Przemyt kokainy w Wielkiej Brytanii

15 kg kokainy próbował przemycić celnik.

Anonim

Kategorie

Źródło

rmf.fm

Odsłony

2126
Prawie 15 kilogramów kokainy usiłował wwieźć do swego kraju pewien brytyjski celnik. Aresztowano go na londyńskim dworcu kolejowym Waterloo, gdy wysiadł z pociągu po powrocie z Brukseli. Narkotyki były ukryte w bagażu celnika.

Czarnorynkowa wartość towaru wynosi ponad 700 tysięcy dolarów. Po aresztowaniu przemytnika nastąpiły dwa inne. Policja uważa, że narkotyki te miały trafić do Wielkiej Brytanii dzięki specjalnemu systemowi kurierów, którzy przewozili je z Holandii i Belgii. Teraz nad rozpracowaniem siatki handlarzy narkotyków pracuje policja brytyjska, belgijska i holenderska.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Inhalanty
  • Miks

Wbiegając do łazienki w poszukiwaniu gumek do włosów rzucił mi się w oczy pamiętny zielony ręcznik, dzięki któremu do mojej głowy wpadł pomysł na napisanie tego oto tripraportu. Niestety moje umiętności składnego pisania są znikome, jednakże wspomniany ręcznik nie pozwala o sobie zapomnieć, a zatem zapraszam do przeczytania poniższego tekstu :)

 

  • Marihuana

Kto: ja z dwoma kolegami


Gdzie: moje mieszkanie


Kiedy: 26 stycznia 2003

  • LSD-25

Pamiętam mojego pierwszego kwasa - czarny kryształ, na którego

namówił mnie J. Bardziej się bałam, niż chciałam rzeczywiście

spróbować. Pamiętałam niektóre bad tripy grzybowe, poza tym mam

paranoiczno-histeryczną osobowość i bardzo często sama sobie coś

wkręcam ;-)

  • Retrospekcja
  • Tramadol

Chciałem odpocząć przez jakiś czas, zapomnieć o świecie. (trip raport rozciągnięty w czasie, ciężko opisać jednym zdaniem moje nastawienie, gdyż te zmieniało się, czytaj raport)

15:45 - Zjadam 400mg tramadolu na raz, popijając colą.

16:20 - Zaczynam odczuwać pierwsze efekty, robi mi się jakby 'ciepło na sercu' jest przyjemnie, rozmawiam z kumplami na discordzie.

16:30 - Nie wiem dlaczego, ale nie czuję jakby tej mocy, którą czułem jakiś czas temu jedząc tramadol, sięgam po następną tabletke +200mg.

17:50 - Fajne efekty, mniejszy ból, choć ścięgna bolą trochę, mięśnie nie, miłe zamulenie, dźwięki są dość głośne, zbyt głośne, lekkie swędzenie, przede wszystkim nosa, większa gadatliwość.