dzięki specjalnemu systemowi kurierów, którzy przewozili je z Holandii i Belgii. Teraz nad rozpracowaniem siatki handlarzy narkotyków pracuje policja brytyjska, belgijska i holenderska.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

doświadczenie: różne draszki po troszeczku - lsd, mdma, 2ci, gbl, griby, ghb, dxm, thc, c2h5oh ...

set+setting: wymarzony
  • 2C-Imotto:

było smaszno a jaszmije smukwijne

świdrokrętnie na zegwniku wężały

peliczaple stały smutcholijne

a zbłąkinie rykoświstąkały
W moim posiadaniu znajduje sie 300mg 2c-i w eleganckiej dilerce.

Rozpuszczam to w butelce wody zdatnej do użycia dla niemowląt.
Dzień pierwszy


  • 4-ACO-DMT
  • 4-HO-MET
  • Metoksetamina
  • Problemy zdrowotne

Wieczór, pokój, nastrój wyrównany.

Data tripa: 10.04.2014
 Od początku wybór poszedł na metodę podania domięśniowego. Wszystko wymieszałam razem i rozpuściłam w 3,5 ml wody. Zwykle nie mam problemu z wejściem do mięśnia, tutaj nie chciałam ewentualnie marnować materiału podając go podskórnie. Dlatego też zanim poszedł strzał upewniałam się. Zdawało mi się, że weszłam w mięsień, do tej pory w sumie nie jestem pewna jak w końcu było. Bliżej jest wersji tego, że poszło IV, co jak wiadomo = duże zaskoczenie, bo szybsze wejście i zdecydowanie mocniejsze.

  • Tramadol

Substancja: tramadol


Sposób zażycia: dożylnie


Doświadczenie w opioidach: kodeina, tramadol, fentanyl, opium, loperamid
Postanowilismy załadowac w trzy osoby. Ja, mój stary, dobry kumpel i trzeci, który już używał tramadolu w ten sposób. Do odkażania wszystkich rzeczy niezbędnych przy przygotowaniu iniekcji używalismy wódki marki Absolwent. Najpierw załadowal sobie kumpel z doświadczeniem w iniekcjach dożylnych. Następnie, idąc za przykładem, wstrzykiwałem ja.


randomness